Reaktywacja zespołu Monstrum
Po krótkiej przerwie spowodowanej zmianami personalnymi zespół Monstrum znów działa. Dowodem na to jest najnowszy krążek PROMO 2011 na którym znajdują się 3 utwory utrzymane w tradycyjnym rock`n`rollowym klimacie. Materiał został zarejestrowany w rzeszowskim Underground Sound Studio, a realizatorem nagrania jest Leszek Czubek Wojtas.

Obecnie zespół pracuje nad nową (czwartą już) płytą długogrającą oraz przygotowuje się do występów na żywo.
Poczynania zespołu można śledzić na bieżąco na oficjalnej stronie: www.monstrum.pl
Zespół Monstrum powstał w 1994 roku w Rzeszowie. Gra heavy metal / hard rock. Ma własne rozpoznawalne brzmienie. Koncertuje po całej Polsce, gdzie ma wielu wiernych fanów. Zespół supportował m. in. takie grupy jak: TSA, Roman Kostrzewski & KAT, Dżem, Turbo, szwedzką grupę SABATON czy Rippena Owensa (ex wokalistę legendarnej grupy Judas Priest).
Dyskografia:
„Demo 1998”
„Demo 2002”
„Za horyzontem ciszy” [2004 r.]
Oficjalny Hymn Firmowego Teamu Żużlowego Stali Rzeszów [2005 r.]
„A Tribute To Cirith Ungol” - składanka dostępna na rynkach Europy Zachodniej i USA
„VIII Dzień Tygodnia” [2007 r.]
„Imperium Zapomnienia” [2010 r.]
„PROMO 2011”
Teledyski:
„Wolności smak”
„Kamienna Łza”
„Krzyż”
„Biało - niebieska jest stal” - hymn drużyny żużlowej Stal Rzeszów
Skład zespołu MonstruM:
Mariusz Waltoś - wokal
Wacław Dudek - gitara
Paweł Guzek - gitara
Kamil Śliwiński - bas
Przemysław Rzeszutek - perkusja
