Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Panie świętowały swój dzień w VIVO! Krosno

3

W minioną sobotę VIVO! Krosno przygotowało dla Pań mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Kobiet. Warsztaty modowe oraz bezpłatne zabiegi kosmetyczne przyciągnęły wiele kobiet, które tego dnia odwiedziły największe w regionie Centrum Handlowe, aby poczuć się pięknie i wyjątkowo.

Marzec jest miesiącem, w którym tradycyjnie obchodzone jest święto wszystkich kobiet. Tego dnia to Panie znajdują się w centrum uwagi. Dlatego też w minioną sobotę VIVO! Krosno przygotowało dla kobiet moc atrakcji. Na Panie czekały warsztaty stylizacyjne z Karoliną Szczepanik, bezpłatne zabiegi kosmetyczne z markami Douglas i Golden Rose, a także liczne nagrody i upominki. Warto podkreślić, że Panie bardzo chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji.

Z uwagą wsłuchiwały się w rady Karoliny Szczepanik. Ekspertka modowa podpowiadała kobietom, jak kreować swój własny styl. Panie miały okazję poznać również najnowsze trendy w modzie, uzyskując odpowiedzi na wiele nurtujących każdą kobietę pytań, np. to, które kolory królować będą wiosną 2020 r.

7 marca w VIVO! Krosno po raz kolejny pojawiła się także Strefa Urody przygotowana przez marki Douglas i Golden Rose. Tutaj Panie mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych. Wizażystki służyły również radami w zakresie pielęgnacji i makijażu.

 

Najpopularniejsze w regionie Centrum Handlowe od początku swojego istnienia przyciąga klientów nie tylko bogatą i urozmaiconą ofertą handlową lecz również dzięki licznie organizowanym wydarzeniom. Sobotni Dzień Kobiet w VIVO! Krosno nie był wyjątkiem.

- Staramy się, aby w VIVO! Krosno każdy mógł znaleźć coś dla siebie spędzając jednocześnie
w naszym Centrum Handlowym miło czas. Dla nas ważne jest to, aby nasi klienci mieli okazję nie tylko do udanych zakupów, ale również na relaks. Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań z okazji ich święta przygotowaliśmy specjalną strefę, w której mogły one spotkać się m.in. z ekspertami w dziedzinie mody i makijażu. To jednak nie wszystko. Od początku istnienia naszego Centrum Handlowego stawiamy nacisk na organizację wydarzeń o charakterze edukacyjnym. Stąd w sobotę pomysł na warsztaty modowe pod okiem ekspertki i trenera wizerunkowego - Karoliny Szczepanik. Nasze klientki otrzymały niepowtarzalną okazję do uzyskanie bezcennych rad w zakresie kreowania wizerunku
– mówi Izabela Malecha, Dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno.

 

Panie, które wzięły udział w warsztatach modowych oraz skorzystały z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych otrzymały atrakcyjne upominki. Każda z nich miała szansę na wygranie nagród przygotowanych przez Partnerów wydarzenia - Pałac Polanka w Krośnie oraz Kino Helios.

red.

Napisany dnia: 10.03.2020, 19:27
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ obserwator333
dnia 11.03.2020, 13:44
Ocena
komentarza:
4
Kluczem do sukcesu jest jak zawsze słowo "bezpłatne" :)
@ wolne sOndy!!!:-)
dnia 11.03.2020, 16:25
Ocena
komentarza:
2
Bezpłatnie zwiększyły swoją szanse na złapanie wirusa. Czysty debilizm organizowac i uczestniczyć w jakichkolwiek zgromadzeniach.
@ Live
dnia 12.03.2020, 07:23
Ocena
komentarza:
2
Starsze kobiety usługiwały bezpłatnie młodym, i to w dniu ich wspólnego święta.
Matki córom - czyli duży paradoks "małego Krakowa".
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Uszkodzenia poprawią, ale na generalny remont drogi kierowcy będą musieli poczekać

   

  Ul. Mickiewicza, na jej kilkusetmetrowym odcinku, od dawna wymaga generalnego remontu. Na razie kierowcy nie mają jednak, co liczyć na kompleksową naprawę jej nawierzchni. Powiat Jasielski, w tym roku, zamierza jedynie usunąć uszkodzenia powstałe w wyniku czerwcowych nawałnic. Na ten cel władze powiatu zamierzają wydać 2 500 zł.  

