Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego Jasło w tulipanach

2

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że ogłoszony przez Wydział Rewitalizacji, Strategii i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle konkurs „Jasło w tulipanach – podzielmy się wiosną!” został rozstrzygnięty.

Spośród wszystkich nadesłanych 59 fotografii, komisja konkursowa wyłoniła prace, które najtrafniej odpowiadały na założenia konkursu. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłanie zdjęć, dzięki temu widzimy ile pozytywnym emocji wywołała jesienna akcja rozdawania cebulek tulipanowych. Szczególne słowa uznania kierujemy w stronę wspólnot mieszkaniowych, które podjęły inicjatywę i zasadziły rabaty w przestrzeniach międzyblokowych.

Spośród grupy autorów wybrano zwycięzców oraz przyznano trzy wyróżnienia. Oto wyniki:

miejsce I - Iwona Bródka

miejsce II - Renata Koś

miejsce III - Magdalena Zwolińska

Wyróżnienie otrzymali: Helena Marek, Henryk Zych i Marta Kosiek.

Dla uczestników konkursu przewidziano upominki. Dziękujemy wszystkim włączającym się w proces ukwiecania miasta.

Jasło tej wiosny było naprawdę kolorowe!

Urząd Miasta w Jaśle

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
5
@ nooo
dnia 13.06.2020, 10:16 · Zgłoś
Tego nam było trzeba, już jestem spokojniejsza o losy mojego miasta.
Odpowiedz
5
@ pl
dnia 12.06.2020, 14:34 · Zgłoś
jaslo w tulipanach?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.