Jaślanie na podium Coca-Cola Cup!
9 maja w Rzeszowie odbył się finał województwa podkarpackiego 14 edycji Coca-Cola Cup. Drugie miejsce zajęli uczniowie jasielskiego Gimnazjum nr 2 w wojewódzkim finale turnieju Coca-Cola Cup 2012.
W meczach grupowych nasi zawodnicy pokonali kolejno: Gimnazjum Sieniawa 7:5 i Gimnazjum SMS Mielec 3:2. W meczu półfinałowym zwyciężyli Gimnazjum Krasne 3:1. Dopiero w wielkim finale nasi zawodnicy znależli pogromcę przegrywając z Gimnazjun Nr 7 Rzeszów 1:3.
Do półfinałów krajowych awansowały: Gimnazjum Wola Baranowska w kategorii dziewcząt oraz Gimnazjum Nr 7 Rzeszów wśród chłopców.
KATEGORIA DZIEWCZĄT:
1. WOLA BARANOWSKA
2. KAMIEŃ
3. MIEJSCE PIASTOWE
WYNIKI FINAŁU:
KAMIEŃ- WOLA BARANOWSKA 0:2
WYNIK MECZU O TRZECIE MIEJSCE:
PUSTKÓW- MIEJSCE PIASTOWE 0:6
KATEGORIA CHŁOPCÓW:
1. NR 7 RZESZÓW
2. NR 2 JASŁO
3. KRASNE
WYNIK FINAŁU:
NR 7 RZESZÓW- NR 2 JASŁO 3:1
WYNIK MECZU O TRZECIE MIEJSCE:
KRASNE- NR 1 DUŃKOWICE 5:2
NAJLEPSZY STRZELEC:
SITEK ADRIAN
JOANNA NIZIOŁ
KLASYFIKACJA BRAMKARZY:
KATARZYNA TURCZYN
STUKUS WOJCIECH
Janusz Jamuła
