Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

"Medyk" równa się jakość

13

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle uhonorowane zostało w bieżącym roku tytułem"SZKOŁY ZAWODOWEJ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI" podczas ogólnopolskiego konkursu o tym samym tytule. Jasielski Medyk znalazł się w gronie 10-ciu laureatów wybranych spośród 137 zgłoszonych do konkursu szkół zawodowych (branżowych I i II stopnia, techników oraz szkół policealnych) z całej Polski.

Głównym celem Konkursu jest zidentyfikowanie, wybór i rozpowszechnienie najciekawszych rozwiązań podnoszących jakość edukacji zawodowej w Polsce. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie, przy udziale przedstawicieli Mazowieckiego Kuratora Oświaty, dyrektor Szkoły, p. Barbarze Józefowicz wręczono dyplom wraz ze statuetką laureata konkursu. Szczególne uznanie Kapituły Konkursu otrzymały działania Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle w obszarze rozwoju szkoły oraz w obszarze współpracy z otoczeniem szkoły, w tym z pracodawcami, wykraczającej poza standardową organizację praktyk zawodowych.

Tak wysokie uznanie dla jakości kształcenia w jasielskim Medyku jest ogromną satysfakcją dla szkoły, ale przede wszystkim gwarancją sukcesu dla jej słuchaczy
i  przyszłych absolwentów.

Wyniki konkursu znajdują się na stronie: 

http://najlepszazawodowa.pl/wp-content/uploads/2020/01/Wyniki-SZNJ_2019.pdf

red.

Napisany dnia: 03.07.2020, 10:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Medyk
dnia 03.07.2020, 12:28
Ocena
komentarza:
-24
Ta szkoła jest dla tych co nie dostali się na studia,albo ich rozwój intelektualny nie pozwala myśleć nawet o licencjackie. Absolwenci tego typu szkół będą kiedyś sprawować opiekę medyczną nad nami. Boję się.
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 13:20
Ocena
komentarza:
6
Przykro mi to stwierdzić, ale jesteś bezobjawowo inteligentny.
@ do@dragoness
dnia 03.07.2020, 13:52
Ocena
komentarza:
-10
Pójdę do fizjoterapeuty, farmaceuty itd.: który jest po licencjacie lub studiach wyższych. Dla Pani nauczycielki ZST minimalizm i bylejakość to standard. Tak uczy Pani młodzież ?
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 17:34
Ocena
komentarza:
5
Oczywiście mial pan okazję sprawdzić poziom "Medyka"? Ponadto nauka tam stanowi świetną podbudowę od dalsze ksztalcenie. No ale przecież pan to wszystko wie, prwada? Uczyły się tam pana dzieci, dzieci pana znajomych...
@ Ona
dnia 04.07.2020, 08:38
Ocena
komentarza:
11
Proszę się nie obawiać. Jako absolwentka Medyka czuję się urażona pana słowami.
@ do@dragoness
dnia 03.07.2020, 18:11
Ocena
komentarza:
-10
Preferuje studia wyższe dzienne (!) czy to w medycynie , czy to w oświacie. Pani kariera nauczycielki zaczynała się od wykształcenia średniego, dopiero później robiła Pani studia zaoczne.
@ Medyk
dnia 03.07.2020, 18:18
Ocena
komentarza:
-9
Nauczyciel tylko po jednolitych studiach dziennych. Cieszy mnie widząc ogłoszenia szkół dotyczące zatrudnienia taka klauzula.
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 18:29
Ocena
komentarza:
6
Cóż, pańscy koledzy z partii spowodowali, że nie skończyłam jednolitych studiów dziennych. Moja kariera zaczynała się od Studium Nauczycielskiego, ma pan/i zle informacje. Nota bene, gdzie pan w "Medyku" widzi studia medyczne? Co do wykształcenia, liczy sie jeszcze kompetencja. Już od dłuższego czasu próbuje mnie pan/i obrazić sugerując braki w wykształceniu. Może porozmawiamy o tym we trójkę w obecności mojego dyrektora? Pani/e Medyk, takiej klauzuli nie ma, bo nie ma jednolitych studiów dziennych już od wielu lat.
@ Medyk
dnia 03.07.2020, 18:46
Ocena
komentarza:
-7
Do dragoness.

Odpowiadam za swój komentarz. Być może pomyliłem, ale jest, że po studiach dziennych.
@ dragoness
dnia 03.07.2020, 20:20
Ocena
komentarza:
7
W porządku. Niech szukają, za najniższą krajową.
@ life
dnia 04.07.2020, 12:59
Ocena
komentarza:
-11
Anka! Szkoda zdrowia, ustąp im, one generalnie sprzedają w aptekach. W szkole
średniej produkują psudofarmaceutów.
@ life
dnia 04.07.2020, 13:00
Ocena
komentarza:
-6
sorry , miało być pseudo-
@ Jas
dnia 07.07.2020, 12:18
Ocena
komentarza:
3
Typowo polskie a może nawet tradycyjnie katolickie. Sukces innych kole w oku. A jeżeli to sukces kogoś znanego to potwornie boli...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Czy Jasło potrzebuje linii kolejowej do Dębicy? Starosta jasielski uważa, że tak

   

  Dyskusje na temat budowy nowych dróg w Jaśle i powiecie jasielskim często wzbudzają olbrzymie emocje. Nie od dziś mieszkańcy miasta oraz okolicznych miejscowości domagają się między innymi budowy obwodnicy z prawdziwego zdarzenia. Tymczasem, za sprawą władz samorządowych powiatu jasielskiego, na tapetę nieśmiało wchodzi pomysł budowy linii kolejowej łączącej Jasło z Dębicą. Zdaniem starosty Pawlusia, inwestycja ma szansę na realizację.

