Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Karpaty Krosno przyciągnęły najwięcej kibiców Czarnych

43

W ubiegły weekend odbył się ostatni w tym roku mecz ligowy na jasielskim stadionie. Można zatem podsumować frekwencję kibiców na 8 spotkaniach rundy jesiennej rozegranych w Jaśle, przy ulicy Śniadeckich 15.

W sumie sprzedanych zostało około 2780 biletów, co daje nam średnią 347,5 widza na mecz. Średnią zaniżają oczywiście dwa spotkania, które rozegrane zostały bez udziału publiczności, w związku z karą Podkarpackiego ZPN-u nałożoną na klub za wybryki kibiców.

Najwięcej sympatyków przyciągnął derbowy pojedynek z Karpatami. Dobre wyniki odnotowano także na początku rozgrywek III ligi, kiedy to na mecze z Tomasovią i Chełmianką sprzedano ponad pół tysiąca wejściówek. Im bliżej jednak końca rundy jesiennej, tym z frekwencją na jasielskim stadionie było niestety coraz gorzej. Niejednokrotnie wpływy z klubowej kasy biletowej nie wystarczały nawet na pokrycie kosztów organizacji danego meczu ligowego. Mimo tego, że podopieczni trenera Roberta Hapa bardzo dobrze radzili sobie na trzecioligowym froncie, nie przekładało się to niestety na zainteresowanie jasielskich kibiców.

Ilość sprzedanych biletów w rundzie jesiennej:
Tomasovia Tomaszów L. – 580
Chełmianka Chełm – 520
Karpaty Krosno – 900
Orlęta Łuków – 0
Polonia Przemyśl – 0
Izolator Boguchwała – 280
Unia Nowa Sarzyna – 270
Avia Świdnik – 230

