Strona główna

Mateusz Mijal i jego nowy singiel. Musicie to zobaczyć!

9
Napisany dnia: 24.05.2019, 12:50 , Tagi: Brak

"Wiem już czego chce"- to tytuł nowego singla Mateusza Mijala. Czy utwór stanie się hitem tegorocznych wakacji? - Jest to taneczny utwór połączony z nowoczesnym brzmieniem – zdradza artysta.

"Wiem już czego chce" to piosenka o stawianiu małych kroków w dążeniu do szczęścia. O wyznaczeniu sobie celów i ich realizacji oraz o odkrywaniu tego, co w rzeczywistości zapewni nam poczucie spełnienia. Prace nad singlem trwały kilka miesięcy. Całość wypełnia wideoklip, który będzie dostępny już dzisiaj na kanale You Tube.

- Cieszę się, że w końcu nadszedł dzień premiery mojej najnowszej piosenki. Ostatni rok był to okres wytężonej koncertowej pracy. W tym roku postanowiłem, że muzycznie więcej się będzie u mnie działo. Planuję jeszcze sporo niespodzianek do końca tego roku. Aktualnie trwa letnia trasa koncertowa. Na południu i na Podkarpaciu też przewidzianych jest sporo koncertów. Zapraszam wszystkich bardzo gorąco. Mam nadzieję, że na wakacje będzie to wasz numer jeden – mówi Mateusz Mijal.

Mateusz Mijal wydał wspólnie z LIBER'em hit "Winny". Od tamtej pory jego kariera nabrała tempa. Zaczął więcej koncertować, nagrywać, komponować i produkować nowe piosenki. Co więcej, jego utwory są wykonywane przez Natalię Szroeder, czy Rafała Brzozowskiego. "Niech się ludzie śmieją", "Zabijasz mnie" oraz "Coś na później" to single, które nadal cieszą się dużą popularnością.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Yyy
dnia 24.05.2019, 15:15
Ocena
komentarza:
0
[komentarz nie na temat]
@ Ld
dnia 24.05.2019, 21:03
Ocena
komentarza:
4
Piosenka fajna rytmiczna przyjemna dla ucha, teledysk niestety klapa , dziunia co skaka jak małpka i lokowanie produktów ...kiepściutko
@ On
dnia 25.05.2019, 17:11
Ocena
komentarza:
0
Reklama produktu jantex
@ On
dnia 25.05.2019, 17:12
Ocena
komentarza:
1
Kiepska piosenka raczej disco polo to jest
@ Pjoter
dnia 25.05.2019, 18:06
Ocena
komentarza:
2
Roxa lepsza
@ Myszka
dnia 26.05.2019, 10:53
Ocena
komentarza:
0
Kiepsko i to bardzo. Disco polo i głos slabiutki. A teledysk to gwóźdź do trumny. Dobija
@ Jasiu
dnia 26.05.2019, 10:58
Ocena
komentarza:
0
Żenada. Słabe i disco polo. Reklama jaj najlepsza.
@ Samanta
dnia 27.05.2019, 16:59
Ocena
komentarza:
0
Głos ok. Piosenka malo ambitna, a teledysk porazka..
@ BUD-MAX
dnia 28.05.2019, 09:34
Ocena
komentarza:
1
Zenada porażka muzyka beznadziejna nie polecam :) nie da się tego słuchać nie słucham :) beznadzieje i tandeta ! :)
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105