Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kiepscy najlepsi w Kołaczycach! (VIDEO)

41

Na „orliku” w Kołaczycach odbył się Turniej Eliminacyjny Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej. Po zaciętej grze laur zwycięstwa przypadł ekipie FC Kiepscy.

FOTOGALERIA

Od godziny 9.00 trwały zmagania drużyn piłkarskich, które walczyły o udział w finale podkarpackim w Rzeszowie. Nagrodą dla zwycięskiej drużyny będzie wyjazd do Brukseli. Turniej zorganizował poseł Bogdan Rzońca i senator Alicja Zając, a honorowym patronatem objął europoseł Tomasz Poręba.

Drużyny rozgrywały mecze po 15 minut. W przypadku braku rozstrzygnięcia w meczach finałowych decydowały rzuty karne. MPM Przecinaki i FC Kiepscy, którzy jeszcze przed turniejem byli wymieniani jako faworyci imprezy nie zawiedli i obydwie drużyny spotkały się w finale. Kiedy zdawało się, że FC Kiepscy po strzeleniu bramki kontrolują grę, drużyna Przecinaków wyrównała doprowadzając do rzutów karnych. Na bramce Kiepskich stał Karol Cichoń, któremu udało się wybronić karne i dać zwycięstwo swojej drużynie.

MPM Przecinaki – FC Kiepscy 0:0

Husaria Dobrynia – Co my gramy 2:3

Osiedle Ulaszowice – Tap Madel 2:3

MPM Przecinaki – Dębowczanka Dębowiec 3:0

Husaria Dobrynia – Nowy Żmigród 0:3

Osiedle Ulaszowice – Liwocz 4:1

FC Kiepscy – Dębowczanka Dębowiec 8:0

Co my gramy – Nowy Żmigród 2:5

Tap Madel – Liwocza 5:0

 

Półfinały:

Tap Madel – FC Kiepscy 1:1 k.2-3

MPM Przecinaki – Nowy Żmigród 5:1

FINAŁ:

MPM Przecinaki – FC Kiepscy 1:1 k. 2:3

Najlepszy strzelec: Adam Rysz (Tap Madel)

Najlepszy bramkarz: Karol Cichoń (FC Kiepscy)

 Wojewódzki finał odbędzie się 1 września w Rzeszowie.

 (gm)

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
8
@ hks
dnia 08.08.2012, 13:57 · Zgłoś
FC KIEPSY = HURAGAN ZARZECZE ! PRZECINAKI = CZARNI JASŁO ! i kazdy mogl sobie zrobic sklad z jakies druzyny z wioski np. ale po co bo lepiej pozniej ponarzekac sobie i zalic sie ze oni graja razem !
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 07.08.2012, 17:45 · Zgłoś
Sorry, że pytam, ale strasznie jestem ciekaw jak to poseł Rzońca i senator Zając organizowali ten turniej ???
Odpowiedz
0
@ do maksa
dnia 08.08.2012, 11:42 · Zgłoś
Organizatorem było Forum Młodych PiS w Jaśle. Patronami senator Zając oraz Poseł Rzońca.
Patronem honorowym Poseł Poręba.
To chyba nie jest zbyt trudne?
Odpowiedz
3
@ Dzik!
dnia 07.08.2012, 12:14 · Zgłoś
Popatrz na Przecinaków i zobacz z jakiego klubu są... Peace! ;]
Odpowiedz
-3
@ ktos
dnia 07.08.2012, 11:29 · Zgłoś
podniecacie sie tak ze Oni wygrali,jak to sa chlopaki z klubow a nie zadna dzika druzyna,kazdy moglby zrobic sobie druzyne z jakiegos klubu i to wygrac spokojnie..3/4 z Zarzecza
Odpowiedz
-3
@ aaaa
dnia 07.08.2012, 12:41 · Zgłoś
nie obrażaj, z Jasła, a nie z Zarzecza ;)
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 07.08.2012, 12:42 · Zgłoś
4/4 ale nie z Zarzecza tylko z Jasła
Odpowiedz
0
@ ddddd
dnia 06.08.2012, 08:43 · Zgłoś
widzę że tu komuś żal [...] ściska
Odpowiedz
0
@ dżaga
dnia 06.08.2012, 13:52 · Zgłoś
żal [...] ściska a inny banana wyciska
Odpowiedz
3
@ levittowsky
dnia 05.08.2012, 23:54 · Zgłoś
Karol utratował [...] druzynie. Mialem okazje raz grac z nim turniej. Na bramce był nie do pokonania . GZ !
Odpowiedz
7
@ Zarzeczanin
dnia 05.08.2012, 22:56 · Zgłoś
Brawo panowie!! Powodzenia w przyszłości!!
FC Kiepscy są najlepsi!!!
Odpowiedz
3
@ xyz
dnia 05.08.2012, 21:01 · Zgłoś
po dziubasku i po maluszku panowie ! FCK !!!
Odpowiedz
-3
@ przecinak.
dnia 05.08.2012, 19:00 · Zgłoś
Cichoń się cieszy jakby mistrzostwo świata wygrał, a gdyby gral z inną drużyną dostał by ale więcej bramek a nie najlepszego bramkarza.
Odpowiedz
8
@ eee
dnia 05.08.2012, 20:39 · Zgłoś
On ma prawo sie cieszyc a Ty masz prawo teraz tu wypłakiwać żąle