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 43

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ do [...]
dnia 14.11.2012, 08:25 · Zgłoś
sam nick mówi za siebie kim jesteś,masz kompleksy jakieś, może zgłoś się za bursę tam cie chętnie wysłuchają co ci leży:),czytając twoje wypowiedzi to widzę tylko je w temacie Czarnych Jasło, dochodzę do wniosku że jakiś uszczerbek na zdrowiu masz i kozak jesteś tylko przez kabelki bo w realu wyglądasz jak jakiś gimbus z krzywym [...] i musisz siedzieć w domu i się polansować przed monitorem. piąteczka [...];)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 16.11.2012, 20:43 · Zgłoś
[...] jesteś kobolku. Użyj czasem mózgu, jeżeli go masz.
Czarni mi wiszą i powiewają - szkoda tylko marnotrawionych na wiejską "drużynkę amatorów pieniędzy z naszych podatków.
Odpowiedz
-2
@ czarnifan
dnia 13.11.2012, 20:06 · Zgłoś
Siatkarzyk sie pochwalil maja prawie ostatnia 3 lige buraczana. Nie osmieszaj sie. Jak wam malo pieniedzy to trzeba bylo zrobic manifest jak kibice Czarnych i isc pod Urzad. Proste.Pod Urzad nie poszliscie bo prawdziwych kibicow nie macie wcale.
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 13.11.2012, 22:14 · Zgłoś
Za to "prawdziwi kibole Czarnych" (to ta kiepska drużyna kopiąca balona z wsiokami)
dymili jak [...] jakieś nie wiadomo czego się domagając.
ZERO !!! dotacji do tak [...] pseudo-drużyny kopaczy !!!
ps
Ciekawe czy czarnyfanie wiesz czym różni się manifest od manifestacji ???
Chyba jednak nie.
nie pozdrawiam
Odpowiedz
1
@ silo
dnia 11.11.2012, 17:46 · Zgłoś
piłka nozna to kicha i gra przypadkow
Odpowiedz
1
@ czarnifan
dnia 13.11.2012, 19:58 · Zgłoś
przypadkiem to chyba [...] rodzice.
Odpowiedz
1
@ Martinek
dnia 11.11.2012, 13:56 · Zgłoś
Jak ktos moze przypisywac Sławka Peszkę do Jasła...? Jedyny kontakt tego zaowdnika z tym miastem to fakt, iż urodził się w szpitalu w tym mieście... To wszystko... Z piłką nożną w jaśle nie miał nic wspólnego...
Odpowiedz
-1
@ Dżon Bon Dżowi
dnia 11.11.2012, 14:46 · Zgłoś
Sławek Peszko urodził sie w Jasle więc jest jaślaninem.
To jest wasza wiedza.
Grał w drużynie jasielskiej na turniejach zagranicznych.Nie będąc formalnie zawodnikiem Czarnych. Nie wierzysz???
Spytaj piłkarzy Czarnych z rocznika 84-86.
Odpowiedz
1
@ gg
dnia 10.11.2012, 19:25 · Zgłoś
Kompromitujesz się "siatkarzu". Poza Jurkiem Łabą w Jaśle nie było SIATKARZA.
Odpowiedz
0
@ Ech
dnia 10.11.2012, 18:41 · Zgłoś
A może przyczyna braku kibiców leży po stronie wysokiego bezrobocia. Przy niskich zarobkach to każda złotówka jest ważna. Dlatego chodzi się na wybrane mecze. Jasło powoli zamiera, brak perspektyw znalezienia pracy, niskie zarobki to wszystko nie nastraja do rozrywki.
Odpowiedz
0
@ ren
dnia 12.11.2012, 07:36 · Zgłoś
masz rację, miasto wymiera. I się w ogóle temu nie dziwie. Sam mieszkam w Krakowie ale bardzo często przyjeżdżam do rodziców. Lubie miasto i bym z chęcią wrócił ale co będę robić? gdzie będę pracować a jak dostanę pracę to za 1200zł i zapewniam Was że na mecz bym nie chodził. W Krakowie chodzę na mecze, siłownie, ściankę
Odpowiedz
0
@ Marko Pantani
dnia 10.11.2012, 18:27 · Zgłoś
Krzysiek Dryja znany i szanowany center reprezentacji Polski na Me 1997?
No są piłkarze z Jasła w historii ekstraklasy.
Sławomir Peszko, Grzegorz Kurdziel, Sebastian Sepioł( chyba I liga), Kamil Radujl.
Na Kolejarz Stróże w I lidze też chodzi 300 osób i jest fajnie.Na Bełchatów chodzi z 800.
Mówi Ci coś nazwisko Krzysztof Wilusz???
Zapewne nie.Po co znać wielokrotnego medaliste ME i MŚ z Jasła.
Lepiej zamknąć sie na Świat i zatracic zdrowy rozsądek w hołubieniu jednej odmiany sportu.
Odpowiedz
0
@ siatkarz
dnia 10.11.2012, 17:13 · Zgłoś
Nie denerwujcie się panowie,faktem jest,że na mecze piłkarzyków chodzi proporcjonalnie do kosztów utrzymania zespołu bardzo mało ludzi.Cóż to jest ok 300 widzów?Tyle ogląda mecze niektórych LKS w okolicy.Jeśli grają swoi,to jest szansa,że przyjdą znajomi,rodzina,koledzy etc,a na obcych wydrwigroszy nie bardzo chce się chodzić.Młody Brożyna jest w kadrze do lat 17 i chwała mu za to,niech się wybija,ale póki co nie gra w ekstraklasie.Nie szukajcie nazwisk piłkarzy w historii ligi,bo i tak nie znajdziecie,a siatkówka to chociażby Dorota [...].A mówi wam coś nazwisko Dryja?Pewnie nic,bo kopana przysłoniła wam świat i odebrała zdrowy rozsądek.
Odpowiedz
0
@ Czarni Jasło
dnia 10.11.2012, 09:24 · Zgłoś
Nie ma sensu pisanie [...]. Prawda jest oczywista,Czarni po 18 latach awansowali do 3 ligii,zdobyli w pierwszej rundzie 19 pkt.co jak na beniaminka jest super wynikiem.Piłkarze,trenerzy,działacze zrobili co trzeba aby w Jasle zagosciła piłka na wyzszym niz podwórkowe granie poziomie.Co zrobili kibice?Przyszli na 2 mecze w liczbie powyzej 500 potem pospolite ruszenie pikników i ludzisk z okolicznych wsi żadnych rozróby z krosnem.Efekt- zamkniety stadion,kara dla klubu.Potem mecze u siebie i gdzie podziali sie ci wszyscy fanatycy z meczu z krosnem bez wzgledu czy było ich 900 czy 2,5 tysiaca?Ano tak bardzo kochaja Czarnych że olali mecze w Jaśle bo moze pogoda nie bardzo,albo lepiej [...] wypic, lub na kompie relacje właczyc i klub do organizacji meczów musiał dopłacac.To dla kogo ta 3 liga była o która takie modły były?
Odpowiedz
1
@ Dżon Bon Dżowi
dnia 10.11.2012, 14:09 · Zgłoś
Tego włąsnie nie kumam.
Jak po 18 latach wrócili do III ligi???
Teraźniejsza III liga była jak wtedy IV.
Odpowiedz
2
@ do siatkarz
dnia 09.11.2012, 22:05 · Zgłoś
reprezentacji Polski do lat 17 ;]
Odpowiedz
3
@ do siatkarz
dnia 09.11.2012, 19:53 · Zgłoś
piszesz o wstydzie a wstyd póki co ty przynosisz pieprzac bzdury.napompować to sobie możesz małego. od nas Irek gra w reprezentacji polski więc nie porównuj ekstraklasy bo już przegrałeś tym. dla niedowiarka:

