Nagrody zostały rozdane!
Dzisiaj w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle zostały wręczone nagrody za najlepsze zdjęcia w konkursie pt. "Wspomnienia Wakacyjnego Wypoczynku". Jurorzy wybierając najlepsze prace brali pod uwagę nie tylko technikę ale również pomysłowość i kompozycję zdjęć...

Trzy osobowe jury do którego należeli Tomasz Kasprzyk, Alicja Romanow i Łukasz Rak wytypowali cztery osoby, które ich zdaniem zrobiły najlepsze zdjęcia.
Nagrody otrzymali:
I nagroda - Katarzyna Michowicz
II nagroda - Sylwia Pankiewicz
III nagroda - Wojciech Kupczyk
III nagroda - Karolina Cygnar

- Temat tego konkursu okazał sie trudny do oceny, ponieważ wszystkie prace były niezwykłe i zasługiwały na nagrody. Uważam, że pomysłowością wykazała się Gabriela Cygnar, która dostała nagrodę specjalną. Jej wyjątkowe zdjęcie nadaję sie na zdjęcie - pocztówkę. - powiedział Tomasz Kasprzyk, fotograf z Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego.


Udział w konkursie wzięło 30 osób i nadesłanych prac było około 150. Nagrody zostały wręczone za najlepsze prace, a dyplomy dla wyróżnionych uczestników konkursu. Zdjęcia laureatów konkursu oraz osób wyróżnionych dyplomami można obejrzeć w naszej galerii.
(icz)
