Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

IV Powiatowy Turniej Siatkówki w Tarnowcu

5

W dniu 9 lutego 2013 r. po raz czwarty odbył się Powiatowy Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu i Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu. W turnieju wzięło udział 6 zespołów –KMS Volley Tarnowiec pod egidą Marka Zawadowicza, drużyna REST Rzeszów, BELFER Jasło, SKOŁYSZYN, drużyna KPP/KPSP z Jasła oraz CHAMPIONI Załęże.

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy, w których mecze rozegrano w systemie każdy z każdym. Eliminacje wyłoniły finalistów. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Grupa A

1. Belfer– KMS Tarnowiec - 2 : 0

2. Belfer – Skołyszyn - 2 : 0

3 KMS Tarnowiec – Skołyszyn - 1: 2

Grupa B

1. Championi – Rest Rzeszów - 0 : 2

2. Rest Rzeszów – KPP/KPSP Jasło - 2 : 0

3. Championi – KPP/KPSP Jasło - 2 : 1

 

Mecz o V miejsce

KMS Tarnowiec - KPP/KPSP Jasło - 2 : 0

 

Mecz o III miejsce

Skołyszyn – Championi - 2 : 0

 

Mecz finałowy

Belfer Jasło – Rest Rzeszów - 2 : 0

Najlepszy zawodnik – Mateusz Żychowski (Belfer)

Wyróżniający zawodnik – Jerzy Łaba (Rest Rzeszów)

Sędziowie - Mariusz Gadzina (sędzia Plusligi ze Strzyżowa)

Grzegorz Janusz (sędzia I-szej ligi z Jasła)

Sędzia techniczny – Łukasz Książkiewicz

Spiker turnieju – Tomasz Janusz

Opieka medyczna - lek. med. Adrian Młotek

Fundatorem nagród był współorganizator turnieju - Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

Komplet strojów sportowych dla najlepszych zawodników ufundował Jerzy Chomiszczak, właściciel firmy Mayor.

Osobami odpowiedzialnymi za organizacje turnieju byli pan Jacek Barzyk nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP w Tarnowcu oraz Bartłomiej Smyka Dyrektor GOK w Tarnowcu.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał zastępca Wójta Gminy Tarnowiec, Pan Piotr Sikora, który powitał wszystkich zawodników życzył im niezapomnianych sportowych wrażeń. Turniej zamknęła Pani Dyrektor ZSP w Tarnowcu Urszula Boratyn, wręczając zwycięzcom okazałe puchary i medale oraz zapraszając na kolejny, przyszłoroczny turniej.

 Bartłomej Smyka

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
2
@ randi
dnia 23.02.2013, 22:00 · Zgłoś
Tarnowiec potrafi...
Odpowiedz
1
@ dave
dnia 23.02.2013, 21:52 · Zgłoś
Bardzo fajny turniej,wielu zawodników niegdyś grających po pierwszych i drugich ligach brało udział także tylko pogratulować organizatorowi takiego turnieju, plus obsada sędziowska najwyższy szczebel, oby takich turniejów było więcej.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
2
@ xxx
dnia 22.02.2013, 17:37 · Zgłoś
Poziom wysoki, atmosfera prawie rodzinna, każdy dawał z siebie wszystko oby więcej takich imprez:) Tarnowiec pokazał, że Można
Odpowiedz
2
@ skołyszyn
dnia 22.02.2013, 16:50 · Zgłoś
Bardzo fajny turniej na wysokim poziomie. Dzięki za zaproszenie.
Odpowiedz
2
@ uczestnk
dnia 22.02.2013, 14:49 · Zgłoś
Wiadomo może już kiedy odbędzie się VI-ta edycja Jasielskiego Festiwalu Siatkówki?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.