Międzynarodowy indywidualny turniej szachowy o mistrzostwo gminy Frysztak
W dniu 26.02. 2012 r. O godzinie 10. rozpoczną się zapisy do udziału w turnieju szachowym. Gminny ośrodek sportu i rekreacji we Frysztaku zaprasza mistrzów strategii oraz napoleońskiego myślenia do udziału w międzynarodowym indywidualnym turnieju szachowym o mistrzostwo gminy Frysztak.

Prestiżowego turnieju rozgrywanego cyklicznie na ziemi frysztackiej. Sędzią Głównym turnieju będzie Pan Marian Bysiewicz – FIDE Arbiter
Nagrody:
Zawodnicy i zawodniczki za zajęcie pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają Puchary i dyplomy. Pamiątkowy pucharek otrzyma również najmłodszy uczestnik turnieju. Dla grupy „A” do 11 lat przewidziano słodycze.
Turniej odbędzie się 26 lutego o godz. 10:00
Regulamin turnieju: www.gosir.frysztak.pl/p/ferie-2012.html
Zapisy:
Grupa A - Seniorzy 1994 i starsi: www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_4582
Grupa B - Juniorzy 1995 -2000 www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_4583
Grupa C – Juniorzy 2001 i młodsi www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_4584
Zapraszamy !!!!!
Marek Armata
