Jagoda Stój na podium w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "A.TO.MY"
Jagoda Stój, uczennica Szkoły Podstawowej w Majscowej zajęła III miejsce w XVI edycji wojewódzkiego konkursu dla dzieci i młodzieży "A.TO.MY" organizowanego przez BWA Krosno. Do konkursu przygotowywała ją siostra artysta plastyk Anna Stój.

Celem konkursu jest wychowanie przez sztukę, wyrobienie estetycznego spojrzenia na otaczający świat, pobudzanie młodych talentów do kreatywności.
Konkurs, jak co roku skierowany był do dzieci i młodzieży przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. W dniu 24 maja 2011 roku w siedzibie Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie komisja konkursowa po wnikliwym obejrzeniu i analizie wszystkich nadesłanych prac plastycznych postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

Nagrody:
1.Tomasz Janusz, Gimnazjum w Korczynie,
2. Karolina Sieńczak, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu,
3. Jagoda Stój, Szkoła Podstawowa w Majscowej,
4. Anna Ślemp, Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie
5. Klaudia Guzik, Szkoła Podstawowa w Zręcinie
6. Daniela Gefert, Szkoła Podstawowa w Zręcinie,
7. Izabela Roś, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku
8. Natalia Godek, Szkoła Podstawowa we Frysztaku,
9. Alan Wasilewski, Gimnazjum w Szebniach,
10. Marta Stasiowska Szkoła Podstawowa we Frysztaku
Wyróżnienia
1. Wiktor Bigos, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu,
2. Zuzanna Oparowska, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku,
3. Wiktoria Puzdro, Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej,
4. Ewa Gierlach, Gimnazjum w Korczynie,
5. Krzysztof Żak, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu,
6. Karolina Zając, Gimnazjum w Korczynie,
7. Laura Hędrzak, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu,
8. Edyta Zych, Gimnazjum w Korczynie,
9. Weronika Jajeśnica, Gimnazjum w Korczynie,
10. Aleksandra Majocha, Szkoła Podstawowa we Frysztaku
11. Magdalena Jakubik, Gimnazjum w Korczynie
12. Monika Grzybała, Gimnazjum Nr 3 w Krośnie
13. Bartłomiej Kubas Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej
14. Agnieszka Kurda, Szkoła Podstawowa w Zręcinie
15. Emanuela Muszyńska, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku
Gratulujemy i życzymy Jagodzie kolejnych zwycięstw!
Red.
