Koncert młodych jasielskich artystów
W dniu 20 czerwca 2011 roku w auli PSM odbył się koncert uczniów wydziału instrumentalnego oraz wokalnego Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle. Podczas koncertu zgromadzona publiczność usłyszała solistów oraz zespoły kameralne. Wśród zespołów kameralnych wystąpił duet skrzypcowy, trio akordeonowe, trio perkusyjne oraz kwintet instrumentów dętych blaszanych.
W programie koncertu znalazły się oryginalne kompozycje m.in: A.Vivaldiego, J.S.Bacha, W.A.Mozarta, F.Chopina, G.Verdiego, A.Piazzolli, H.M.Góreckiego, a także współczesne opracowania znanych utworów z gatunku muzyki rozrywkowej oraz filmowej.
Publiczność z wielkim zainteresowaniem wysłuchała wszystkich młodych artystów, a podziękowaniem za wysoki poziom artystyczny utworów były gorące oklaski dla wykonawców koncertu.
Zapraszamy do fotorelacji.
Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Jaśle