 • Pierwsza ofiara koronawirusa w powiecie jasielskim. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia kobieta

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 37. potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Niestety, w komunikacie znalazła się także informacja o zgonie kobiety z powiatu jasielskiego. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia mieszkanka naszego powiatu. 

 • To było fascynujące widowisko! Jubileuszowy Memoriał "Hubala" za nami

   

  „Łąki Hubalowe” już po raz dziesiąty stały się miejscem fascynującego widowiska historycznego. 

 • Franciszkanie na kwarantannie. Jeden z duchownych zakażony koronawirusem

  - W związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny mających z nim styczność posługa duszpasterska w kościele została znacznie ograniczona – poinformowali ojcowie z klasztoru Franciszkanów w Jaśle. Jasielski Sanepid szuka osób, które początkiem sierpnia podczas odprawianych mszy przyjmowały komunię świętą.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 2

   

  W poprzednim artykule dowiedzieli się Państwo, jak ważnym dokumentem w przypadku dochodzenia odszkodowania są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzisiaj będziemy kontynuować ten wątek i zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, przyjrzymy się niektórym wyłączeniom i ograniczeniom odpowiedzialności, z którymi można spotkać się w ubezpieczeniach od skutków powodzi, ale i potencjalnym obowiązkom ubezpieczonego.

 • Oddział zakaźny w Jaśle zamknięty do odwołania. U jednej z pracownic wykryto koronawirusa

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną od 6 sierpnia 2020 r. wstrzymana zostaje do odwołania działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW, Poradni Chorób Zakaźnych, Punktu Konsultacyjnego – czytamy w oficjalnej informacji podanej przez dyrekcję szpitala.

   

 • OSP Tarnowiec z nowym wozem ratowniczo-gaśniczym

   

  Na wyposażenie jednostki OSP w Tarnowcu trafił nowy pojazd. Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy służył będzie strażakom ochotnikom głównie do działań związanych z ratownictwem technicznym i powodziowym. 

 • CKE podała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jak poradzili sobie z nim uczniowie szkół z powiatu jasielskiego?

   

  Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wstępne informacje o wynikach egzaminu ósmoklasisty. W całej Polsce przystąpiło do niego 343 025 uczniów VIII klas szkół podstawowych. Średni wynik z języka polskiego wyniósł 59 proc. punktów możliwych do otrzymania. W przypadku matematyki jest to 46 proc. Jak na tle uczniów w kraju wypadli ósmoklasiści z powiatu jasielskiego?

 • Trzy nowe przypadki zachorowań na COVID-19 w powiecie jasielskim

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała w dzisiejszym komunikacie o kolejnych 33. przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego. Na COVID-19 zachorowało kolejnych 3. mieszkańców powiatu jasielskiego (dwóch mężczyzn i jedna kobieta).

 • Groził pracownikom stacji paliw. Usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Sobotniej nocy pracownicy trzech stacji paliw na terenie powiatu jasielskiego przeżyli chwile grozy. Młody mężczyzna grożąc im pobiciem zażądał wydania papierosów. Ostatecznie  został zatrzymany przez policjantów na stacji paliw Grosar w Jaśle...

 • Wakacje z tenisem – zapisy nadal trwają

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja zaprasza do Wakacyjnej Szkółki Tenisowej. Chętne osoby, które nie zdążyły z zapisem dziecka na zajęcia mamy świetną wiadomość!  Zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia. Gorąco zachęcamy, gdyż pozostało już mało czasu. 

 • Blisko 500 tys. zł na remont drogi KG2

   

  Droga KG2 została oddana do użytku w styczniu bieżącego roku.  Szybko okazało się, że nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 posiada szereg usterek, które zostały usunięte w ramach udzielonej gwarancji przez wykonawcę robót. Teraz, droga wymaga przeprowadzenia kolejnych prac remontowych, w związku ze skutkami czerwcowych nawałnic. PZDW w Rzeszowie szacuje, że koszt przewidzianych napraw wyniesie około 500 tys. zł.

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105