Strona główna

Policjanci czytali dzieciom

2
Napisany dnia: 12.06.2019, 15:00 , Tagi: Brak

Policjanci brali udział w kampanii społecznej w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, która przebiegała pod hasłem "Czytanie to fajna rzecz - policjanci czytają". Celem tej inicjatywy było aktywne promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Ogólnopolska kampania czytania dzieciom rozpoczęła się 1 czerwca. Z tej okazji, aby promować ideę głośnego czytania, policjanci uczestniczyli w szeregu spotkań z najmłodszymi czytelnikami. Jedno z nich odbyło się w miniony piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle.

W ramach trwającej kampanii, jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zainicjowała spotkanie z policjantami. Jasielską komendę odwiedziły przedszkolaki, dla których przygotowano wiele atrakcji. Na początek Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Robert Wróbel czytał najmłodszym lekturę pt. "Mam przyjaciela policjanta".

Następnie najmłodszych słuchaczy zainteresowało spotkanie z technikiem kryminalistyki. Policjant opowiedział o swojej pracy i pokazał jak zabezpiecza na miejscu zdarzenia ślady i dowody. Frajdę dzieciom sprawiła możliwość odbicia na kartce papieru swoich linii papilarnych.

Na zakończenie spotkania przedszkolaki mogły obejrzeć policyjny radiowóz i motocykl i zasiąść za kierownicą. Każdy z uczestników otrzymał od funkcjonariuszy słodycze oraz elementy odblaskowe.

KPP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Lepiej niech czytają książki
dnia 13.06.2019, 07:09
Ocena
komentarza:
-2
dotyczące paragrafu 266 łamanego notorycznie jaslo,nowy żmigród i inne , zachowania olewcze gdzie czlowiek zglasza napastoeanie pobicie lub tragedie w domu- zachowania sa na poziomie ucznia szkoly podstawowej ,w sumie sie nie dziie bo niewiele wiecej klas skonczyli , tatus kazal idz na policjanta bo tam lepsza posada zarobek wolne i pracs to debil poszedl i teraz wychodzi ten wstyd na cale wojewodztwo!!! .albo gowniarz podjezdza nieslusznie oskarzajsc ze jestes pijany pod same drzwi !!! jakim ptaaem pamid gomulka??? przed brama ! !!! stoj i mozesz grzecznie poprosic o zbadanie na jakiejsc pistawie o zbadanie ,nie wiem jaki masz powod,zachowaj kulture a nie jak uczen 15 letni!!! zero kultury wjezdza taki co juz zloye pierscienie mial na pakcach pod same drzwi zebuy upokorzyc czlowieka w srodku dnia przed innymi , negatywnie wypada to odjezdza z pyskiem sni przepraszam.brama jest ostatnim miejscem mej posesji gfzie masz
zatrzymac pojazd ! potem mozesz rylko poprosic i grzecznie z kultura wejsc ! a tu jest popis zabawa brawura z piskiem pod drzwi nsooglda sie filimkow i udaje ,szkoda ze dali do zawodu pozwolenie tskim niedouczonym barankom.prezentuj siebie! miej szacunek! kulture! ka,dy zawod zobowiazuje do odpoeiednich zachoean ! a nie zabawe w indianina
@ Kasuja
dnia 15.06.2019, 18:01
Ocena
komentarza:
0
Pasują aż się zakazują .co MILICJA z własnymi wykroczeniami czekające w kolejce do Sądu może czytać DZIECIOM???:-) no jaja
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 czerwca 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105