II miejsce trampkarzy młodszych Czarnych Jasło w Przemyślu
W dniu 09.02.2011 roku na hali sportowej w Przemyślu odbył się IV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla . Na turniej przyjechały czołowe drużyny Podkarpacia oraz goście ze Słowacji ( Tesla Stropkov ) i Ukrainy ( Pogoń Lwów ).

W pierwszym meczu trampkarze Czarnych zagrali z Orzełkiem Przeworsk i po słabej grze przegrali 0-1 . Na szczęście ta porażka podziałała na młodych piłkarzy bardzo mobilizująco : w kolejnym meczu zdeklasowali Resovię , wygrywając 3-0 po golach Pisuli , Opałki i Koniecznego . W następnym meczu zanotowali remis z Pogonią Lwów 1-1 ( gol Opałki ) i w walce o wejście do półfinału wygrali z gospodarzem Polonią II Przemyśl 2-1 ( Pisula , Opałka ) . W półfinale zmierzyli się z Polonią I Przemyśl i znów dobra gra duetu Pisula - Opałka dała Czarnym wygraną 3-2 ( 2 gole strzelił Opałka , jednego Pisula ) . W finale sprawdziło się po raz kolejny powiedzenie "że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić : "setki" zmarnowali , wspomniani już , Opałka i Pisula , a kontra Stali Stalowa Wola dała im jedną , jak się okazało zwycięską , bramkę . 2 miejsce należy jednak uznać za sukces drużyny prowadzonej już przez Ryszarda Skubę . Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Patryka Szostaka . Czarni Jasło zagrali w Przemyślu w składzie : Patryk Szostak - Marek Żygłowicz , Kamil Żychowski , Arkadiusz Szot , Marcin Gajda , Robert Konieczny , Jakub Wyderka , Marcin Pisula , Łukasz Opałka i Wojciech Mitoraj . Ostateczna kolejność turnieju :
1. Stal Stalowa Wola
2. CZARNI JASŁO
3. Polonia I Przemyśl
4. Orzełek Przeworsk
5. Tesla Stropkov
6. Pogoń Lwów
7. Stal Rzeszów
8. Polonia II Przemyśl
9. Motor Przemyśl
10. Resovia Rzeszów
