Resovia Winter CUP rocznik 2002
W sobotę 19 stycznia w hali Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej rozegrany został turniej Resovia Winter CUP chłopców rocznika 2002. W zawodach wzięła udział drużyna UKS 6 Jasło.



Obsada turnieju została podzielona na dwie grupy. Grupa A: Dubler Opole Lubelskie, Stal Mielec, Resovia Rzeszów, Orzełek Przeworsk, BKS Lublin. W grupie B obok naszej drużyny rozpisane zostały: Dunajec Nowy Sącz, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Junior Łańcut oraz Grunwald Budziwój. W fazie grupowej nasza drużyna uzyskała następujące wyniki:
UKS 6 Jasło – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 – 1
UKS 6 Jasło – Junior Łańcut 0 – 1
UKS 6 Jasło – Grunwald Budziwój 5 – 0
UKS 6 Jasło – Dunajec Nowy Sącz 0 – 1
Niestety zabrakło trochę szczęścia. Szkoda zwłaszcza meczu z Dunajcem, meczu walki w dobrym wykonaniu naszej drużyny. Los uśmiechnął się jednak do naszych rywali i to zadecydowało, że w drugiej fazie rozgrywek przyszło nam walczyć o miejsca 5 – 8. Wyniki meczy rundy finałowej:
UKS 6 Jasło – Resovia Rzeszów 1 – 0
UKS 6 Jasło – Stal Mielec 2 – 0
Dzięki wygranym w obu meczach zajęliśmy ostatecznie miejsce 5.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Lepucki, Michał Rakoczy, Szymon Dziadosz, Arkadiusz Baran, Karol Szydło, Bartosz Stasz, Kacper Igielski, Bartosz Skwara, Maciej Setlik, Wojciech Kasowicz, Dawid Jajko, Bartosz Baran.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: D.Jajko 3, M.Rakoczy 2, B.Stasz, M.Setlik 1, A.Baran 1, B.Baran 1
Końcowa klasyfikacja turnieju: 1.BKS Lublin 2.Dunajec Nowy Sącz 3.Tomasovia Tomaszów Lubelski 4.Dubler Opole Lubelskie 5.UKS 6 Jasło 6.Stal Mielec 7.Junior Łańcut 8.Resovia Rzeszów 9.Orzełek Przeworsk 10.Grunwald Budziwój.
Gratulacje dla drużyny i trenera. Podziękowania dla rodziców za zapewnienie transportu na turniej.
UKS Szóstka
