I Jasielski Turniej FIFA
1 czerwca w auli Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle odbył się I
Jasielski Turniej FIFA. Zawody zostały zorganizowane przez młodzież gimnazjalną
działającą w Powiatowym Młodzieżowym Centrum Wolontariatu w Jaśle "MOC
Wolontariatu".

W tym roku uczestnicy rywalizowali w grę FIFA 11 w wersji na PC. W konkursie wzięło udział 32 zawodników. Turniej rozgrywany był w systemie pucharowym Single Elimination, czyli przegrywający odpada. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 11.00 i trwały ponad 9 godzin.


W emocjonującym finale Kamil Wójcik pokonał Marcina Kutynę 5:1. Trzecie miejsce zajął Hubert Wiśniowski, który okazał się lepszy od Jakuba Owsianego. Wszyscy wymienieni
zawodnicy otrzymali wartościowe nagrody ufundowane przez sponsorów
zawodów – firmę Telgam SA lokalny dostawca Internetu, telewizji i telefonii oraz
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Nagrody zostały wręczone zwycięzcom po
zakończeniu turnieju przez Grażynę Leńczuk – dyrektor MDK w Jaśle.
MDK Jasło
