Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nagrody Burmistrza Miasta Jasła dla nauczycieli

14

Piętnastu nauczycieli szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest Miasto Jasło, kilka dni przed Dniem Edukacji Narodowej, odebrało nagrody Burmistrza Miasta Jasła.

Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła otrzymali: Tomasz Janusz (SP nr 1), Bożena Dziadzio, Jolanta Terwicz i Ewa Warchoł (SP nr 2), Agnieszka Lignar i Katarzyna Skicka-Such (SP nr 4), Małgorzata Mroczka (Zespół Szkół Miejskich nr 1), Anna Madejczyk (Zespół SM nr 2), Ilona Dranka i Wiesław Hap (ZSM nr 3), Krystyna Piękoś (ZSM nr 5), Maria Kmon (PM nr 2), Bożena Orlof (PM nr 10), Urszula Waśko (PM nr 11), Marta Mosoń (PM nr 6).

Nagrody ze specjalnego funduszu nagród przyznawane są za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej. Nauczyciele muszą miedzy innymi posiadać wyróżniającą ocenę pracy pedagogicznej lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego.

Urząd Miasta w Jaśle

Napisany dnia: 15.10.2019, 09:07
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 15.10.2019, 09:58
Ocena
komentarza:
1
Towarzystwo wzajemnej adoracji ma się dobrze - jedni drugich nagradzają i każdy zadowolony. Nawet sobie utworzyli specjalne fundusze nagród, tylko jakoś się nie chcą chwalić tymi "nagrodami" z naszych podatków i tym jakie było jury i kryteria wyłaniające "laureatów"...
@ Rodzic
dnia 15.10.2019, 10:08
Ocena
komentarza:
2
Wielkie słowa uznania dla nauczycieli za to co zrobili pod koniec roku szkolnego. Uczniom klas osmych i trzecich gimnazjalnych bez pytania dawali piątki i szóstki za nic, aby dostali się do swoich wybranych szkół i mieli więcej punktów. Dziękujemy. Powtórzcie to w tym roku.
@ CWP
dnia 15.10.2019, 10:24
Ocena
komentarza:
3
dlaczego ze wspólnych pieniędzy nagradzamy jednych a innych nie ? Ja pracuję 30 lat ale nigdy nie dostałem żadnej nagrody.
@ Ciekawy
dnia 15.10.2019, 11:05
Ocena
komentarza:
0
Może słabo pracowałeś?
@ dragoness
dnia 15.10.2019, 15:00
Ocena
komentarza:
-2
Może w niełasce u dyrekcji?
@ On
dnia 15.10.2019, 10:25
Ocena
komentarza:
0
A wielo to mielionow taka nagroda?
@ Gdzie
dnia 15.10.2019, 16:56
Ocena
komentarza:
8
A gdzie pani od wręczania dyplomów? Przemęczona?
@ Bubu
dnia 15.10.2019, 21:21
Ocena
komentarza:
1
Gratuluje Pani Kasiu z SP nr 4 - więcej takich nauczycieli z powołaniem i sercem a inne koleżanki powinny brać przykład z Pani i bardziej zaangażować się w prace z dziećmi a nie tylko zaliczać kosmetyczki i fryzjerki
@ ksiądz Mateusz
dnia 16.10.2019, 12:10
Ocena
komentarza:
5
Czy dragoness też dostała jakąś nagrodę?
@ dragoness
dnia 16.10.2019, 14:05
Ocena
komentarza:
-4
Nie. Przeciętnie inteligentny człowiek zauważy, że w artykule jest mowa o szkołach prowadzonych przez UM.
@ ksiądz Mateusz
dnia 16.10.2019, 15:08
Ocena
komentarza:
3
Starostwo nic wam nie daje, żadnych nagród?
@ dragoness
dnia 16.10.2019, 17:31
Ocena
komentarza:
1
Od starostwa nie dostanę, niezależnie od opcji. I wcale nie tęsknię.
@ absolwentka
dnia 20.10.2019, 09:57
Ocena
komentarza:
3
Pani Ewa Warchoł! Serdeczne gratulacje!
@ Edi
dnia 20.10.2019, 18:15
Ocena
komentarza:
1
Brawo. Dla wszystkich nauczycieli
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Groził pracownikom stacji paliw. Usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Sobotniej nocy pracownicy trzech stacji paliw na terenie powiatu jasielskiego przeżyli chwile grozy. Młody mężczyzna grożąc im pobiciem zażądał wydania papierosów. Ostatecznie  został zatrzymany przez policjantów na stacji paliw Grosar w Jaśle...

 • Wakacje z tenisem – zapisy nadal trwają

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja zaprasza do Wakacyjnej Szkółki Tenisowej. Chętne osoby, które nie zdążyły z zapisem dziecka na zajęcia mamy świetną wiadomość!  Zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia. Gorąco zachęcamy, gdyż pozostało już mało czasu. 

 • Blisko 500 tys. zł na remont drogi KG2

   

  Droga KG2 została oddana do użytku w styczniu bieżącego roku.  Szybko okazało się, że nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 posiada szereg usterek, które zostały usunięte w ramach udzielonej gwarancji przez wykonawcę robót. Teraz, droga wymaga przeprowadzenia kolejnych prac remontowych, w związku ze skutkami czerwcowych nawałnic. PZDW w Rzeszowie szacuje, że koszt przewidzianych napraw wyniesie około 500 tys. zł.

 • Wypadek w Brzyskach z udziałem motocyklisty. Zmarł 16-latek.

   

  AKTUALIZACJA: Dzisiaj około 16. w Brzyskach doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.  Na miejscu jest zespół ratownictwa medycznego udzielał kierowcy jednośladu pierwszej pomocy. Niestety, 16-latek zmarł. 

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105