II edycja turnieju tenisa ziemnego CHALLENGE kobiet 2012 już za nami
Od czerwca do września 2012 toczyły się rozgrywki II edycji turnieju tenisowego CHALLENGE kobiet. Turniej odbywał się na korcie Stowarzyszenia Miłośników Tenisa Ziemnego w Jaśle dzięki uprzejmości jej członków oraz na kortach MOSiR.

Mecze zostały rozegrane systemem każda z każdą w dwóch turach. I runda trwała od czerwca do lipca, a runda rewanżowa w okresie sierpień - wrzesień. Do rozgrywek w tym roku zgłosiło się 12 zawodniczek. Kolejny sezon rozpoczniemy uwzględniając klasyfikację tegoroczną.
Liczba pań biorących udział w naszych rozgrywkach ciągle rośnie a my mamy nadzieję, że w przyszłym roku podczas III już edycji turnieju dołączą do nas kolejne zawodniczki.
25 października 2012 r. nastąpiło podsumowanie rozgrywek połączone z wręczeniem nagród i dyplomów. Zapraszamy Panie do udziału w III edycji turnieju, który już za rok.

Ranking rozgrywek 2012:
1. Pabisz Katarzyna
2. Guzik Bożena
3. Siewierska Agnieszka
4. Rówińska Joanna
5. Famurat Zofia
6. Bukowiec Justyna
7. Więcek Danuta
8. Róg Monika
9. Łachańska Katarzyna
10. Pierz Aleksandra
11. Gałuszka Magdalena
12. Dziedzicka Justyna
Katarzyna Pabisz
