Strona główna

Przegląd tańca z Pluszowym Misiem

1
Napisany dnia: 10.04.2019, 15:02 , Tagi: Brak

Na scenie Jasielskiego Domu Kultury w Jaśle zatańczyły dzieci z dziewięciu przedszkoli miejskich w ramach Przeglądu Tańców Przedszkolaków - "Zatańczyć z Tobą Chcę" zorganizowany przez nauczycieli Przedszkola Miejskiego nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia.<FOTORELACJA>

W tym roku Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle po raz XIV zorganizowało przegląd tańca pod hasłem "Zatańczyć z Tobą Chcę". Dzieci zaprezentowały takie tańce jak walc, kazaczok, polka, taniec współczesny, taniec hiszpański, polonez, zorba, toka toka, trojak, taniec nowoczesny oraz tango. Młodzi uczestnicy przeglądu zaskoczyli wszystkich zgromadzonych na sali Jasielskiego Domu Kultury wysokim poziomem ich przygotowania oraz barwnymi strojami.

W ten bajkowy świat tańca z różnych części świata wprowadzili wszystkich księżniczka Oliwia i książę Leon. Wszystkiemu z uwagą przyglądała się para królewska: królowa Jagoda i król Hubert. Przegląd pt. "Zatańczyć z Tobą Chcę" został przygotowany przez panie Annę Bożek, Iwonę Dziedzic, Krystynę Pietraszek i Joannę Szot – nauczycieli z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Jaśle.

Przegląd odbył się pod honorowym patronatem burmistrza miasta Jasła i zrzeszył na sali wielu sympatyków przedszkola, dyrektorów przedszkoli, nauczycieli oraz rodziców. W to przedsięwzięcie zaangażowanych było wiele osób, które wsparły organizatorów. To dzięki nim wszystkie dzieci biorące udział w przeglądzie tańca otrzymały upominki. Marta Mosoń, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 w Jaśle szczególnie podziękowała Radzie Rodziców ze swojej placówki, prezesowi Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Januszowi przetacznikowi, radnym: Bogusławie Wójcik, Marcinowi Węgrzynowi, Pracowni Florystycznej "Magnolia", Laboratorium Ogrodnictwa " „Flora In-vitro”.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Obserwator
dnia 11.04.2019, 13:55
Ocena
komentarza:
1
Piękny występ. A tango wykonane profeska. Gratulacje dla pań dzieci i rodzicow. Było mega
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Wygraj bilety na Wesołe Miasteczko w VIVO!

   

  Do VIVO! Krosno już w najbliższy piątek zawita Wesołe Miasteczko. Spraw frajdę swojej rodzinie biorąc udział w naszym konkursie. Do wygrania jest 5 podwójnych biletów na dowolne atrakcje.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • FOOD FESTIWAL after week w Jaśle!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105