Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jagoda Stój na podium w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "A.TO.MY"

9

Jagoda Stój, uczennica Szkoły Podstawowej w Majscowej zajęła III miejsce w XVI edycji wojewódzkiego konkursu dla dzieci i młodzieży "A.TO.MY" organizowanego przez BWA Krosno. Do konkursu przygotowywała ją siostra artysta plastyk Anna Stój.

Celem konkursu jest wychowanie przez sztukę, wyrobienie estetycznego spojrzenia na otaczający świat, pobudzanie młodych talentów do kreatywności.

Konkurs, jak co roku skierowany był do dzieci i młodzieży przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. W dniu 24 maja 2011 roku w siedzibie Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie komisja konkursowa po wnikliwym obejrzeniu i analizie wszystkich nadesłanych prac plastycznych postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

Nagrody:

1.Tomasz Janusz, Gimnazjum w Korczynie,

2. Karolina Sieńczak, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu,

3. Jagoda Stój, Szkoła Podstawowa w Majscowej,

4. Anna Ślemp, Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie

5. Klaudia Guzik, Szkoła Podstawowa w Zręcinie

6. Daniela Gefert, Szkoła Podstawowa w Zręcinie,

7. Izabela Roś, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku

8. Natalia Godek, Szkoła Podstawowa we Frysztaku,

9. Alan Wasilewski, Gimnazjum w Szebniach,

10. Marta Stasiowska Szkoła Podstawowa we Frysztaku


Wyróżnienia

1. Wiktor Bigos, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu,

2. Zuzanna Oparowska, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku,

3. Wiktoria Puzdro, Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej,

4. Ewa Gierlach, Gimnazjum w Korczynie,

5. Krzysztof Żak, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu,

6. Karolina Zając, Gimnazjum w Korczynie,

7. Laura Hędrzak, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu,

8. Edyta Zych, Gimnazjum w Korczynie,

9. Weronika Jajeśnica, Gimnazjum w Korczynie,

10. Aleksandra Majocha, Szkoła Podstawowa we Frysztaku

11. Magdalena Jakubik, Gimnazjum w Korczynie

12. Monika Grzybała, Gimnazjum Nr 3 w Krośnie

13. Bartłomiej Kubas Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej

14. Agnieszka Kurda, Szkoła Podstawowa w Zręcinie

15. Emanuela Muszyńska, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku


Gratulujemy i życzymy Jagodzie kolejnych zwycięstw!

Red. 

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
2
@ a
dnia 22.03.2014, 17:09 · Zgłoś
a dla mnie najlepszy obraz ma agnieszka kurda
Odpowiedz
0
@ Aśka
dnia 05.09.2012, 19:15 · Zgłoś
Kolorowe kleksy.???:/
Odpowiedz
3
@ Julka
dnia 05.09.2012, 19:14 · Zgłoś
Danieli rysunek był bardzo Śliczny według mnie;)
Odpowiedz
7
@ Wiki
dnia 16.07.2011, 12:45 · Zgłoś
Danielka miała śliczną pracę według mnie najlepszą:)
Odpowiedz
-5
@ lola
dnia 15.07.2011, 15:27 · Zgłoś
Daniela Gefert była beznadziejna [...] obraz
Odpowiedz
3
@ kasiulka :*
dnia 05.09.2012, 19:17 · Zgłoś
zazdrościsz jej ? albo się nie znasz ... [...] obraz? ładny rysunek:D
Odpowiedz
-4
@ ELA
dnia 03.07.2011, 10:08 · Zgłoś
Gratuluję Ci Jagódka i życzę dalszych sukcesów. :)
Odpowiedz
-2
@ Jaślanka
dnia 28.06.2011, 21:01 · Zgłoś
Gratulacje!!!Miło poznać nowy talent!!
Odpowiedz
-2
@ Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku
dnia 27.06.2011, 18:24 · Zgłoś
uytu
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.