pozdrowienia dla pana KArola
Odpowiedz
5
@ Gan
dnia 06.08.2012, 10:04 · Zgłoś
Szkoda Ci, bo przegraliście w karnych? Trzeba było lepiej strzelać. Skąd wiesz, co by było gdyby grał w innej drużynie? Trzeba nauczyć się przegrywać, a chłopak ma prawo się cieszyć, bo wybronił swoje drużynie zwycięstwo! Ty byś się nie cieszył? Ciekawe bardzo. Zamiast wylewać żale w internecie, ucz się strzelać karne, bo potem znowu będziesz płakał, że ktoś się cieszy.
Odpowiedz
-2
@ Polska!
dnia 06.08.2012, 15:21 · Zgłoś
Do przecinaka, po 1 nie podszywaj się pod zawodnika tej drużyny i nie pieprz głupot, bo pewnie nawet nie byłeś na tym turnieju, a do gana, też skończ głupio gadać, bo wiadomo że karne to loteria i nie ma tłumaczenie że "można było lepiej strzelać"
Odpowiedz
3
@ dżaga
dnia 05.08.2012, 17:18 · Zgłoś
super akcja
i fajna inicjatywa!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.08.2012, 16:33 · Zgłoś
życiówka życiówką ale strzelali prosto w niego praktycznie wszystko , od nich jedna akcja i wykorzystali
Odpowiedz
3
@ Ana
dnia 06.08.2012, 09:58 · Zgłoś
Mamy tu do czynienia z wysokiej klasy specjalistą,który patrzy z boku ,ale i tak wszystko wie lepiej... na pewno gdyby wyszedł na boisko mecz zakończyłby się inaczej
Odpowiedz
-1
@ dżaga
dnia 06.08.2012, 13:52 · Zgłoś
wstawiłby gola albo co innego kolego
Odpowiedz
5
@ iniestaŁ
dnia 05.08.2012, 14:12 · Zgłoś
po dziubasku ?
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 05.08.2012, 13:27 · Zgłoś
Koko koko Kiepscy spoko
Odpowiedz
4
@ dżaga
dnia 06.08.2012, 13:51 · Zgłoś
piłka leci hen wysoko
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 05.08.2012, 13:09 · Zgłoś
Troche więcej pokory i powodzenia w Rzeszowie chłopaki :)
Odpowiedz
-1
@ Pytajnij
dnia 05.08.2012, 13:03 · Zgłoś
I kto w końcu jedzie na turniej finałowy? i Kiedy? i z kim będą grali?
Odpowiedz
1
@ Dana
dnia 05.08.2012, 12:34 · Zgłoś
Kalii i tak Najlepszy !! hehe
Odpowiedz
20
@ do obserwator
dnia 05.08.2012, 12:19 · Zgłoś
panie nie obrazaj pan !
Odpowiedz
4
@ obserwator
dnia 05.08.2012, 09:39 · Zgłoś
wszystko ok ale ten huragan w sobie zakochany , rozumiem jeszcze jakby coś grali ale jakby byli tacy dobrzi to by nie męczyli sie z tap madlczy przecinakami
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 05.08.2012, 15:21 · Zgłoś
gdyby nie zyciowka bramkarza tap madl skonczyło by sie z 5;1
Odpowiedz
3
@ Ana
dnia 06.08.2012, 09:56 · Zgłoś
Są najlepsi i to wiedzą. Trzeba znać swoją wartość :))
Odpowiedz
11
@ vvv
dnia 05.08.2012, 08:08 · Zgłoś
kibicowałem Przecinakom , gratulacje dla Kiepskich a takze dla wszystkich bioracych udział . Powodzenia w finale rzeszowskim .
Odpowiedz
7
@ ewa
dnia 05.08.2012, 07:26 · Zgłoś
brawo!!! fajny pomysł, super organizacja!!!
Odpowiedz
7
@ :)
dnia 05.08.2012, 06:19 · Zgłoś
super turniej wiecej takich!!!
Odpowiedz
-2
@ jmanik
dnia 05.08.2012, 02:29 · Zgłoś
warto zwrócic na napastnika Tap madl - Adama Rysza
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 05.08.2012, 13:30 · Zgłoś
co zwrócić ?
Odpowiedz
-6
@ dżaga
dnia 05.08.2012, 17:17 · Zgłoś
na inny wymiar [...] :):):)
Odpowiedz
1
@ dżaga
dnia 06.08.2012, 13:50 · Zgłoś
na przyszłość pamiętaj ze jezeli zastosujesz samo wyrazenie w odosobnieniu w osamotnieniu ,,zwrócić na" to pierwsze skojarzenie bedzie mialo zle nawarstwienie skojarzeniowe
Odpowiedz
5
@ natalii
dnia 05.08.2012, 00:35 · Zgłoś
[...] hubert to i wygrali
Odpowiedz
4
@ jan
dnia 04.08.2012, 23:46 · Zgłoś
Bramkarz wyśmienity, brawo Karol Wisłoka wychowała kilka dobry zawodników !!!
Odpowiedz
4
@ eee
dnia 04.08.2012, 22:36 · Zgłoś
karnych nie umieja strzelać ;d
Odpowiedz
9
@ szampan
dnia 04.08.2012, 22:41 · Zgłoś
albo bramkarz za dobry na takich grajków
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.