Nabór do Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego chłopców!
W poniedziałek 23.07.2012r. o godzinie 16:30 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Jaśle przy ulicy Szkolnej (naprzeciwko Zespołu Szkół Budowanych) odbędzie się nabór chłopców z roczników 1999, 1998, 1997 do klas siatkarskich I, II i III gimnazjum!
Wszyscy zainteresowani proszeni są o zabranie ze sobą strojów i obuwia sportowego! Wejście do hali sportowej od strony boiska Orlik.
Lubisz siatkówkę i marzy Ci się wspaniała siatkarska kariera – przyjdź, a my spełnimy Twoje marzenia!!! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z Jasła i okolic!!!
Więcej informacji pod numerem telefonu: 781 955 276
MKS MOSiR Jasło
