Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejne zwycięstwa jasielskich siatkarzy

28

Siatkarze seniorów, występujący w III Podkarpackiej lidze pokonali zdecydowanie akademików z Rzeszowa 3:0, natomiast juniorzy po zaciętej walce, osłabieni kontuzjami, wygrali z mocną drużyną z Ropczyc 3:2.

W ostatnią sobotę seniorzy MKS „MOSiR” Jasło podejmowali na własnym terenie drużynę AZS  „Geberit” Rzeszów. Pierwszy set nie zapowiadał łatwej wygranej. Akademicy prowadzili od początku seta do stanu 20: 18. Od tego momentu w drużynie jasielskiej nastąpiła pełna mobilizacja, i set zakończył  się zwycięstwem ekipy jasielskiej 25:22. Od drugiej odsłony jaślanie nie pozostawiali cienia wątpliwości, że w tym dniu są drużyną znacznie lepiej dysponowaną, wygrywając kolejne sety 25:18, 25:23, a tym samym cały mecz 3:0. 

Jaślanie wystąpili w składzie: Kumor M., Pawlik B., Gliwa M., Nikiel P., Warchoł F.,
Hołodniak T.,  Michalec M., Dedo B., Wasko K., Kmiecik D..
 
Trener: Bartosz Kilar                                                

W niedzielę dobrą passę kontynuowali młodsi koledzy, rozgrywając mecz z mocnym zespołem „Błękitnych” Ropczyce. Osłabiona chorobami drużyna juniorów została wzmocniona młodszymi kolegami z kadetów, i po długiej, pięciosetowej walce jaślanie wygrali całe spotkanie 3:2 w setach 15:25, 25:18, 21:25, 25:20, 7:15.

Drużyna wystąpiła w składzie: Pawlik B., Hołodniak T., Waśko K., Łaba J., Ryzner Sz., Procanin J..

Trener: Bartosz Kilar

Reasumując rewanże jasielskich drużyn zakończyły się pełnym sukcesem, bowiem w pierwszych kolejkach zarówno seniorzy, jak i juniorzy ponieśli porażki z w/ wym zespołami.