 • Uszkodzenia poprawią, ale na generalny remont drogi kierowcy będą musieli poczekać

   

  Ul. Mickiewicza, na jej kilkusetmetrowym odcinku, od dawna wymaga generalnego remontu. Na razie kierowcy nie mają jednak, co liczyć na kompleksową naprawę jej nawierzchni. Powiat Jasielski, w tym roku, zamierza jedynie usunąć uszkodzenia powstałe w wyniku czerwcowych nawałnic. Na ten cel władze powiatu zamierzają wydać 2 500 zł.  

 • Pierwsza ofiara koronawirusa w powiecie jasielskim. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia kobieta

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 37. potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Niestety, w komunikacie znalazła się także informacja o zgonie kobiety z powiatu jasielskiego. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia mieszkanka naszego powiatu. 

 • To było fascynujące widowisko! Jubileuszowy Memoriał "Hubala" za nami

   

  „Łąki Hubalowe” już po raz dziesiąty stały się miejscem fascynującego widowiska historycznego. 

 • Franciszkanie na kwarantannie. Jeden z duchownych zakażony koronawirusem

  - W związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny mających z nim styczność posługa duszpasterska w kościele została znacznie ograniczona – poinformowali ojcowie z klasztoru Franciszkanów w Jaśle. Jasielski Sanepid szuka osób, które początkiem sierpnia podczas odprawianych mszy przyjmowały komunię świętą.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 2

   

  W poprzednim artykule dowiedzieli się Państwo, jak ważnym dokumentem w przypadku dochodzenia odszkodowania są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzisiaj będziemy kontynuować ten wątek i zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, przyjrzymy się niektórym wyłączeniom i ograniczeniom odpowiedzialności, z którymi można spotkać się w ubezpieczeniach od skutków powodzi, ale i potencjalnym obowiązkom ubezpieczonego.

 • Oddział zakaźny w Jaśle zamknięty do odwołania. U jednej z pracownic wykryto koronawirusa

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną od 6 sierpnia 2020 r. wstrzymana zostaje do odwołania działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW, Poradni Chorób Zakaźnych, Punktu Konsultacyjnego – czytamy w oficjalnej informacji podanej przez dyrekcję szpitala.

   

 • OSP Tarnowiec z nowym wozem ratowniczo-gaśniczym

   

  Na wyposażenie jednostki OSP w Tarnowcu trafił nowy pojazd. Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy służył będzie strażakom ochotnikom głównie do działań związanych z ratownictwem technicznym i powodziowym. 

 • CKE podała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jak poradzili sobie z nim uczniowie szkół z powiatu jasielskiego?

   

  Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wstępne informacje o wynikach egzaminu ósmoklasisty. W całej Polsce przystąpiło do niego 343 025 uczniów VIII klas szkół podstawowych. Średni wynik z języka polskiego wyniósł 59 proc. punktów możliwych do otrzymania. W przypadku matematyki jest to 46 proc. Jak na tle uczniów w kraju wypadli ósmoklasiści z powiatu jasielskiego?

 • Trzy nowe przypadki zachorowań na COVID-19 w powiecie jasielskim

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała w dzisiejszym komunikacie o kolejnych 33. przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego. Na COVID-19 zachorowało kolejnych 3. mieszkańców powiatu jasielskiego (dwóch mężczyzn i jedna kobieta).

 • Groził pracownikom stacji paliw. Usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Sobotniej nocy pracownicy trzech stacji paliw na terenie powiatu jasielskiego przeżyli chwile grozy. Młody mężczyzna grożąc im pobiciem zażądał wydania papierosów. Ostatecznie  został zatrzymany przez policjantów na stacji paliw Grosar w Jaśle...

 • Wakacje z tenisem – zapisy nadal trwają

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja zaprasza do Wakacyjnej Szkółki Tenisowej. Chętne osoby, które nie zdążyły z zapisem dziecka na zajęcia mamy świetną wiadomość!  Zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia. Gorąco zachęcamy, gdyż pozostało już mało czasu. 

 • Blisko 500 tys. zł na remont drogi KG2

   

  Droga KG2 została oddana do użytku w styczniu bieżącego roku.  Szybko okazało się, że nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 posiada szereg usterek, które zostały usunięte w ramach udzielonej gwarancji przez wykonawcę robót. Teraz, droga wymaga przeprowadzenia kolejnych prac remontowych, w związku ze skutkami czerwcowych nawałnic. PZDW w Rzeszowie szacuje, że koszt przewidzianych napraw wyniesie około 500 tys. zł.

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105