Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Odkryty basen dostępny od soboty!

60

MOSiR Jasło informuje, że od soboty będzie czynny basen odkryty w godzinach od 11.00 do 19.00. Natomiast od 1 lipca w godz. od 10.00 do 20.00. Basen będzie otwarty przez cały tydzień. Ceny biletów wstępu ustalono na poziomie roku ubiegłego.

 

Ceny biletów:

Dzieci do lat 7: 4zł/wstęp

Młodzież szkolna, studenci: do godziny 18.00 - 6zł/wstęp, 18.00 - 20.00 - 4zł/wstęp

Dorośli: do godziny 18.00 - 8zł/wstęp, 18.00 - 20.00 - 4zł/wstęp

Grupy zorganizowane: cena umowna

Boiska do piłki plażowej w cenie biletu

MOSiR Jasło 

Reklama

Komentarze: 60

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ luzio
dnia 07.07.2012, 17:34 · Zgłoś
Frysztak rządzi!!! miło,czysto,pieknie. ach... :):)
Odpowiedz
-2
@ kinia
dnia 07.07.2012, 17:35 · Zgłoś
I tu sie zgadzam ;D również polecam basen(y) we Frysztaku
Odpowiedz
-1
@ przerażona
dnia 07.07.2012, 16:05 · Zgłoś
Wracającdo ratowników na odkrytym basenie to jest to przerażające że odpowiadają za bezpieczeństwo a zajmują się głównie pisaniem smsów, przeglądaniem telefonów, rozmowami z znajomymi lubwręcz jeden Pan ratownik do pracy zabiera sobie dziewczynę i migdali się z nią na oczach małych dzieci przy brodziku. Gdzie tak naprawdę są przełożedni tych ratowników?
Odpowiedz
-1
@ gonia
dnia 07.07.2012, 09:39 · Zgłoś
Ja tam na basen już nie chadzam ,bo tam pełno plemników pływa i coś tam do wody dodają ,
bo mi tipsy ostatnio odmokły
Odpowiedz
3
@ koń Józek
dnia 05.07.2012, 19:15 · Zgłoś
ja wiem powiem tyle!. jo nie wiym nic bo jo się kompie w życe razem z kłońmi i i czema łowcami. Jak hcycie wbijejcie do josła na woł. jo tom bede som z kłońmi i łowcami.
Odpowiedz
6
@ do wanda
dnia 05.07.2012, 18:20 · Zgłoś
Jedni plusują, drudzy minusują, a ty zioniesz jadem.
Odpowiedz
-3
@ wanda
dnia 05.07.2012, 13:06 · Zgłoś
zaczeło sie pracownicy mosir siedza przed kompem i +suja albo -suja komentarze w zaleznosci od potrzeb szefa...
Odpowiedz
-2
@ ola
dnia 04.07.2012, 10:14 · Zgłoś
Powiem tak, brud [...] i malaria... ;/
Odpowiedz
9
@ do do ratowniczka
dnia 04.07.2012, 07:31 · Zgłoś
Wiem, że Ty miałeś kłopoty z maturą.
Odpowiedz
-3
@ do ratowniczka?
dnia 03.07.2012, 23:32 · Zgłoś
to po jakiej jesteś szkole?
Odpowiedz
12
@ ratowniczka
dnia 03.07.2012, 21:10 · Zgłoś
lolo? A skąd wiesz, za jakie pieniądze pracuje tam porządny Ratownik? Przecież to dane chronione?! Chyba, że jesteś robiącym kupkę w swoje gniazdo? Nie przychodź już na basen w Jaśle, jedź sobie do Frysztaka i bierz na rękę 1800 zeta.
Odpowiedz
-14
@ lolo
dnia 03.07.2012, 20:19 · Zgłoś
Za takie MARNE pieniądze żaden porządny Ratownik nie pójdzie tam do pracy. I bardzo dobrze. Trzeba się odrobinę szanować. Pijane małolaty rozrabiają, policja się boi i tak już zostanie na wieki wieków...We Frysztaku jest porządek, ale tam ratownik bierze ok.1800 na rękę...Udanych wakacji!!!
Odpowiedz
-8
@ [...] malusiamalusiamalusiamalusiamal
dnia 03.07.2012, 19:57 · Zgłoś
