Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nowy klip Mateusza Mijala już we wtorek!

19

"W Zakopanem Cię poznałem" to najnowsza piosenka Mateusza Mijala, którą będziemy mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć już w najbliższą sobotę po godzinie 19. w Radiu Wawa. Klip do utworu pojawi się we wtorek. - Kochani, na koniec roku przygotowałem sporą niespodziankę muzyczną. Pomysł na ta piosenkę urodził się w mojej głowie prawie rok temu. Takiego numeru jeszcze w swoim dorobku muzycznym nie miałem – napisał do fanów na fanpag'u artysta.

Mateusz Mijal w ostatnim czasie trochę czasu spędził w górach. W Zakopanem kręcił teledysk do nowej piosenki "W Zakopanem Cię poznałem". Artysta ma nadzieję, że nowy utwór spodoba się jego fanom. Pomysł, który zrodził się rok temu i już jutro będziemy mieli okazję posłuchać premiery w Radiu Wawa. Teledysk z kolei ukaże się w najbliższy wtorek. - Mam wielki sentyment do gór i do tamtych stron. Często tam jeździłem, gdy byłem dzieckiem, Zresztą już wcześniej o tej tematyce śpiewałem, bo jedna z moich pierwszych piosenek "Góraleczka" była też takim ukłonem w stronę gór – wyjaśnia Mateusz.

Jaki jest nowy utwór? - Przede wszystkim jest bardzo chwytliwy i przebojowy. Od pierwszych taktów chce się już tańczyć. Chciałem stworzyć piosenkę, która będzie wywoływać uśmiech na twarzy i kojarzyć się z fajnymi wspomnieniami, a dlaczego takiej jeszcze nie miałem? W końcu "odkurzyłem" trąbkę. Zamierzam wprowadzić ją na koncerty już na stałe. Nie ma jw tym momencie śpiewających facetów w Polsce, którzy jednocześnie grają. Może poza braćmi Golec i śp. Zbyszkiem Wodeckim, który jest dla mnie muzycznym wzorem – dodaje artysta.

Już jutro po raz pierwszy w Radiu Wawa usłyszymy "W Zakopanem Cię poznałem". Zapraszamy!

id

Fot. Zdjęcia z planu teledysku/ fanpage Mateusz Mijal

Napisany dnia: 29.11.2019, 14:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Sędzia na tel
dnia 29.11.2019, 16:28
Ocena
komentarza:
7
Marzy się zostać Golfem lub Zakopower ? Ale to już zajęte miejsca.
Lepiej było wpaść na pomysł pieśni o upadku Jasła i okolic dzięki
działaniom kilku rodzin wyznaczonych do brania.

Tarta Tata z Jasła została miazga ...

Co tedy
@ Drogoness
dnia 29.11.2019, 16:38
Ocena
komentarza:
10
Albo o przecinaniu wstęg
@ Zenon
dnia 29.11.2019, 17:48
Ocena
komentarza:
9
Niech napisze hymn na cześć Ali i Mani. Hit na bank
@ Na nutę majteczki w kropeczki
dnia 29.11.2019, 19:40
Ocena
komentarza:
9
Wstążeczki w paseczki lubię ciąć,by kasę bez pracy lekko wziąść..
@ Mirka
dnia 29.11.2019, 20:56
Ocena
komentarza:
7
WZIĄĆ, wziąć...język polski
@ Do Mirka
dnia 29.11.2019, 23:08
Ocena
komentarza:
1
Wziąść też jest poprawne.
@ dragoness
dnia 30.11.2019, 01:40
Ocena
komentarza:
0
"Wziąść" to szkoła pani Pawłowicz.
@ Do Dragoness
dnia 30.11.2019, 07:59
Ocena
komentarza:
2
Wiem,ale wpisując wziąć,bo uważam za poprawną,wyskoczyło wziąść.Sprawdzam w goglach i wiadomo jak jest.Nawet do rymu pasuje wziąć.
@ Mirka
dnia 29.11.2019, 20:57
Ocena
komentarza:
4
Pewnie liczy na występ w Sylwestra na estradzie Kurskiego. Nie ten kaliber.
@ wsiur
dnia 01.12.2019, 11:14
Ocena
komentarza:
1
za wysokie progi
@ Xxx
dnia 30.11.2019, 07:59
Ocena
komentarza:
5
Kolejny ekstra hit "Mama ostrzegała" już było " Tata ostrzegał " też dajcie spokój z tymi piosenkami z Zakopanem... " Miłość w Zakopanem" też już była. Ile można...
@ Iza
dnia 01.12.2019, 10:20
Ocena
komentarza:
2
Repertuar wyraźnie zmierza w stronę disko polo. Szkoda
@ wsiur
dnia 01.12.2019, 11:16
Ocena
komentarza:
2
XXI wiek - cokolwiek byle dla kasy
@ Przecież...
dnia 03.12.2019, 19:06
Ocena
komentarza:
1
on zawsze grał disco polo.
@ Drogoness
dnia 01.12.2019, 12:10
Ocena
komentarza:
3
Do Szpaka mu daleko
@ tylko normalność
dnia 01.12.2019, 19:47
Ocena
komentarza:
-2
Szpak w klatce. Każdy, tylko nie Ona/On.
@ Tylko prawda
dnia 02.12.2019, 05:05
Ocena
komentarza:
1
Ale głos ma fenomenalny.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • WIOŚ wszczął postępowanie o ukaranie zakładu. Kontrola wykazała rażące nieprawidłowości

  Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Rzeszowie przeprowadzili kontrolę w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Wolicy w celu m.in. oceny ekologicznych skutków pożaru. Jej wyniki są niepokojące. W tej sprawie prowadzone jest także śledztwo pod kątem nieodpowiedniego postępowania z odpadami...

 • Fakty o podwyżce cen śmieci w Jaśle

   

  Mówić i pisać można wiele, a także podawać różne wybiórcze informacje dotyczące podwyżek cen za śmieci. Fakty są jednak takie, że Miasto nie zarabia na śmieciach, a na wzrost cen składa się kilka czynników od Miasta niezależnych.

 • Świąteczne szaleństwo w Galerii Jasło! Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy

 • Zamiast cmentarza odkryli osadę z epoki brązu

   

  Archeolodzy, którzy na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 poszukiwali śladów cmentarza żydowskiego niespodziewanie odkryli pozostałości po osadnictwie pradziejowym. Znalezisko najprawdopodobniej jest reliktem, który można wiązać z epoką brązu.

 • Figura Chrystusa góruje nad miastem

  Figura Chrystusa Króla Wszechświata stanęła na wzgórzu przy ul. Na Kotlinę w Jaśle. Rzeźba została postawiona na ośmiometrowym cokole już w ubiegłym tygodniu.

 • Szykujcie się na świetną zabawę! Już jutro otwarcie kręgielni INDYGO

 • Projekty szkoleniowe ze stażami!

 • Szykują się kolosalne podwyżki za śmieci!

  Miasto zaproponowało nowe stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi w Jaśle. Opłata ma wzrosnąć dwukrotnie. Co jest tego przyczyną? Z analiz przygotowanych przez urzędników wynika, że jaślanie wytwarzają coraz więcej odpadów, a firmy odbierające śmieci podniosły ceny za świadczoną usługę.

 • „Ekonomik” ma ściankę wspinaczkową

   

  W Zespole Szkół nr 4 w Jaśle, popularnym „Ekonomiku”, powstała ścianka wspinaczkowa. Służyć ma nie tylko uczniom szkoły, lecz wszystkim tym, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas korzystając z pierwszego w powiecie jasielskim obiektu tego typu. Koszt zakupu i montażu ścianki wyniósł ponad 180 tys. zł.

 • KBBistro skończyło roczek!

   

  Czas biegnie. Dokładnie rok temu pojawiliśmy się w mieście, aby nieprzerwanie dostarczać Waszym podniebieniom kulinarnych wrażeń.  Widzimy to każdego dnia, kiedy wracacie do nas, aby delektować się naszymi sławą owianymi burgerami i nie tylko. 

 • Motomikołaje znów w akcji! Paczki trafiły do ponad tysiąca dzieci

   

  Organizatorzy MOTOMIKOŁAJEK od kilku już lat uszczęśliwiają dzieci wręczając im prezenty. Dzięki darczyńcom, w tym roku paczki trafiły do ponad tysiąca dzieciaków. W Dębowcu i Jaśle na spotkanie z mikołajem przybyły setki osób.

 • Piękno świątecznych podarunków

   

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się z bliskimi radością zapominając o codziennych troskach. 

 • Realne szanse na kolejne połączenia kolejowe z Jasła do Małopolski

   

  Starania o uruchomienie nowych połączeń kolejowych z Jasła w kierunku zachodnim mogą zmaterializować się już wiosną 2020 r. Głosy, domagające się uwzględnienia w rozkładach jazdy pociągów do Krynicy, czy też Stróż zdają się wreszcie przynosić wymierne efekty.

 • Więcej miejsc parkingowych w Jaśle!

 • Dom w krótkim czasie, tani w utrzymaniu? Teraz to możliwe.

   

  Twoje wymarzone miejsce do życia to dom z ogródkiem? To marzenie nie jednego z nas. Bardzo wiele osób po kilku latach życia w mieście zaczyna marzyć o własnym domu. Niestety nadal wygrywa przekonanie, że luksus posiadania i zbudowania własnego domu wiąże się  z bardzo odległym czasem i kosztami jego utrzymania. Prawdą jest że budowa nie musi ciągnąć się latami.

 • Wpadnij do nas na „Szamkę”

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105