Strona główna

Pokaz Eleganckiej Mody Męskiej i koncert na trzy wiolonczele – niecodzienne atrakcje w VIVO! Krosno

0
Napisany dnia: 22.05.2019, 22:02 , Tagi: Brak

Jakie są najnowsze trendy obowiązujące w modzie męskiej? Co nosić i jak komponować stylizacje, by wyglądać elegancko i szykownie? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 25 maja podczas wyjątkowego pokazu mody w VIVO! Krosno. Na wybiegu zaprezentowane zostaną m.in. szykowne garnitury, koszule na każdą okazję, a także niezwykle ważne elementy męskiej garderoby – eleganckie muszki, krawaty, dodatki, obuwie i zegarki. Pokaz uświetni występ zespołu Chelito Lindo, reprezentującego szkołę muzyczną suzuki, która od niedawna rozwija się również w Polsce.

W sobotę, 25 maja, w godz. 14.00-18.00, na specjalnym wybiegu w VIVO! Krosno zobaczymy modę męską zaproponowaną przez marki dostępne w Centrum Handlowym m.in.: Lavard, Recman, Kubenz, Medicine, Vistula, Wólczanka, Evenement czy Deichmann. Ofertę zegarków męskich zaprezentuje Time Trend, Swiss i Sezam. Będzie to również idealna okazja, aby zapoznać się z aktualnymi trendami i propozycjami na sezon wiosenno-letni. Całość dopełni  efektowna oprawa muzyczna przygotowana przez kwartet Chelito Lindo. Zespół muzyczny reprezentuje szkołę muzyczną suzuki, która praktykuje metodę uczenia gry na instrumentach muzycznych na zasadzie naśladowania. W repertuarze kwartetu Chelito Lindo, wykorzystującego trzy wiolonczele w połączeniu z perkusją, znajdują się aranżacje muzyki latynoskiej, filmowej, klasycznej, rockowej i jazzowej.

- Każdy mężczyzna, który zechce przekonać się, jakie są najnowsze trendy obowiązujące w eleganckiej modzie męskiej powinien w sobotę, 25 maja, odwiedzić nasze Centrum Handlowe. To właśnie u nas odbędzie się jedyny w swoim rodzaju pokaz, podczas którego zaprezentowane zostaną najmodniejsze kolekcje naszych najemców. Chcemy w ten sposób przybliżyć mieszkańcom Krosna i naszego regionu aktualne modowe trendy, a tym samym zainspirować do tworzenia swoich własnych, oryginalnych stylizacji - mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

Materiał zewnętrzny partnera

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Policjanci użyli gazu wobec agresorów

  Dwóch agresywnych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu po tym, jak obelżywymi słowami znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność cielesną. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas interwencji w Łężynach.

 • Tłumy na Baciarach i Brathankach

  Tegoroczne Dni Gminy Skołyszyn odbyły się pod nazwą "Prozioki 2019" na stadionie sportowym w Skołyszynie. Kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego, krośnieńskiego oraz gorlickiego przyjechało mile spędzić czas przy muzyce zespołów Baciary i Brathanki.

 • Pszczoły w sercu miasta? To możliwe!

  W maju na dachu galerii VIVO! Krosno stanęły cztery ule. Jak się okazuje centrum miasta to dla tych pracowitych owadów doskonałe miejsce do życia. Blisko 200 tysięcy pszczół z „Pasieki VIVO!” może w ciągu roku wyprodukować aż 100 kg naturalnego miodu, o kuszącym smaku i nieocenionych walorach zdrowotnych.

 • Dewastacja Matki Boskiej w Umieszczu

  Figura Matki Boskiej z Lourdes została znieważona przez nieznanego sprawcę, który pomalował ją pomarańczową farbą. Policjanci z komisariatu w Tarnowcu przyjęli również zawiadomienie o zniszczeniu elewacji budynku mieszkalnego.

 • "Pojedynek z Triceratopsem" - wyzwanie dla prawdziwych łasuchów!

   

  Zapraszamy wszystkich niestrudzonych śmiałków do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Pojdeynek z Triceratopsem". Zasady pojedynku są proste: 1. Zamów Triceratops Burgera, 2. Zjedz go w całości, 3. Zrób to szybciej niż Twoi rywale.

 • Uroczystość ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

  Dzisiaj po mszy świętej odprawionej w kościele Farnym ulicami miasta Jasła przeszły tłumy wiernych, którzy uczestniczyli w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy.<FOTORELACJA>

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 czerwca 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105