T. Baniak

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ strike
dnia 23.01.2013, 14:54 · Zgłoś
mecz w piatek 25.01 ale o 20.00 :)
Odpowiedz
-2
@ ......
dnia 22.01.2013, 00:31 · Zgłoś
piatek godz 17... 25.01
Odpowiedz
1
@ bn
dnia 21.01.2013, 16:11 · Zgłoś
kiedy jest ten mecz seniorów? chętnie przyjdę :)
Odpowiedz
6
@ do strike
dnia 19.01.2013, 16:54 · Zgłoś
No właśnie?! Gdy pojawią się jakiekolwiek sukcesy w innej dyscyplinie niż piłka nożna, to od razu kilku "pisarzy piłkarskich" czuje groźbę utraty znaczenia, które i tak szybko zanika. Przecież aktualnie piłka nożna to jeden wielki szwindel. Chyba nie brakuje co i raz newsów, które ogłasza nowy prezes PZPN.
Odpowiedz
2
@ strike
dnia 19.01.2013, 13:22 · Zgłoś
troche sie [...] zrobił...bo temat tyczył sie siatkówki i dobrego weekendu grajków..a zrobiło sie forum obrażania piłki i pogladów politycznych...zajmijmy sie tematem jak juz chcemy komentować a od wyrażania zdania jest forum na tym portalu i odpowiednie podtematy...
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 19.01.2013, 08:25 · Zgłoś
Miejsce dla [...] Sport( [...]) w [...], przy Marysi ([...]). Tyle w tym temacie.
Odpowiedz
10
@ szczypiornista
dnia 17.01.2013, 16:29 · Zgłoś
Dość już tej zepsutej piłki. Siatka to super dyscyplina dla inteligentnych sportowców, a nie nadmuchanych [...], robiących łaskę za kasę,że biegają za piłką.
Odpowiedz
14
@ małolata
dnia 17.01.2013, 08:14 · Zgłoś
Tylko siatkowka w Jasle! Czarni są już bardzo starzy. Mają ponad 110 lat. Trzeba stawiać na młodzież!!!
Odpowiedz
-5
@ brat [...]
dnia 16.01.2013, 20:38 · Zgłoś
ciekawe czy tak jest wszędzie, że jak jakiś zespół z danego miasta wygrywa to pozostałym nie podrodze podniecacie się kwotą dla czarnych przepraszam czarni to nie tylko seniorzy ale też grupy młodzieżowe. Ponadto nie odkryje ameryki jest najpopularniejszym sportem więc proszę o spokój a wszystkim sportowcom jasła wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
-4
@ Sport
dnia 16.01.2013, 21:06 · Zgłoś
Te ograniczone ludziki nigdy tego nie zrozumią i szkoda czasu na tłumaczenia.
Oni widza tylko swoją dupkę.
Odpowiedz
13
@ takmabyć
dnia 16.01.2013, 17:46 · Zgłoś
dokładnie tak! proszę mi powiedzieć kiedy na meczu siatkówki doszło do jakiejś bójki między kibicami lub też zawodnikami. to czysta gra, niestety (lub stety) odwrotnie jest w piłce nożnej, gdzie rozboje są na co drugim meczu. o czym my tu w ogóle rozmawiamy ?!
Odpowiedz
15
@ $$
dnia 16.01.2013, 17:05 · Zgłoś
Siatka to jest prawdziwy sport, pilka nożna to [...] działalność preziów itp.
Odpowiedz
17
@ kopniety
dnia 16.01.2013, 10:47 · Zgłoś
Siatkarze nie potrzebuja kiboli na meczach, żeby po meczach chodzili pilgrzymkami do burmistrza po kase na szmacianke.
Odpowiedz
12
@ mieszkaniec Jasła
dnia 15.01.2013, 22:38 · Zgłoś
Byłem w sobote na meczu i mi także się podoba gra Jaślan: fajna przemyślana gra, widac, że była jakaś taktyka a nie tak jak na wsześniejszych meczach co druga piłka do zbijającego K. Waśko. Jestem zadowolony z postępów.
Odpowiedz
0
@ strike
dnia 15.01.2013, 21:24 · Zgłoś
dlaczego 25?
Odpowiedz
3
@ mecz
dnia 15.01.2013, 20:06 · Zgłoś
następny mecz 25 stycznia tj. piątek godz. 20, hala mosir
Odpowiedz
9
@ do KTOś
dnia 15.01.2013, 16:48 · Zgłoś
Ojejku! Az tyle kasy dostaja? Czy to sport, czy praca zarobkowa? Jeszcze na dodatek od burmistrza dostaja koło 250000 zł i szkaluja go jak nie wiem co?!
Odpowiedz
14
@ strike
dnia 15.01.2013, 15:45 · Zgłoś
no panie KTOś ale nie można sie zapisać do tej ligii bo powstała 2 lub 3 lata temu 4 liga w której jest 18 zespołów i tam mozesz jak to mówisz sie zapisać...a trzecia to spadki i awanse :) a to że graja za darmo to małe niedopatrzenie...bo po pierwsze stawki zaczynaja sie od 600 zł stypendium plus premie...niektórzy 400 zł plus premie...drugą stronaq medalu jest to że tych pieniedzy niektórzy od wrzesnia nie widzieli i maja dostać kolo 25...kolo 3 tysi...a plakatów jest koło 15 na mieście i w niektórych portalach...a nastepny mecz 27 stycznia sobota 17 ;p
Odpowiedz
-19
@ KTOś
dnia 15.01.2013, 12:09 · Zgłoś
Siatkarze ,dostają 100z na miesiąc za granie w lidze do której można się zapisać,a piłkarze Czarnych grają za darmo.
Odpowiedz
-4
@ ...
dnia 16.01.2013, 09:21 · Zgłoś
I tak powinno być ZAWSZE
Odpowiedz
12
@ luki
dnia 15.01.2013, 09:40 · Zgłoś
Ludzie nie chodzą na mecze, bo nie wiedzą kiedy się one odbywają. Proszę o lepsze rozreklamowanie spotkań drużyny jasielskiej!!! Będę bardzo wdzięczny.
Odpowiedz
16
@ ??
dnia 15.01.2013, 07:39 · Zgłoś
Chłopaki za granie w trzeciej lidze dostaja po 100 zł na miesiąc. Ile dostaja piłkarze czarnych?
Odpowiedz
-18
@ Dyro
dnia 16.01.2013, 09:00 · Zgłoś
Za to [...]ostwo to siatkarze powinni dopłacić. Ilu kibiców oprócz rodzin i krewnych macie na tych "meczach" ? A która to liga? Można spaść tylko o jedna klasę więc jesteście na dnie i ty masz czelność pyskować [...] ? Paja w kubeł !
Odpowiedz
10
@ hahaha
dnia 16.01.2013, 16:16 · Zgłoś
gościu na mecze czarnych albo przychodzi [...] że to niby kibolówka albo normanilkibole którzy wiedzą jakiś jest wynik i nic ppoo za tym- zero rozumu podstawówka skończona i tyle :D na mecze siatkarzy przychodzi wiel osób które cchcą obiejrzec ciekawe widowisko a nie bic sie POZDRO
Odpowiedz
-15
@ Sport
dnia 16.01.2013, 21:01 · Zgłoś
Byłeś chłopaku na meczu z Krosnem ?
Widziałeś ilu Czarni mają kibiców ?
Nie musisz odpowiadać :)

Jeżeli uważasz, że kibice Czarnych to tlko Ci spod huty to narawdę jesteś [...] i nigdy na meczu nie byłeś bo poza swoim siatkarskim ogonkiem nie widzisz niczego innego.

Siatkówka w Jaśle jest na poziomie szkolnym, a Wy tutaj mruczycie coś o nie wiadomo jakich sukcesach. Kpina i uśmiech politowania.
Zdrowego rozsądku i trochę lodu na rozgrzane głowy życzę, zwłaszcza temu co najbardziej prowokuje i pisze te [...] artykuliki do portali jasielskich. Stary a [...].
Pozdro ;)
Odpowiedz
8
@ kibic
dnia 17.01.2013, 17:05 · Zgłoś
przynajmniej można iść z rodziną [...] a na kopaczy to chodzą tylko [...] co szukają bijatyki. powinni to [...] i zasiać stokłose. były by przynajmniej dopłaty unijne [...] jeden. więcej takich imprez rodzinnych . na siatkę dojeżdżam 20 km. z dziećmi już kilka lat i zawsze czekają kioedy będzie następny z powrotem na picce i jest super.
Odpowiedz
11
@ strike
dnia 14.01.2013, 22:19 · Zgłoś
szkoda tylko ze tak mało jak na Jasło chodzi ludzi...bo jak na wychowanków i młodych graczy to fajnie dość wygląda...pasuje nad tym pomysleć
Odpowiedz
20
@ kibic
dnia 14.01.2013, 20:00 · Zgłoś
Byłem na meczu. Chłopaki graja naprawde fajnie. Ataki i zagrywka momentami na poziomie wyzszej ligi.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.