Strona główna

Przegląd tańca z Pluszowym Misiem

1
Napisany dnia: 10.04.2019, 15:02 , Tagi: Brak

Na scenie Jasielskiego Domu Kultury w Jaśle zatańczyły dzieci z dziewięciu przedszkoli miejskich w ramach Przeglądu Tańców Przedszkolaków - "Zatańczyć z Tobą Chcę" zorganizowany przez nauczycieli Przedszkola Miejskiego nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia.<FOTORELACJA>

W tym roku Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle po raz XIV zorganizowało przegląd tańca pod hasłem "Zatańczyć z Tobą Chcę". Dzieci zaprezentowały takie tańce jak walc, kazaczok, polka, taniec współczesny, taniec hiszpański, polonez, zorba, toka toka, trojak, taniec nowoczesny oraz tango. Młodzi uczestnicy przeglądu zaskoczyli wszystkich zgromadzonych na sali Jasielskiego Domu Kultury wysokim poziomem ich przygotowania oraz barwnymi strojami.

W ten bajkowy świat tańca z różnych części świata wprowadzili wszystkich księżniczka Oliwia i książę Leon. Wszystkiemu z uwagą przyglądała się para królewska: królowa Jagoda i król Hubert. Przegląd pt. "Zatańczyć z Tobą Chcę" został przygotowany przez panie Annę Bożek, Iwonę Dziedzic, Krystynę Pietraszek i Joannę Szot – nauczycieli z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Jaśle.

Przegląd odbył się pod honorowym patronatem burmistrza miasta Jasła i zrzeszył na sali wielu sympatyków przedszkola, dyrektorów przedszkoli, nauczycieli oraz rodziców. W to przedsięwzięcie zaangażowanych było wiele osób, które wsparły organizatorów. To dzięki nim wszystkie dzieci biorące udział w przeglądzie tańca otrzymały upominki. Marta Mosoń, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 w Jaśle szczególnie podziękowała Radzie Rodziców ze swojej placówki, prezesowi Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Januszowi przetacznikowi, radnym: Bogusławie Wójcik, Marcinowi Węgrzynowi, Pracowni Florystycznej "Magnolia", Laboratorium Ogrodnictwa " „Flora In-vitro”.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Obserwator
dnia 11.04.2019, 13:55
Ocena
komentarza:
1
Piękny występ. A tango wykonane profeska. Gratulacje dla pań dzieci i rodzicow. Było mega
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Żyją w koszmarnych warunkach. Potrzebują pomocy

  Pani Mariola Śmietana z Łask mieszka z matką Teresą i dwójką dwunastoletnich dzieci. Rodzina żyje w warunkach, które na dzisiejsze czasy wprawiają w zdumienie. Nie mają bieżącej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania ani łazienki. Co więcej, w domu pojawił się grzyb i wilgoć. Rodzina potrzebuje pomocy, bo dom popada w ruinę.

 • „PSZCZÓŁKA„ już w Jaśle

 • Wypadek w Kołaczycach i potrącenie rowerzysty

   

  Dzisiaj po południu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Kołaczycach około godz. zderzyły się dwa pojazdy. Z kolei około godz. 16 na osiedlu Gądki został potrącony 14-letni rowerzysta. 

 • Jasło miasto kamer

  W Jaśle przybywa coraz więcej kamer monitoringu wizyjnego. Zapotrzebowanie wzrasta, o co skutecznie zabiegają mieszkańcy, czy w ich imieniu zarządy osiedli i spółdzielnie. Za tym pojawia się potrzeba zatrudnienia dwóch nowych pracowników do obsługi systemu. Radni przyznali Straży Miejskiej ponad 105 tys. zł m.in. na zakup wyposażenia oraz podwyżki.

 • Materace bez tajemnic

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105