Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

"Puchar Dziadka" na stoku Mareszka

8

9 marca 2013 r.zakończył się I cykl zawodów o Puchar Prezesa Stacji Narciarskiej „Mareszka” - „Od dzieci do dziadków”. Ostatnim etapem był „Puchar Dziadka”. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, łącznie wystartowało 120 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

Sędziowie wyłonili najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej. By znaleźć się wśród wyróżnionych na podsumowaniu całego I cyklu zawodów należało uczestniczyć w przynajmniej 3 etapach i zdobyć największą ilość punktów. Najlepsi otrzymali puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

Tak przedstawiają się wyniki „Pucharu dziadka”:

2004-2005
Kobiety:
1 miejsce: Dubis Magdalena
2 miejsce: Ryżowicz Magdalena

Mężczyźni:
1 miejsce Kuchta Bartosz
2 miejsce Liszka Bartłomiej
3 miejsce Kuchta Brayan
4 miejsce Kuchta Patryk

2001-2003
Kobiety:
1 miejsce: Dubis Katarzyna
2 miejsce: Parzygnat Natalia
3 miejsce: Kosiba Kinga
4 miejsce: Kras  Aleksandra

Mężczyźni:
1 miejsce: Skiba Jakub
2 miejsce: Kras Kamil

1992-2000
Kobiety:
1 miejsce: Bukowiec  Justyna
2 miejsce: Ryżowicz Anna
3 miejsce: Ślusarczyk  Agnieszka  

Mężczyźni:                                                                                                                             1 miejsce: Szymon Giera

1991 +
Kobiety:
1 miejsce: Bukowiec  Elżbieta
2 miejsce: Kras  Magdalena
3 miejsce: Dubis Anna

Mężczyźni:
1 miejsce: Bukowiec Jacek
2 miejsce: Kosiba Radosław

Zawodnicy, którzy okazali się najlepsi w całym cyklu zawodów:

2004-2005
Kobiety:
Dubis Magdalena

2001-2003
Kobiety:
Natalia Parzygnat
Kinga Kosiba

Mężczyźni:
Jakub Kras

1992-2000
Mężczyźni:
Szymon Giera

Kobiety:
Dubis Anna

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w rywalizacji  w całym cyklu zawodów. Podziękowania kierujemy dla sędziów i obsługi zawodów. Zapraszamy do udziału w II cyklu zawodów o Puchar Prezesa Stacji Narciarskiej Mareszka w przyszłym sezonie narciarskim.

 

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ liliput
dnia 10.06.2013, 12:40 · Zgłoś
no nie no natka dałaś czadu...
Odpowiedz
0
@ a53
dnia 18.04.2013, 11:55 · Zgłoś
gratulacje wszystkim uczestnikom
Odpowiedz
0
@ a53
dnia 18.04.2013, 11:54 · Zgłoś
gratulacje uczestnikom
Odpowiedz
0
@ a53
dnia 18.04.2013, 11:53 · Zgłoś
gratulacje
Odpowiedz
0
@ a53
dnia 18.04.2013, 11:50 · Zgłoś
no no no ...
Odpowiedz
0
@ a53
dnia 18.04.2013, 11:48 · Zgłoś
natalka jest super
Odpowiedz
3
@ j23
dnia 15.03.2013, 08:34 · Zgłoś
brawo organizatorom, szkoda, że tak mało seniorów, może dlatego, że trudny stok - trzeba dobrych umiejętności, żeby osiągnąc przyzwoitą prędkośc ;)
Odpowiedz
4
@ narciarz
dnia 13.03.2013, 17:47 · Zgłoś
bardzo fajna, cykliczna impreza. Oby w przyszłym roku znów się odbyła...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.