Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nabór do Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego chłopców!

5

W poniedziałek 23.07.2012r. o godzinie 16:30 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Jaśle przy ulicy Szkolnej (naprzeciwko Zespołu Szkół Budowanych) odbędzie się nabór chłopców z roczników 1999, 1998, 1997 do klas siatkarskich I, II i III gimnazjum!

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zabranie ze sobą strojów i obuwia sportowego! Wejście do hali sportowej od strony boiska Orlik.

Lubisz siatkówkę i marzy Ci się wspaniała siatkarska kariera – przyjdź, a my spełnimy Twoje marzenia!!! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z Jasła i okolic!!!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 781 955 276

MKS MOSiR Jasło

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ janko
dnia 17.07.2012, 20:05 · Zgłoś
słyszałem ze trenerem ma zostac [...]osz.Ale by byly jaja-koles w siatke w ogole nie gral, wszystkie rozumy pozjadal i trener! parodia!!!
Odpowiedz
7
@ wskazówka
dnia 17.07.2012, 20:04 · Zgłoś
O dziewczyny trzeba pytać Kazika z "wąsikiem adolfowym" w gimnazjum nr I.
Odpowiedz
0
@ ;D
dnia 17.07.2012, 19:48 · Zgłoś
A kiedy dziewczyny ? :D
Odpowiedz
6
@ siatkarzyk
dnia 17.07.2012, 18:48 · Zgłoś
Gimnazjum nr II najlepsze w Jaśle.
Odpowiedz
-10
@ 52
dnia 17.07.2012, 20:27 · Zgłoś
cos Ci sie na glowe rzuciło
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.