Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ostatnie spotkanie Czarnych w tej rundzie u siebie

8

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej na Śniadeckich. W ramach XIV kolejki III ligi lubelsko – podkarpackiej Czarni Jasło podejmować będą Avię Świdnik. Goście zajmują czwartą pozycję w tabeli, z dorobkiem 25 punktów.

Warto zaznaczyć, że świdniczanie strzelili dotąd najwięcej bramek swoim rywalom, co daje im aktualnie miano najskuteczniejszej drużyny rozgrywek. Duża w tym zasługa Łukasza Gizy, który z 11 trafieniami jest liderem klasyfikacji strzelców trzeciej ligi. Avia kontynuowała ostatnio świetną passę zwycięstw z rzędu. Po sześciu wygranych meczach z kolei, doznała zaskakująco wysokiej porażki z Orłem Przeworsk w poprzedniej kolejce. Na drodze podopiecznych trenera Tadeusza Łapy stanie pojutrze drugi z podkarpackich beniaminków, uskrzydlony wyjazdowym zwycięstwem ze Stalą Mielec.

Czarni Jasło – Avia Świdnik
27 październik, godzina 14.00
stadion przy ul. Śniadeckich 15

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ król
dnia 27.10.2012, 10:28 · Zgłoś
2:0 dla świdnika
Odpowiedz
0
@ czarnifan
dnia 27.10.2012, 19:21 · Zgłoś
Czarni wygywaja 1-0 ,i co gdzie jestescie internetowe [...] gbury itp.Czemu teraz nie krytykujecie .[...].
Odpowiedz
2
@ kosiu
dnia 26.10.2012, 22:17 · Zgłoś
jesteśmy najlepsi!!! jks! auuuu!!!
Odpowiedz
0
@ JKS Czarni Jasło
dnia 26.10.2012, 15:17 · Zgłoś
Dawać pokazać klasę jak Orzełek .
Odpowiedz
1
@ JKS CZARNI 1910 JASŁO
dnia 26.10.2012, 11:54 · Zgłoś
W moim sercu Czarni i na dobre i na złe.
Odpowiedz
0
@ jmj
dnia 26.10.2012, 11:14 · Zgłoś
jazda z nimi. Musicie pokazac to taj jak Orzełek!!!
Odpowiedz
-7
@ czarny
dnia 26.10.2012, 14:37 · Zgłoś
Chyba chciałeś napisać jazda z czarnymi...
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 26.10.2012, 10:55 · Zgłoś
wygrajcie ten mecz czarni musicie wygraćććććć!!! :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.