Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Panie świętowały swój dzień w VIVO! Krosno

3

W minioną sobotę VIVO! Krosno przygotowało dla Pań mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Kobiet. Warsztaty modowe oraz bezpłatne zabiegi kosmetyczne przyciągnęły wiele kobiet, które tego dnia odwiedziły największe w regionie Centrum Handlowe, aby poczuć się pięknie i wyjątkowo.

Marzec jest miesiącem, w którym tradycyjnie obchodzone jest święto wszystkich kobiet. Tego dnia to Panie znajdują się w centrum uwagi. Dlatego też w minioną sobotę VIVO! Krosno przygotowało dla kobiet moc atrakcji. Na Panie czekały warsztaty stylizacyjne z Karoliną Szczepanik, bezpłatne zabiegi kosmetyczne z markami Douglas i Golden Rose, a także liczne nagrody i upominki. Warto podkreślić, że Panie bardzo chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji.

Z uwagą wsłuchiwały się w rady Karoliny Szczepanik. Ekspertka modowa podpowiadała kobietom, jak kreować swój własny styl. Panie miały okazję poznać również najnowsze trendy w modzie, uzyskując odpowiedzi na wiele nurtujących każdą kobietę pytań, np. to, które kolory królować będą wiosną 2020 r.

7 marca w VIVO! Krosno po raz kolejny pojawiła się także Strefa Urody przygotowana przez marki Douglas i Golden Rose. Tutaj Panie mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych. Wizażystki służyły również radami w zakresie pielęgnacji i makijażu.

 

Najpopularniejsze w regionie Centrum Handlowe od początku swojego istnienia przyciąga klientów nie tylko bogatą i urozmaiconą ofertą handlową lecz również dzięki licznie organizowanym wydarzeniom. Sobotni Dzień Kobiet w VIVO! Krosno nie był wyjątkiem.

- Staramy się, aby w VIVO! Krosno każdy mógł znaleźć coś dla siebie spędzając jednocześnie
w naszym Centrum Handlowym miło czas. Dla nas ważne jest to, aby nasi klienci mieli okazję nie tylko do udanych zakupów, ale również na relaks. Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań z okazji ich święta przygotowaliśmy specjalną strefę, w której mogły one spotkać się m.in. z ekspertami w dziedzinie mody i makijażu. To jednak nie wszystko. Od początku istnienia naszego Centrum Handlowego stawiamy nacisk na organizację wydarzeń o charakterze edukacyjnym. Stąd w sobotę pomysł na warsztaty modowe pod okiem ekspertki i trenera wizerunkowego - Karoliny Szczepanik. Nasze klientki otrzymały niepowtarzalną okazję do uzyskanie bezcennych rad w zakresie kreowania wizerunku
– mówi Izabela Malecha, Dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno.

 

Panie, które wzięły udział w warsztatach modowych oraz skorzystały z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych otrzymały atrakcyjne upominki. Każda z nich miała szansę na wygranie nagród przygotowanych przez Partnerów wydarzenia - Pałac Polanka w Krośnie oraz Kino Helios.

red.

Napisany dnia: 10.03.2020, 19:27
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ obserwator333
dnia 11.03.2020, 13:44
Ocena
komentarza:
4
Kluczem do sukcesu jest jak zawsze słowo "bezpłatne" :)
@ wolne sOndy!!!:-)
dnia 11.03.2020, 16:25
Ocena
komentarza:
2
Bezpłatnie zwiększyły swoją szanse na złapanie wirusa. Czysty debilizm organizowac i uczestniczyć w jakichkolwiek zgromadzeniach.
@ Live
dnia 12.03.2020, 07:23
Ocena
komentarza:
2
Starsze kobiety usługiwały bezpłatnie młodym, i to w dniu ich wspólnego święta.
Matki córom - czyli duży paradoks "małego Krakowa".
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Centrum Rehabilitacji przy ul. Kraszewskiego nieczynne

   

  Od dzisiaj do odwołania nieczynne będzie Centrum Rehabilitacji przy Ul. Kraszewskiego w Jaśle. Decyzja o jego zamknięciu ma związek z sytuacją epidemiologiczną na terenie powiatu jasielskiego. Część z personelu ośrodka przebywa w kwarantannie.

 • Jaślanka w konkursie na najpiękniejszą Polkę

  Do końca marca br. kobiety z całej Polski mogły przesyłać zgłoszenia online do castingu w Konkursie Najpiękniejsza Polka 2020. Wśród nich jest Klaudia Dybaś z Jasła. Głosowanie internetowe na kandydatki trwać będzie do końca kwietnia.

 • Szpitalne oddziały wciąż zamknięte

  Od czwartku ubiegłego tygodnia kilka oddziałów Szpitala Specjalistycznego w Jaśle nadal pozostaje zamkniętych. Część personelu medycznego znajduje się w kwarantannie. Co najmniej przez dwa kolejne dni nieczynne będą również poradnie specjalistyczne przy ul. Szopena.

 • Rozbił volkswagena jadąc na "podwójnym gazie"

   

  Na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle doszło dzisiaj do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego volkswagena zjechał z jezdni, po czym wjechał wprost w betonowy cokół. Był pijany.

 • Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie jasielskim. W Przemyślu zmarła kobieta

   

  WSSE w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 5 przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Wśród zakażonych jest mężczyzna w sile wieku z powiatu jasielskiego.

 • Dwa różne pomysły na walkę z epidemią. Takiej sesji Rady Powiatu w Jaśle jeszcze nie było

   

  Piątkowa sesja Rady Powiatu w Jaśle była absolutnie bezprecedensowa. Radni w maseczkach ochronnych na twarzach, z rękawiczkami na dłoniach głosowali nad przyjęciem uchwał. 

 • Dwóch młodych mieszkańców powiatu jasielskiego zakażonych koronawirusem

   

  Najnowsze dane WSSE w Rzeszowie mówią o kolejnych 8 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Dwa z nich to mieszkańcy powiatu jasielskiego.  

 • Zmarł artysta, rzeźbiarz Andrzej Tarka z Roztok

  Z głębokim smutkiem o śmierci znanego artysty rzeźbiarza Andrzeja Tarki z Roztok poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córka...

 • Miasto Jasło przygotowało pakiet pomocowy dla przedsiębiorców

   

  W przyszłym tygodniu jasielski magistrat ma przedstawić rozwiązania w zakresie pomocy dla przedsiębiorców w związku ze skutkami epidemii koronawirusa. Główne założenia programu ujawniamy już dzisiaj .Konkretne propozycje przedłożone zostaną Radzie Miasta Jasła, której sesja ma odbyć się w najbliższy wtorek. Posiedzenie zwołane w trybie nadzwyczajnym będzie przeprowadzone w formie zdalnej.

 • Trwa rekrutacja do projektu – „Teleanioł jasielski – usługi sąsiedzkie i teleopieka dla osób starszych niesamodzielnych"

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105