Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Jaślanin powołany na turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy U-17

13

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Robert Wójcik ogłosił nazwiska piłkarzy powołanych na konsultację szkoleniową połączoną z wyjazdem na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy w Bułgarii.

Wśród powołanych znalazł się również zawodnik Czarnych Jasło, Ireneusz Brożyna. Dzisiaj rozpoczęło się zgrupowanie kadry w Ciechanowie, zaś turniej eliminacyjny odbędzie się w dniach 19-24 października 2012 r. Przeciwnikiem biało – czerwonych będzie reprezentacja gospodarzy, Hiszpanii oraz Azerbejdżanu.

Dla naszego 16-letniego zawodnika to kolejne powołanie w ostatnich dwóch miesiącach. Poprzednio Ireneusz Brożyna występował z orzełkiem na piersi pod koniec sierpnia, podczas Międzynarodowego Turnieju o Puchar Syrenki.

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
3
@ eska
dnia 11.10.2012, 21:44 · Zgłoś
a połamane palce po ostatnim spotkaniu?
Odpowiedz
1
@ kicek
dnia 13.10.2012, 16:21 · Zgłoś
kupił se nowe.
Odpowiedz
3
@ rafi
dnia 11.10.2012, 19:29 · Zgłoś
Iru dawaj mytla na ciebie liczy
Odpowiedz
3
@ Jks
dnia 11.10.2012, 17:20 · Zgłoś
Dla mnie Irek jest wielki !!! ponieważ osiągnoł jak na swój młody wiek bardzo dużo i nie gwiazdorzy jak inni życzę mu powod

zenia. I nie zapomnij o Czarnych Jasło!!
Odpowiedz
5
@ ldld
dnia 11.10.2012, 16:30 · Zgłoś
Pewnie, teraz sie kłóćcie i [...] kogo jest wychowankiem, czy to ważne? Ważne jest to że się załapał i jeśli się wybije to będziemy dumni że to Jaślanin a nie rozkminiać gdzie grał czy się szkolił..
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 11.10.2012, 15:19 · Zgłoś
ktos ma plecy... a po za tym , u nas jest dobrych graczy w p.i.zdu tylko kto ich widzi... po drugie gdy wpadnie sęp na graczy każdy gra samolubnie, aby tylko wyjsć z nory. prawda jest taka ze graczy dobrych jest sporo u nas ale sa zgrani i jeden od innych nie czyni "wiosny"
Odpowiedz
0
@ ok
dnia 11.10.2012, 14:29 · Zgłoś
on jest wychowankiem wisloki nowy zmigrod jesli juz chcecie wiedziec
Odpowiedz
1
@ @@@
dnia 11.10.2012, 16:05 · Zgłoś
rzekłbym nawet wychowankiem Gimnazjum w Nowym Żmigrodzie
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 11.10.2012, 17:56 · Zgłoś
Tak, a wcześniej chodził do podstawówki i jakiegoś przedszkola w którym panie wypatrzyły jego nieprzeciętne umiejętności. LITOŚCI!!!
Odpowiedz
0
@ ewa
dnia 11.10.2012, 21:01 · Zgłoś
Do gimnazjum to on chodził do Jasła a nie do N.Żmigrodu dlatego jest taki dobry
Odpowiedz
-1
@ Normalny Obywatel
dnia 12.10.2012, 00:44 · Zgłoś
a obiady gotuje mu mama!
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 11.10.2012, 13:03 · Zgłoś
On musi być wychowankiem 6 Jasło. Przecież tam się tylko odpowiednio szkoli zawodników. W Czarnych nic się nie robi. Hi Hi Hi.
Odpowiedz
0
@ 6jaslo
dnia 11.10.2012, 13:34 · Zgłoś
Czego się czepiasz kolego???Daj sobie na wstrzymanie!!!Co masz do czarnych albo do szostki???Zamiast w klawiature klepnij sie w czoło i to tak konkretnie zebys dlugo tu nie zagładał.Nie wszczynaj kolejnej "bójki" bo to nic dobrego dla jednego i drugiego klubu.Wstyd!!! Z jednego miasta a jedni drugich tak opluwaja.Owszem,zdrowa i sportowa rywalizacja to dobra rzecz,ale to co tu czasem piszecie...jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.