Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Zamość 2011

18

18 czerwca 2011 roku w Zamościu odbył się IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki towarzyszący każdej edycji Zamojskiego Festiwalu Kultury.

Konkurs ten kierowany jest do utalentowanych wykonawców z całego kraju, laureatów festiwali oaz przeglądów.

Celem Konkursu jest promowanie młodych artystów a Organizatorem jest Zamojska Orkiestra Symfoniczna im.Karola Namysłakowskiego.

Wśród laureatów Konkursu znalazła się jaślanka Katarzyna Antonik-Stompel, absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie, która wykonała dwa utwory - 'Wolność' Marka Grechuty oraz 'Make you feel my love' z repertuaru Boba Dylana.

Jury w składzie Tadeusz Wicherek - dyrygent, dyrektor naczelny i artystyczny Orkiestry Symfonicznej w Zamościu,oraz Jan Poprawa - krytyk muzyczny, publicysta i scenarzysta, pedagog Państwowej Szkoły Teatralnej w Krakowie wyłonili finałową ósemkę która weźmie udział we wrześniowym Koncercie wraz z Zamojską Orkiestrą Symfoniczną wśród takich gwiazd jak Piotr Rubik czy zespół Pectus.

Podczas Konkursu zwrócono uwagę na podkłady muzyczne utworów wykonanych przez Kasię stworzonych przez świetnego jasielskiego muzyka, aranżera i pianistę - Wojtka Nowickiego.

(kas)

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
1
@ omnia
dnia 30.06.2011, 21:00 · Zgłoś
Ale wyrosłaś na prześliczną kobietkę, gratuluję sukcesu, brawo Kasiu!
Odpowiedz
1
@ Ona ...
dnia 30.06.2011, 19:06 · Zgłoś
Kasieńko gratulacje :) Dla Wojtka także ...
Zdolnych muzyków mamy w Jaśle :) Trzymać tak dalej ... :)
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 30.06.2011, 10:09 · Zgłoś
Kasiu gratuluję i pozdrawiam
Odpowiedz
1
@ obserwatorr
dnia 30.06.2011, 00:27 · Zgłoś
no Mikolaj ,gratuluje pieknej kobiety, a jej samej zycze sukcesow. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz
1
@ jaślak
dnia 29.06.2011, 18:35 · Zgłoś
jaka śliczna kobieta :)
Pozdrawiam!
Odpowiedz
2
@ pielęgniarka
dnia 29.06.2011, 18:06 · Zgłoś
Mikołaj ale Ci sie żonka trafiła zdolna;p
Odpowiedz
5
@ Kacper/prophet fantomteatrum
dnia 29.06.2011, 16:03 · Zgłoś
gratulacje,pozdro dla szkoły muzycznej Jasło
Odpowiedz
6
@ ;>
dnia 29.06.2011, 13:48 · Zgłoś
Gratulacje od uczniów ze Szkoły Muzycznej :> !!!
Odpowiedz
9
@ oczy
dnia 29.06.2011, 11:30 · Zgłoś
niesamowity magnetyzm w tych oczach! te piękne czarne oczy...
Odpowiedz
8
@ mada
dnia 29.06.2011, 08:54 · Zgłoś
Jak miło słyszeć, że ktoś osiąga sukcesy, zdobywa nagrody i jest najlepszy. To wynik ciężkiej pracy. Gratulują wspaniałych osiągnięć!
Odpowiedz
6
@ mr nobody
dnia 29.06.2011, 08:51 · Zgłoś
fajnie
Odpowiedz
7
@ Janis Joplin
dnia 29.06.2011, 09:32 · Zgłoś
Fajnie fajnie , dodajac Ewę Krupę z jej czarujacym głosem wychodzi ze mamy prawdziwe zagłebie muzycznych talentów .
Odpowiedz
3
@ chan
dnia 29.06.2011, 12:52 · Zgłoś
Zapewniam Cię, że jest jeszcze dużo osób w Jaśle które pięknie śpiewają :) kwestia czasu jak się ujawnią :)
Odpowiedz
8
@ ewuwua
dnia 28.06.2011, 23:27 · Zgłoś
Super!
Panie Wojtku - Pan wymiata na tym klawiszu że ho ho!
Odpowiedz
9
@ bob
dnia 28.06.2011, 22:39 · Zgłoś
Gratulacje! Czekamy na więcej :))
Odpowiedz
10
@ andrzej
dnia 28.06.2011, 22:15 · Zgłoś
gratulacje Pani Kasiu!! :))
Odpowiedz
12
@ Jaślanka
dnia 28.06.2011, 22:01 · Zgłoś
Gratulacje Kasiu :))
Odpowiedz
11
@ Rav
dnia 28.06.2011, 21:31 · Zgłoś
Brawo Kasia!!! Brawo Wojtek!:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.