aaaa ja dziś byłem na basenie:) SZCZERZE? bałbym się wejść do basenu po pierwsze: Ratownicy wyglądają tak jak by sami się bali wody, i to same dziewczyny( niektóre z [...]) a po drugie woda brudna i już wszystko w niej pływa;/
Odpowiedz
1
@ hardcor
dnia 03.07.2012, 19:36 · Zgłoś
uuuuuuuuuu basen
Odpowiedz
2
@ ala
dnia 03.07.2012, 11:11 · Zgłoś
W Gorlicach w dzień otwarcia wszyscy mieli za za darmo a po 16 dzieci i młodzież w każdy dzień też mają gratis. W Jaśle się tak nie da bo i po co. ŻAL ŻAL
Odpowiedz
13
@ fala
dnia 03.07.2012, 11:11 · Zgłoś
woda wysoka jak kasprowy. hi,hi
Odpowiedz
-9
@ aaa
dnia 03.07.2012, 10:01 · Zgłoś
ile cm wysokości ma woda w tym basenie??
Odpowiedz
-7
@ xxz
dnia 03.07.2012, 00:12 · Zgłoś
zapraszam do frysztaka
Odpowiedz
-2
@ AnonymGeo
dnia 02.07.2012, 22:27 · Zgłoś
A ja proponuję rzekę dlaczego?? Ponieważ [...] w basenie bedzie stał a w rzece przynajmniej przepłynie koło ciebie
Odpowiedz
-14
@ ja
dnia 02.07.2012, 08:41 · Zgłoś
ten basen to makabra, woda zimna, wręcz lodowata, a brodzik zabrudzony , polecam frysztak
Odpowiedz
-7
@ ola
dnia 02.07.2012, 16:37 · Zgłoś
A ja się w pełni zgadzam niestety...
Odpowiedz
14
@ do alwaro
dnia 02.07.2012, 07:22 · Zgłoś
Gdy ciebie nie bedzie, to i [...] nie będzie!
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 02.07.2012, 07:18 · Zgłoś
czyli po 18 jest tłum..
Odpowiedz
25
@ pinki 128
dnia 01.07.2012, 21:26 · Zgłoś
za drogo dla dzieci
kto potwierdza niech da +
Odpowiedz
23
@ Iwona
dnia 01.07.2012, 09:48 · Zgłoś
Było wczoraj cudownie. Woda lepsza niż w kranie.
Odpowiedz
17
@ kotek
dnia 01.07.2012, 09:45 · Zgłoś
uff nareszcie otwarty bo pracuje na budowie a po robocie bede wstepowal na basen by te [...] z siebie obmyc .
Odpowiedz
-6
@ aaaaaaaaa
dnia 01.07.2012, 08:51 · Zgłoś
okoliczna wieś się zjedzie !!!
Odpowiedz
3
@ Znalzałsięmieszczanin.:)
dnia 01.07.2012, 10:59 · Zgłoś
O jakich wsiach mówisz? :)
Odpowiedz
2
@ z
dnia 01.07.2012, 11:46 · Zgłoś
Pewnie ta z rynku jasielskiego
Odpowiedz
-2
@ aaaaaaaaa
dnia 01.07.2012, 20:56 · Zgłoś
wiochach za Jasła ! kumasz! do rzeki puszczają [...]ówkę to gdzie się mają kąpać ???
Odpowiedz
-5
@ as
dnia 30.06.2012, 19:30 · Zgłoś
ja mama troje dzieci ina zamkniety basen mnie niestety niestac a oni rozdaja karnety za darmo kolegom
Odpowiedz
-1
@ wojtq
dnia 30.06.2012, 19:20 · Zgłoś
Z chęcią pójdę na odkryty. Przynajmniej 8 zł za dzień jestem w stanie zapłacić za osobę. Bo wybrać się rodziną na krytą pływalnię to koszt jak dla mnie 50zł / godzinę. Troszkę przeginacie państwo z cenami na krytym basenie. Obniżcie ceny a zobaczycie że ruch wzrośnie. Bo jak na razie ceny odstraszają.
Odpowiedz
6
@ agusia
dnia 30.06.2012, 19:02 · Zgłoś
Józek będzie robił za łokera hehhe
Odpowiedz
12
@ as
dnia 30.06.2012, 17:55 · Zgłoś
nie martw sie ciesz sie ze jestes zdrowy i nie masz takiego prqblemu w czym rozni sie taka osoba od ciebie [...] jeden jeszcze moze nie wiesz jakie ty dzeci bedziesz mial
Odpowiedz
8
@ alwaro
dnia 30.06.2012, 14:09 · Zgłoś
