Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Impreza plenerowa - Liderzy są wśród nas: gwiazdą wieczoru „Baciary”

18

Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja działające na terenie 5 gmin powiatu jasielskiego – Gminy Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Tarnowiec i Osiek Jasielski 3 lipca 2011 r. organizuje w Tarnowcu imprezę plenerową pt. „LIDERZY SĄ WŚRÓD NAS”.

Celem imprezy jest promowanie działania Stowarzyszenia oraz pobudzenie lokalnej społeczności do działania na rzecz realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. Podczas imprezy będzie można podziwiać prace lokalnych twórców i rzemieślników (malarstwo, rzeźbę, haft, bibułkarstwo itp.), zaprezentują się lokalni pszczelarze, winiarze i szkółki konne z terenu gmin wchodzących w skład LGD, a także będzie można skosztować tradycyjnych potraw przygotowanych przez KGW i podziwiać występy kapel ludowych.

Zaplanowano także różne atrakcje dla wszystkich mieszkańców, liczne konkursy (m.in. na najlepszą potrawę tradycyjną i dla kapel ludowych), gry i zabawy dla najmłodszych oraz występ gwiazdy wieczoru – Zespołu „BACIARY”.

LGD „Nowa Galicja”

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ nika
dnia 04.07.2012, 16:02 · Zgłoś
baciary są super kocham ich i polecam ich muze jest bardzo fajna
Odpowiedz
0
@ agi
dnia 03.07.2011, 13:10 · Zgłoś
jakie będą te kapele ludowe?
Odpowiedz
0
@ Jim
dnia 03.07.2011, 10:10 · Zgłoś
Do Jasła nie muszą przyjeżdżać bo w Jaśle Baciarów nie brakuje :)
Odpowiedz
0
@ edit
dnia 02.07.2011, 23:50 · Zgłoś
Wszystkie Baciaaryyyy...niech jadą na Baciary...
Odpowiedz
0
@ rafal
dnia 30.06.2011, 21:55 · Zgłoś
a jaki zespół bedzie bawił do białego rana ?
Odpowiedz
1
@ szugerr
dnia 02.07.2011, 00:00 · Zgłoś
zespół revers z wrocanki
Odpowiedz
6
@ Mieszkaniec Tarnowca
dnia 29.06.2011, 23:42 · Zgłoś
Baciaaary <3 Świetna impreza się zapowiada! Oby tylko nie padało :(
Odpowiedz
1
@ onno
dnia 29.06.2011, 23:22 · Zgłoś
Ciekawe czy Baciary pobiją Szpaka ??
Odpowiedz
3
@ xyz
dnia 01.07.2011, 19:50 · Zgłoś
Czemu ktoś miałby kogoś pobijać? Baciary mają swój styl, a Michał swój. A słuchający po prostu wybierają to co lubią.
Odpowiedz
5
@ Emily.
dnia 29.06.2011, 20:41 · Zgłoś
To będzie hit! :D
Odpowiedz
6
@ joy
dnia 29.06.2011, 17:53 · Zgłoś
zapraszamy na baciary obecności obowiązkowa
Odpowiedz
1
@ fanka:DD
dnia 01.07.2011, 13:38 · Zgłoś
impreza do bialego rana!!!
Odpowiedz
5
@ bogunia
dnia 29.06.2011, 12:08 · Zgłoś
pewnie ze jedziemy na baciarów zawsze
Odpowiedz
3
@ madzik
dnia 29.06.2011, 12:05 · Zgłoś
a w jaśle kiedy beda baciary??
Odpowiedz
6
@ Anonim
dnia 29.06.2011, 11:55 · Zgłoś
Fajnie;-)))
Odpowiedz
3
@ daleki
dnia 29.06.2011, 11:29 · Zgłoś
Już Wam bliżej mieszkającym zazdroszczę jadła , kapel, ale przede wszystkim Baciarów.
Odpowiedz
6
@ xx
dnia 29.06.2011, 10:27 · Zgłoś
no to jedziemy do Tarnowca!:D
Odpowiedz
4
@ aaa
dnia 29.06.2011, 12:32 · Zgłoś
jedziemy jedziemyyy!!:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.