http://podkarpacielive.pl/pl/wydarzenia/3562,ireneusz_brozyna_powolany_na_konsultacje_kadry_u-17.html

a teraz piąteczka ;)
Odpowiedz
-2
@ Dżon Bon Dżowi
dnia 09.11.2012, 20:55 · Zgłoś
Reprezentacji czego???
Odpowiedz
-1
@ paul
dnia 09.11.2012, 18:51 · Zgłoś
Dziwne, np tu: http://www.90minut.pl/liga/0/liga6291.html wychodzi w sumie prawie 4000 osób...
Odpowiedz
-1
@ siatkarz
dnia 09.11.2012, 17:13 · Zgłoś
nie napinaj się tak jeden z drugim,a siatkarze grają też w trzeciej lidze,bez armii zaciężnej,bez setek tysięcy złotych,a ludzi przychodzi na mecze nie mniej niż na piłkarzyków i ci kibice nie przynoszą wstydu Jasłu wiecznymi awanturami.Gdyby połowę tych pieniędzy wpompowano w siatkówkę,to kobiety i mężczyżni z Jasła graliby w ligach centralnych.Jeden z naszych chłopaków gra w ekstraklasie,a który piłkarzyk z Jasła tam gra?
Odpowiedz
-1
@ Dżon Bon Dżowi
dnia 09.11.2012, 21:00 · Zgłoś
Peszko grał.Kurdziel i Zajdel grali w 2 lidze( teraz 1).
Jaki siatkarz gra w ekstraklasie???( wiem o Zagumnym tylko).
Pytam poważnie bo nie wiem.
Odpowiedz
2
@ gg
dnia 10.11.2012, 19:20 · Zgłoś
W III lidze czyli przedostatniej, prawie najniższej, coś jak B klasa w piłce nożnej, DNO i kupa mułu !!!
Kibiców - [...] siatkarka - macie wśród znajomych i rodzin. Ty pyskujesz na Czarnych bo jesteś klasycznym przykładem psa ogrodnika.
Gracie z jakimś Niebylcem, Żołynią (gdzie to jest ?). Ogarnij się siatkarzyno zanim zaczniesz komuś d=pę zawracać.
Odpowiedz
2
@ 19_10
dnia 07.11.2012, 19:37 · Zgłoś
Prawdziwych kibiców, którzy są z Czarnymi "na dobre i na złe" to jest ok. 100 -150, no może w porywach 200 osób. Reszta... bez komentarza.
A temu starszemu panu, który mieni się "kibicem " (krytykuje z krytej trybuny każde złe zagranie naszego zawodnika) proszę o wydanie "ZAKAZU STADIONOWEGO". Niektórzy już nie wytrzymują po jego komentarzach. O kogo chodzi zainteresowani wiedzą
Odpowiedz
-1
@ Tadziu
dnia 07.11.2012, 18:41 · Zgłoś
pewnie że nie mają popieram w 100%
Odpowiedz
2
@ Radek Kałużny
dnia 07.11.2012, 18:29 · Zgłoś
Powszechnie wiadomo, że Czarni nie mają kibiców.
Jeśli ktoś twierdzi inaczej, poproszę o prostą definicje tego terminu.
Odpowiedz
1
@ siatkarz
dnia 07.11.2012, 18:13 · Zgłoś
Mizerna frekwencja i na co miasto pompuje taką wielką kasę!Dać to na inne dyscypliny,a więcej chętnych obejrzy sportowe imprezy.Obcy najemnicy wezmą kasę i znikną,a dla swoich nie ma.Żenada.
Odpowiedz
1
@ hfdfdh
dnia 08.11.2012, 01:07 · Zgłoś
mógłbyś podać frekwencę kibiców na mecze siatkówki w Jaśle?
Odpowiedz
2
@ SPORT
dnia 09.11.2012, 09:24 · Zgłoś
Pochwal sie siatkarzu sukcesami. Napisz w której lidze jesteś i które miejsce zajmujesz. Żenada.
Odpowiedz
1
@ @chemik
dnia 07.11.2012, 13:56 · Zgłoś
380? to Ci sie chyba pomyliło grubo, bo ok200 bylo
Odpowiedz
-5
@ chemik
dnia 07.11.2012, 13:42 · Zgłoś
przeciez samych Karpaciarzy bylo 380
Odpowiedz
0
@ kehku
dnia 07.11.2012, 13:55 · Zgłoś
A ilu z nich bilety kupiło?jakie ma znaczenie w ilu zajechali pod stadion?Na szczęscie była to ich ostatnia na pewno przez najblizsze kilka lat wycieczka do Jasła.Obym tylko i jasielskich kibiców sukcesu i derbofanów nie musiał widziec przez kilka lat na oczy. Chodza ci co zawsze,reszta to tylko popatrzec na [...] przyszła.
Odpowiedz
1
@ fizyk
dnia 07.11.2012, 12:53 · Zgłoś