żeby tylko żadna kupa znów nie pływała :DDDDDD
Odpowiedz
2
@ p
dnia 30.06.2012, 17:25 · Zgłoś
hahahahaha;D
Odpowiedz
21
@ as
dnia 30.06.2012, 14:06 · Zgłoś
a czy sa ulgi dla dzieci niepelnosprawnych
Odpowiedz
0
@ hardcor
dnia 05.07.2012, 11:50 · Zgłoś
tak jest
kjmkknmknklnkjnknkjn
Odpowiedz
25
@ hejka
dnia 30.06.2012, 11:57 · Zgłoś
Kobiety chętne do opalania nago wstęp wolny :-)
Odpowiedz
-6
@ ja
dnia 30.06.2012, 11:26 · Zgłoś
i pewnie znów nie wolno wchodzić jak na całym świecie w spodenkach do kąpieli tylko w obcisłych "KĄPIELÓWKACH".Tak ,żeby całe "klejnoty" mogli wszyscy włącznie z małymi dziećmi widzieć.Parodia.
Odpowiedz
34
@ pigmej
dnia 30.06.2012, 09:50 · Zgłoś
Łodyniec i żal, przecież wy nie macie jaj!!!
Odpowiedz
20
@ aaja
dnia 29.06.2012, 22:39 · Zgłoś
ale supeeer!
Odpowiedz
-7
@ just
dnia 29.06.2012, 18:45 · Zgłoś
do pierwszego opisu jestes rasistom to ...
Odpowiedz
18
@ qq
dnia 30.06.2012, 12:14 · Zgłoś
A ty analfabetą ...
Odpowiedz
22
@ do kieliszek
dnia 29.06.2012, 15:59 · Zgłoś
Co ty?! W tym roku prąd będzie niewidoczny, ale będzie raził jak [...]. Heh...
Odpowiedz
-12
@ zębatka
dnia 29.06.2012, 14:41 · Zgłoś
Nie jest tak źle!!! W zadnim roku jeden z panów był daleko od ogrodzenia, ale wspomagał się noktowizorem i niemal telepatycznie odgrywał z sukcesem swoja rolę.
Odpowiedz
-14
@ kieliszek
dnia 29.06.2012, 14:35 · Zgłoś
A gdzie są tabliczki ostrzegawcze, że ogrodzenie jest pod prądem!? Czy będzie tak jak w zeszłym roku, że techniczni z krytego bedą pilnowac porzadku przy drutach, siedząc na taborecie elektrycznym?
Odpowiedz
107
@ drut kolczasty
dnia 29.06.2012, 13:40 · Zgłoś
Wejście przez ogrodzenie kosztuje rozdarcie torby z jajami.
Odpowiedz
30
@ basenowiec
dnia 29.06.2012, 14:12 · Zgłoś
nie przesadzaj. Darmowe . Zapraszam panowie i panie na wspólne s[...]nie ! :)
Odpowiedz
17
@ mAŁA
dnia 30.06.2012, 23:41 · Zgłoś
hahaha popłakałam się ze śmiechu super :D
Odpowiedz
59
@ szefu
dnia 29.06.2012, 13:28 · Zgłoś
a ile kosztuje wejscie przez ogrodzenie ?
Odpowiedz
3
@ iii
dnia 30.06.2012, 23:53 · Zgłoś
hahah za darmo :D
Odpowiedz
5
@ FredZłom
dnia 02.07.2012, 15:33 · Zgłoś
Bezcenne ;]
Odpowiedz
19
@ żal
dnia 29.06.2012, 13:24 · Zgłoś
Brud, [...] i jasielska patologia która ma się w końcu gdzie umyć ;] ŻAL!
Odpowiedz
-25
@ łodyniec
dnia 29.06.2012, 11:51 · Zgłoś
będzie se gdzie jaja umyć hahaha :)))
Odpowiedz
-38
@ Polska!
dnia 29.06.2012, 11:47 · Zgłoś
Zimno jeszcze!
Odpowiedz
35
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 29.06.2012, 11:27 · Zgłoś
Uwaga na złodziei :)
Odpowiedz
36
@ nobotoskill
dnia 29.06.2012, 10:16 · Zgłoś
Noi co przyjdą ci [...] i zabrudzą wode :D no ale wkońcu otworzą oby pogoda sprzyjała :)
Odpowiedz
22
@ qq
dnia 29.06.2012, 19:41 · Zgłoś
Nie trzeba [...], wystarczy że się jasielska patologia z zagrzybionych kamienic zejdzie żeby się wykąpać w końcu ;] Ale będzie "lans" na całego !
Odpowiedz
-5
@ lopez
dnia 01.07.2012, 11:42 · Zgłoś
Co z tego jak spłyciili basen?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.