Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mistrzowie w podnoszeniu sztangi

18

Dnia 02.04.2012r. po raz ósmy w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbyły się Mistrzostwa Szkoły w podnoszeniu sztangi leżąc wg formuły Wilks’a. W zawodach wzięło udział 6 zawodników. Tuż przed zawodami wszyscy zawodnicy zostali zważeni i zostało im zmierzone ciśnienie tętnicze krwi.

 

Zwycięzcą VIII Mistrzostw Szkoły został Adrian Dubiel /waga ciała 83,6 kg/,
który wycisnął ciężar 160 kg  /106,352 pkt. wg formuły Wilks’a/. Miejsce drugie zajął
Mateusz Cichoń /74 kg/ uzyskując w zawodach 140 kg /100,702 pkt./. Na najniższym miejscu podium uplasował się Michał Ochał /60,8 kg/, który uzyskał rezultat 112 kg /94,3824 pkt./. Nagrody wręczył dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle mgr Grzegorz Zięba.


Zawody zgromadziły liczne grono kibiców, przebiegały w miłej, sportowej atmosferze.
Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Łukasz Książkiewicz, Krzysztof Zbylut, Piotr Czerkowicz, Tomasz Merkwa, Grzegorz Lenar i Tomasz Dziobek. Zdjęcia wykonał uczeń Szczepan Kosiek.

Łukasz Książkiewicz

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
4
@ fan
dnia 06.04.2012, 12:36 · Zgłoś
nom i co że tomka niema ?? chociaż by był to by [...] zrobił bo za dużo ważył i tak by z czarnym przegrał :)
Odpowiedz
0
@ Hooligan
dnia 05.04.2012, 22:32 · Zgłoś
Widać piego :)
Odpowiedz
1
@ Kryszak
dnia 04.04.2012, 14:14 · Zgłoś
Pozdro Lucky :-)
Odpowiedz
3
@ Lakk
dnia 05.04.2012, 14:08 · Zgłoś
Pozdro Kri$$
Odpowiedz
3
@ fenomen
dnia 04.04.2012, 08:17 · Zgłoś
dają radę chłopaki :P tak trzymać :))!!!
Odpowiedz
3
@ mentalista
dnia 04.04.2012, 00:16 · Zgłoś
o tak, ZST to były czasy... pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 03.04.2012, 21:27 · Zgłoś
dobrze ze tomek jp juz skonczyl :d hahaha
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 03.04.2012, 20:32 · Zgłoś
Gratulacje. Zastanawiam się po co te mostki przy wyciskaniu ?
Odpowiedz
5
@ mistrz
dnia 04.04.2012, 00:02 · Zgłoś
Powód jest taki że kiedy robimy mostek oszczędzamy barki które przy leżeniu "plackiem" można sobie bardzo łatwo zepsuć, tak wiem że na początku nic nie boli, mnie też nie bolało... oprócz tego droga sztangi jest krótsza więc możemy więcej wycisnąć, no i jest to jak najbardziej prawidłowe, o ile nie odrywamy [...] od ławki
Odpowiedz
6
@ jan
dnia 03.04.2012, 20:11 · Zgłoś
Pamiętam, że ten koleś Adrian wygrywał już konkursy wcześniej, byli tacy co wyciskali znacznie więcej, ale on był lżejszy od nich i dlatego wygrywał.
Odpowiedz
2
@
dnia 03.04.2012, 20:14 · Zgłoś
tak wygrywał w 2010 roku
Odpowiedz
9
@ ZST
dnia 03.04.2012, 19:54 · Zgłoś
CZORNY wymiata...ale 2 pozostałych także:)
Odpowiedz
7
@ fan
dnia 03.04.2012, 19:53 · Zgłoś
Żeby tobie nie penkła Cwoku :)
Odpowiedz
-11
@ [...]
dnia 03.04.2012, 19:38 · Zgłoś
nie ma co się do zdjęcia tak napinać, bo wam żyłka w mózgu pęknie...
Odpowiedz
10
@ absorwent tc
dnia 03.04.2012, 18:45 · Zgłoś
tak koledzy zst rzadzi pozdro dal pana zbyluta tez kawał [...] zniego :)_
Odpowiedz
8
@ pamietam
dnia 03.04.2012, 17:33 · Zgłoś
Pamiętam ZST ;) Wprawdzie teraz już na tych zawodach nie ma takich byków jak kiedyś, ale wciąż jest nieźle ;) Pozdrawiam wuefistę pana Grzegorza L.
Odpowiedz
7
@ absolwent
dnia 03.04.2012, 17:05 · Zgłoś
Gratulacje dla zwycięzców!!! Pozdrowienia dla wuefistów!!!
Odpowiedz
9
@ Sven
dnia 03.04.2012, 15:53 · Zgłoś
ZST rządzi, brawa dla chłopaków !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.