Jeszcze jedno, bo nie wszyscy widzę są w stanie to pojąć. Na stadionie na każdym meczu oprócz tych, co kupili bilety, znajdowało się także sporo kobiet i dzieci, które mają wstęp za free. Ponadto zasłużeni dla jasielskiej piłki ludzie, a także zawodnicy grup młodzieżowych Czarnych, co średnio na mecz daje około 100 osób więcej, wchodzących na mecz za darmo. Co nie zmienia faktu, że i tak frekwencja na ostatnich meczach była poniżej pewnego poziomu. I w newsie jest napisane o ilości sprzedanych biletów, a nie o ilości kibiców na meczu. To są dwa bardzo odmienne pojęcia.
Odpowiedz
8
@ fizyk
dnia 07.11.2012, 12:48 · Zgłoś
Pomijając ten jeden mecz z Karpatami o który będzie się tu teraz toczyć dyskusja, to ja się pytam gdzie byli kibice na meczach z Izolatorem, Unią i Avią? Trybuny świeciły pustkami, a tacy wszyscy byli spragnieni przed sezonem piłki na trzecioligowym froncie. Niestety, jaślanie przychodzą tylko na mecze, na których coś może się dziać czyt. Karpaty. Smutne ale prawdziwe. I później chodzi to po mieście i opowiada jak on to głęboko w sercu ma Czarnych. Gó*no prawda.
Odpowiedz
2
@ KAKUB
dnia 07.11.2012, 10:30 · Zgłoś
ludziska to sa liczby oficjalne a na krosniakow [...] pozwolila na 900 osob ;)
Odpowiedz
2
@ Ania
dnia 07.11.2012, 10:08 · Zgłoś
He he 900 osob z Krosnem ? Nie mozliwe na stadionie było około 1500 kibicow jak nie wiecej , to nie wiem skad te obliczenia.
Odpowiedz
3
@ leśmian.pl
dnia 07.11.2012, 19:43 · Zgłoś
Nie mogą napisać prawdy (np.1500 kibiców),bo ustawa o organizacji imprez masowych pozwala na wpuszczenie tylko 900 kibiców,oczywiście w warunkach stadionu Czarnych. W przeciwnym razie grożą poważne sankcje dla klubu,z zamknięciem stadionu włącznie...
Odpowiedz
13
@ jasło
dnia 07.11.2012, 09:56 · Zgłoś
coś tu chyba nie tak !! skoro na stadionie jest 900 krzesełek wszystkie były zajęte jeszcze 4 rzędy ludzi za krzesełkami stało 200 osób w klatce no i cała kibolu wa na hucie czyli jakieś 1000 weszło za darmo ??? na chłopski rozum było na meczu 2500tys ludzi łatwo to policzyć nawet po zdjęciach
Odpowiedz
-7
@ kimi
dnia 07.11.2012, 11:16 · Zgłoś
Tutaj nie pisze ile ludzi było na meczu ale ile bilety kupiło.Było z 1500 a nie 2500 bez przesady z czego sporo dzieci,dziewczyn ,zawodników i innych uprawnionych do wejscia za darmo osób.Tak to trudno zroumiec?
Odpowiedz
9
@ kibic
dnia 07.11.2012, 14:29 · Zgłoś
z tego co pamietam to kobiety i dzieciaki tez miały mieć bilety na mecz z karpatami a na meczu z karpatami było 2300 osób zostało to policzone
Odpowiedz
-9
@ gratulacje
dnia 07.11.2012, 20:52 · Zgłoś
a miasto musi dopłacac za tych uprawnionych... zlikwidować
Odpowiedz
1
@ hfdfdh
dnia 08.11.2012, 01:06 · Zgłoś
organizator, który umieścił tą informację nie może sprzedawać biletów na inne miejsce niż miejsca siedzące zgłoszone wcześniej, więc... więc sam pod siebie nie będzie dołku kopał pisząc, że nielegalnie sprzedał więcej biletów. pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ g
dnia 08.11.2012, 23:11 · Zgłoś
Kobiety nie płaciły za wstep...a bylo nas sporo, zatem faktycznie moglo byc w sumie ok 1000 osob...
Odpowiedz
0
@ Mój pseudonim
dnia 13.11.2012, 22:14 · Zgłoś
"na chłopski rozum było na meczu 2500tys ludzi łatwo to policzyć nawet po zdjęciach" - ha, ha, ha. Chyba ci się głowy pozamieniały ! Nie mówiąc o oczach.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.