Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Honorowy patronat burmistrza Andrzeja Czerneckiego służy siatkarzom MKS "MOSiR" Jasło

18

Miniona sobota i niedziela to kolejne udane wystepy jasielskich siatkarzy. Jako pierwsi wystapili na swoim terenie kadeci, podopieczni trenera Jerzego Łaby. Gościli drużynę KS "Błękitni" Ropczyce, jednak nie okazali się wyjątkowo gościnni, pokonując rywali w stosunku 3:0 w setach (14, 22, 23).

Zespół wystapił w składzie: Wiliński O, Owsiak G, Hołodniak P, Zając B, Procanin J, Łaba J, Źrebiec D (libero), Pomarański M i Polar M.

Po południu trzecioligowcy rozegrali swój mecz na trudnym terenie w Racławówce. Drużyna złożona z byłych ligowców Resovii Rzeszów okazała za mocna w tym dniu dla jaślan, którzy ulegli przeciwnikom w stosunku 3:1. Zespół jasielski pod wodzą trenera Bartosza Kilara wystąpił w składzie: Kumor M, Pawlik B, Gliwa M, Nikiel P, Michalec M, Dedo Br, Waśko K, Gwóźdź P, Kmiecik D , Szydło K.

W niedzielny poranek juniorzy Miejskiego Klubu Sportowego "MOSiR" Jasło pokonali swoich rówiesników z krosna po ciężkim pięciosetowym boju 3: 2. W trakcie meczu doszło do komicznej sytuacji, do której przyznał się trener Bartosz Kilar, polegajacej na błędnym ustawieniu zawodników w czwartym secie, który z tego powodu juniorzy przegrali. Jednak piąty set, po korekcie ustawienia, należał zdecydowanie do jaślan, którzy wygrali cały mecz 3:2.

Skład drużyny: Źrebiec D, Pawlik B, Rogaczewski M, Hołodniak T, Michalec M, Waśko K, Ryzner Sz, Procanin J.

Również w niedzielę młodzicy MKS "MOSIR" Jasło występujący w składzie: Mikrut P, Turek T, Sokołowski J, Skicki S, Adam A, Bochniewicz M, Wierzbicki P, Nowak T, Dryja N, Czeluśniak K, Błażejowski H rozegrali dwa bardzo dobre spotkania w Strzyżowie. W pierwszym spotkaniu grali z zespołem TKS Żagiel Radymno, który rozbili 2: 0 w setach do 10 i 7. W drugim meczu zmierzyli się z ekipą SSPS PBS Czarni Oleszyce, którą pokonali 2:1 w setach do 23,-17,6.

Tadeusz Baniak

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
1
@ "3" Ci w 4 ;]
dnia 01.02.2013, 23:19 · Zgłoś
Bleee, jak nie masz gdzie się wyładować to zapraszam do [...] :)
może jakiś Włoski makaroni się Tobą zaopiekuje
Odpowiedz
4
@ siatkarze
dnia 26.01.2013, 09:19 · Zgłoś
Ble... ? Czy Ty piszesz z miejscowości Jarosław ulica Kościuszki, czy może z Jasła Za Bursą? Jeżeli potrzebujesz pomocy, podaj swoje namiary (o ile jeszcze pamiętasz). Pomożemy...
Odpowiedz
0
@ Ble...
dnia 25.01.2013, 23:06 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-4
@ Ble...
dnia 25.01.2013, 22:21 · Zgłoś
Piszcie sobie co chcecie - towarzystwo wzajemnej adoracji bez sukcesów.

Mistrzowie parkietu kopiący się z Duklą, Niebylcem czy Rakszawą (!!!) chcą kasy dlatego liżą zad burmistrzowi, który sport ma zwyczajnie w "D".
Panie "towarzysz"[...] , dalej będziesz tylko małym słabiakiem, który się kompromituje publicznie. A najbardziej [...] jest fakt, że tego nie czujesz, widać masz to we krwi. W szkole tez Cię lali...
:)))

