Kolejne zwycięstwo siatkarzy MKS "MOSiR" Jasło
Jasielscy siatkarze zakończyli rozgrywki rundy zasadniczej III ligi podkarpackiej zwycięstwem nad zespołem SKS Dukla 3:0 w setach do 17, 22, 25.
Pomimo, że beniaminek tegorocznej III ligi SKS Dukla zajmował ostatnie miejsce w tabeli, dla chłopców MKS "MOSiR" był to bardzo ważny mecz, ponieważ tylko zwycięstwo zapewniało jaślanom czwarte miejsce w tabeli, uprawniające do udziału w turniejach premiowanych ewentualnym awansem do udziału w turnieju półfinałowym o wejście di II ligi. Warunkiem udziału w turnieju półfinałowym jest zajęcie co najmniej II miejsca w dwóch turniejach z udziałem czterech pierwszych zespołów po zakończeniu rundy zasadniczej. Pierwszy turniej odbędzie się u wicelidera ligi SST Racławówka w dniach 09-10.03.2013 r., drugi 23-24.04.2013 r. w Sanoku, lidera rundy zasadniczej. Będą to bardzo trudne turnieje, ale mamy nadzieję, że chłopcy pokażą się z jak najlepszej strony, awansują do turnieju półfinałowego w walce o II ligę. Pozostaje życzyć Im jak najlepszego wyniku.
Skład drużyny:
Michalec M., Dedo B., Kmiecik D., Waśko K., Nikiel P., Pawlik B., Gliwa M., Kumor M. Zabawa K., Chołodniak T., Łaba J., Szydło K.
Trener: Bartosz Kilar
MOSiR Jasło.
