Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nowy klip Mateusza Mijala już we wtorek!

19

"W Zakopanem Cię poznałem" to najnowsza piosenka Mateusza Mijala, którą będziemy mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć już w najbliższą sobotę po godzinie 19. w Radiu Wawa. Klip do utworu pojawi się we wtorek. - Kochani, na koniec roku przygotowałem sporą niespodziankę muzyczną. Pomysł na ta piosenkę urodził się w mojej głowie prawie rok temu. Takiego numeru jeszcze w swoim dorobku muzycznym nie miałem – napisał do fanów na fanpag'u artysta.

Mateusz Mijal w ostatnim czasie trochę czasu spędził w górach. W Zakopanem kręcił teledysk do nowej piosenki "W Zakopanem Cię poznałem". Artysta ma nadzieję, że nowy utwór spodoba się jego fanom. Pomysł, który zrodził się rok temu i już jutro będziemy mieli okazję posłuchać premiery w Radiu Wawa. Teledysk z kolei ukaże się w najbliższy wtorek. - Mam wielki sentyment do gór i do tamtych stron. Często tam jeździłem, gdy byłem dzieckiem, Zresztą już wcześniej o tej tematyce śpiewałem, bo jedna z moich pierwszych piosenek "Góraleczka" była też takim ukłonem w stronę gór – wyjaśnia Mateusz.

Jaki jest nowy utwór? - Przede wszystkim jest bardzo chwytliwy i przebojowy. Od pierwszych taktów chce się już tańczyć. Chciałem stworzyć piosenkę, która będzie wywoływać uśmiech na twarzy i kojarzyć się z fajnymi wspomnieniami, a dlaczego takiej jeszcze nie miałem? W końcu "odkurzyłem" trąbkę. Zamierzam wprowadzić ją na koncerty już na stałe. Nie ma jw tym momencie śpiewających facetów w Polsce, którzy jednocześnie grają. Może poza braćmi Golec i śp. Zbyszkiem Wodeckim, który jest dla mnie muzycznym wzorem – dodaje artysta.

Już jutro po raz pierwszy w Radiu Wawa usłyszymy "W Zakopanem Cię poznałem". Zapraszamy!

id

Fot. Zdjęcia z planu teledysku/ fanpage Mateusz Mijal

Napisany dnia: 29.11.2019, 14:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Sędzia na tel
dnia 29.11.2019, 16:28
Ocena
komentarza:
6
Marzy się zostać Golfem lub Zakopower ? Ale to już zajęte miejsca.
Lepiej było wpaść na pomysł pieśni o upadku Jasła i okolic dzięki
działaniom kilku rodzin wyznaczonych do brania.

Tarta Tata z Jasła została miazga ...

Co tedy
@ Drogoness
dnia 29.11.2019, 16:38
Ocena
komentarza:
10
Albo o przecinaniu wstęg
@ Zenon
dnia 29.11.2019, 17:48
Ocena
komentarza:
10
Niech napisze hymn na cześć Ali i Mani. Hit na bank
@ Na nutę majteczki w kropeczki
dnia 29.11.2019, 19:40
Ocena
komentarza:
10
Wstążeczki w paseczki lubię ciąć,by kasę bez pracy lekko wziąść..
@ Mirka
dnia 29.11.2019, 20:56
Ocena
komentarza:
8
WZIĄĆ, wziąć...język polski
@ Do Mirka
dnia 29.11.2019, 23:08
Ocena
komentarza:
0
Wziąść też jest poprawne.
@ dragoness
dnia 30.11.2019, 01:40
Ocena
komentarza:
1
"Wziąść" to szkoła pani Pawłowicz.
@ Do Dragoness
dnia 30.11.2019, 07:59
Ocena
komentarza:
3
Wiem,ale wpisując wziąć,bo uważam za poprawną,wyskoczyło wziąść.Sprawdzam w goglach i wiadomo jak jest.Nawet do rymu pasuje wziąć.
@ Mirka
dnia 29.11.2019, 20:57
Ocena
komentarza:
5
Pewnie liczy na występ w Sylwestra na estradzie Kurskiego. Nie ten kaliber.
@ wsiur
dnia 01.12.2019, 11:14
Ocena
komentarza:
0
za wysokie progi
@ Xxx
dnia 30.11.2019, 07:59
Ocena
komentarza:
4
Kolejny ekstra hit "Mama ostrzegała" już było " Tata ostrzegał " też dajcie spokój z tymi piosenkami z Zakopanem... " Miłość w Zakopanem" też już była. Ile można...
@ Iza
dnia 01.12.2019, 10:20
Ocena
komentarza:
1
Repertuar wyraźnie zmierza w stronę disko polo. Szkoda
@ wsiur
dnia 01.12.2019, 11:16
Ocena
komentarza:
1
XXI wiek - cokolwiek byle dla kasy
@ Przecież...
dnia 03.12.2019, 19:06
Ocena
komentarza:
0
on zawsze grał disco polo.
@ Drogoness
dnia 01.12.2019, 12:10
Ocena
komentarza:
4
Do Szpaka mu daleko
@ tylko normalność
dnia 01.12.2019, 19:47
Ocena
komentarza:
-3
Szpak w klatce. Każdy, tylko nie Ona/On.
@ Tylko prawda
dnia 02.12.2019, 05:05
Ocena
komentarza:
2
Ale głos ma fenomenalny.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kursy językowe i komputerowe współfinansowane z Unii Europejskiej