Bardzo lubię sport i "siatkę" również, ale przy takich fachurach jak "ojciec derechtor" dalej będziemy się z wsiami kopać.
Odpowiedz
6
@ strike
dnia 25.01.2013, 15:51 · Zgłoś
piłkarze dostali właśnie 200 tys od maista takze pójdzie na spłate długów i wyrównanie dla piłkarzy (np. Kwiek 12 tys) i znowu bedzie to samoo...a siatkarzom sie regularnie co rok ucina...każdy chce wyniku a pieniadze maleją...szkoda ze burmistrz nie pomysli o inwestycjach skierowanych na sport taki jak własnie siatkówka bo to i bardziej kulturalne i bardziej perspektywiczne...
Odpowiedz
7
@ były sędzia
dnia 25.01.2013, 12:57 · Zgłoś
Teraz czas na siatkówkę. Piłka nożna już kilkadziesiąt lat doi kasiure, i nic z tego, tylko afera za aferą.
Odpowiedz
10
@ realistka
dnia 25.01.2013, 07:40 · Zgłoś
Najlepiej przekierować kasę z piłki nożnej na siatkówkę, wówczas powstanie realna szansa na II ligę kobiet i mężczyzn.
Odpowiedz
11
@ FOTOGRAF
dnia 25.01.2013, 06:45 · Zgłoś
To wstyd, że Czerneckiemu piłkarze nie nadali honorowego patronatu. Tyle kasy daje na piłkarzy, że strach pomyśleć tj: ponad połowę dotacji dla całego sportu w Jaśle (260.000 zł), darmowe korzystanie ze stadionu w Niegłowicach, z orlików, wyłączne korzystanie ze stadionu przy ulicy Śniadeckich( koszt przekraczający ponad 100.000 zł). Piłkarze przejadają ogromne kwoty podatników jasielskich, niestety bez sukcesów. Tak na marginesie, to nie widziałem ani jednej fotki Czerneckiego ani z piłkarzami, ani z siatkarzami
Odpowiedz
-7
@ MACIEK
dnia 25.01.2013, 01:24 · Zgłoś
Jak se Czernecki zostali honornym patronem siatkarzy,bo piłkarzy co kopio w nogę sie znudziło,i nic nie kosztuje prócz praw do obfotografowania go,to od razu wygrywają.Cud to jest dzięki burmistrzowi pełen dumy i chwały.Piątka.
Odpowiedz
5
@ kibic
dnia 24.01.2013, 17:19 · Zgłoś
na mieście są już plakaty na kolejny mecz, 25.01 (piątek) godzina 20!
Odpowiedz
10
@ samica
dnia 24.01.2013, 16:16 · Zgłoś
[...] jesteś Panie (i)Ble... Rozumiem, że gdyby honorowy patronat pełniła Maria K, miałbyś co chwilkę chwile uniesienia, związane z posiewem marnego [...].
Odpowiedz
13
@ [...]
dnia 24.01.2013, 15:10 · Zgłoś
Najważniejsze, że siatkarze maja sukcesy! WYGRALI! I niech ich sponsoruje kto tylko może i chce. A patronat ma Burmistrz Jasła, bo niby który Burmistrz ma się go podjąć Krosna? Gorlic? cz jeszcze inny? Odrobinę rozsądku - proszę!
Odpowiedz
5
@ piłkarze
dnia 24.01.2013, 07:55 · Zgłoś
Czy komentarz Ble... nie jest obraźliwy?
Odpowiedz
-10
@ Ble...
dnia 23.01.2013, 21:23 · Zgłoś
Ble, ble, ble...
Po co towarzyszu siejesz zamet, burmistrzunio wyciągnął i ze swoich dał ? Jak psu buda, pieniądze klubom się należą bo po to mieszkańcy płaca podatki, a Ty nie musisz się łasić jak pies bo wychodzisz na zwykłą [...] bez jaj i honoru.
Odpowiedz
13
@ nie Baniak
dnia 23.01.2013, 17:10 · Zgłoś
Słuchaj no Ble... ?!Sięgnij pamięcią wstecz( o ile masz taką), to się dowiesz, że bez względu na to, czy burmistrzem była Kurowska, czy Czernecki zawsze na plakatach informujących o meczach klubu MKS "MOSiR" Jasło była i jest informacja o honorowym patronacie Burmistrza Miasta Jasła, i nie bez podstawy, albowiem tylko dzięki burmistrzowi sport w Jaśle istnieje. Dla przykładu podam, że ani grosza na kluby nie desygnuje starosta jasielski ADAM KMIECIK, czy np. największy biznesmen KRZYSZTOF MOSKA, który kupił "Gamrat" ( nie wiem za ile) wybudowany przez naszych [...]ków i rodziców. Tym panom "maścić" nie przystoi.
Odpowiedz
-15
@ siatkareczka ble
dnia 24.01.2013, 00:40 · Zgłoś
Po co Panie B. tak się wysilasz z tymi odpowiedziami na komentarze ??? Dziwię się ! Nie ma potrzeby tłumaczyć się i ubliżać innym osobom. Nie tłumacz się sam wobec siebie. Panie B!!! Ciesz się wygranymi NASZYCH JASIELSKICH SIATKARZY młodych , zdolnych , zaangażowanych . Jeżeli młodzi ( wiadomo od Ciebie o wiele młodsi ) zagrają jeszcze lepiej nie musisz prosić o pomoc nie tylko finansową . No i spoko .
Odpowiedz
-10
@ Ble...
dnia 23.01.2013, 16:09 · Zgłoś
Baniak przymaścił w tytule swojemu pryncypałowi, lizing musi być :)))
Odpowiedz
15
@ siatkarka
dnia 23.01.2013, 07:39 · Zgłoś
Brawo siatkarze!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.