Medale judoków ASW w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski
W dniu 15 września trzyosobowa reprezentacja klubu UKS ASW-JUDO JASŁO wzięła udział w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski, które odbyły się w Wolbromiu.

Udział w turnieju wzięło ponad 250 zawodników. Poziom zawodów był bardzo wysoki bo jak wiadomo Wolbrom to miasto, w którym trenuje wielu medalistów Mistrzostw Polski w grupie wiekowej juniora i młodzika.

Wychowankowie naszego klubu wywalczyli 2 złote medale i jeden brązowy. Na najwyższym stopniu podium w kategorii wagowej do 40 kilogramów stanęła Joanna Nocula oraz Cezary Bania w kategorii wagowej do 66 kilogramów. Brązowy medal do Jasła przywiozła Klaudia Przewoźnik, która rywalizowała w kategorii wagowej do 40 kilogramów.


Turniej w Wolbromiu był ostatnim sprawdzianem przez zbliżającym się Pucharem Polski, który odbędzie się już za niespełna dwa tygodnie w Warszawie.
Gratulujemy świetnego występu.
UKS ASW-JUDO JASŁO
