Już wkrótce kolejny solowy album Dpd
Zapraszamy do przesłuchania nowego singla, który jest zapowiedzią drugiej już solowej płyty jasielskiego MC i producenta Dpd...
Składa się on z dwóch utworów. "Jest lepiej" to nawiązanie do "Kiedyś będzie lepiej" z poprzedniej płyty. "Smaki" natomiast to utwór, który powstał przy współpracy jasielskich artystów czyli, Chmoorsona odpowiedzialnego za podkład, GBR'a zajmującego się skreczami i cut'ami, oraz wokali nagranych przez Kynka i Dpd.
Płyta ukaże się na przełomie marca i kwietnia tego roku. Singiel można pobrać ze strony: http://www.myspace.com/dpdgp klikając na okładkę płyty.
Serdecznie zapraszamy.
(icz)
