Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie.
Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl.
Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Piknik został odwołany ponieważ ten dla publiczności jest bardzo mokry (było kilka dni pod rząd opadów) i także pas startowy jest mokry. Czynniki te spowodowały konieczność odwołania pikniku mimo dość dobrej pogody. Jeżeli pogoda pozwoli piknik będzie przeniesiony na następną niedzielę tj. 26.09.2010. Pozdrawiam Wszystkich.
Jeśli towarzystwo Ikar odwołało to ok musiał być poważny powód natomiast jeśli organizator z ramienia wsi to jest to po prostu kpina!! albo gra polityczna... przed wyborami też musi coś się dziać...
Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy.
Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem.
Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z
regulaminem.