   

  Czy wpisujesz w CV średnią znajomość języka angielskiego i obsługi komputera? Czy to rzeczywiście prawda? A może, za każdym razem, boisz się weryfikacji swoich umiejętność językowych i komputerowych? A może pragniesz po prostu swobodnie rozmawiać w języku angielskim?  Albo nareszcie samodzielnie korzystać z internetu?

 • „Nie oddamy ratowników”. Blisko sto osób zamanifestowało solidarność z jasielskimi ratownikami medycznymi

   

  Przy jasielskim szpitalu zebrało się dzisiaj blisko sto osób, aby zamanifestować swoją solidarność z pracownikami Zespołu Ratownictwa Medycznego w Jaśle. Przez przyległy do szpitalnych budynków teren niosły się okrzyki – „Nie oddamy ratowników”. Jasielscy ratownicy medyczni nie zgadzają się z planowaną reorganizacją funkcjonowania państwowego ratownictwa medycznego, która w ich przypadku oznaczać będzie nieuchronną redukcję etatów.

 • Doszło do awarii sieci ciepłowniczej Jaśle

   

  Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Jaśle poinformował rano o awarii sieci ciepłowniczej w rejonie Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szopena 38. Z uwagi na wysokie ciśnienie wyłączono zasilanie z sieci ciepłowniczej dla wszystkich odbiorców. 

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

 • Kapliczka sposobem na walkę z locdkdownem?

   

  Grzegorz Schabiński, jasielski restaurator znany jest z niekonwencjonalnych pomysłów i koncepcji na funkcjonowanie biznesu w dobie pandemii koronawirusa. Tym razem postanowił walczyć z konsekwencjami zamrożenia gospodarki budując kapliczkę na terenie stoku narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej. Zaprasza do odwiedzania miejsca, w którym ona powstaje. Wystarczy zakupić specjalną cegiełkę.

 • Straż Miejska w Jaśle ma nowy samochód oznakowany

   

  Na wyposażeniu Straży Miejskiej w Jaśle znalazł się nowy samochód oznakowany Ford Transit Custom. Zastąpi on wysłużonego Peugeota, który jasielskim strażnikom miejskim służy od 2005 r. Zaletą nowego pojazdu jest jego wszechstronność. Może być on wykorzystywany do przeprowadzania różnego rodzaju interwencji, w tym przewożenia osób.

 • Super promocja w salonie Visionoptyk z okazji Dnia Babci i Dziadka!

   

  Osoby starsze, które odwiedzają salon optyczny, zgłaszają najczęściej dolegliwości układu wzrokowego. Często samo badanie wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych nie jest ostatecznym rozwiązaniem. Osoby te narażone są bowiem na występowanie chorób układu wzrokowego, które występują wraz z wiekiem.

 • Do OSP Trzcinica trafił sprzęt o wartości 90 tys. zł

   

  Do kolejnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w gminach powiatu jasielskiego trafia sprzęt zakupiony ze środków Funduszu Sprawiedliwości. Dzisiaj zaprezentowano nowe wyposażenie, które służyć ma strażakom ochotnikom z Trzcinicy. Na jego zakup przeznaczono kwotę 90 tys. zł.

 • Jak to jest z lodowiskami? Sanepid nie pozostawia złudzeń

   

  Lodowisko MOSiR w Jaśle pozostaje nieczynne od 28 grudnia ubiegłego roku. To efekt obowiązywania wprowadzonych przez rząd obostrzeń w związku z trwającą epidemią koronawirusa. W tej formie będą one obowiązywać do 17 stycznia bieżącego roku. Tymczasem są obiekty, na których bez problemu można szusować na łyżwach, z czego korzystają między innymi mieszkańcy Jasła. Sanepid stawia jednak sprawę jasno. Z lodowiska nie mogą korzystać klienci indywidualni.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105