Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rocznik 2003 UKS SZÓSTKI w Przemyślu

1

Drużyna trenera Dominika Kowalskiego rozpoczęła w sobotę 14 kwietnia Ligę Orlika. Pierwszy z pięciu turniejów akademii ORLIKA został rozegrany w Przemyślu. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych oraz gry w osłabionym składzie nasi chłopcy walczyli dzielnie słuchając wskazówek Trenera.

Pierwszy pojedynek stoczyli z ZIOMKAMI II przegrywając 3:0. Drugi mecz rozegrali z 16 PRZEMYŚL II, podczas, którego udało się zdobyć jedną bramkę wykonaną przez Kacpra Rogowskiego – mecz zakończył się jednak wygraną przeciwnika 2:1. Następnym przeciwnikiem SZÓSTKI był SOKÓŁ Łańcut, z którym również przegraliśmy jedną bramką - mecz zakończył się wynikiem 2:1 – celny strzał wykonał Kacper Rogowski. Naszym chłopcom dopiero w ostatnim pojedynku z 16 Przemyśl dopisało szczęście – mecz zakończył się wygraną SZÓSTKI 4:1. Bramki strzelili: Kacper Rogowski – 2, Kacper Warchoł i Wiktor Majewski.

UKS SZÓSTKA rocznik 2003 zagrała w składzie:

Kacper Warchoł, Mikołaj Kiełbasa, Kacper Rogowski, Igor Wanat, Wiktor Wanat, Wiktor Majewski, Kamil Majcher, Grzegorz Sarnecki, Jerzy Michowicz.

Młodym piłkarzom życzymy powodzenia na kolejnym Turnieju Orlika w Rzeszowie – takiej gry jak w ostatnim meczu rozegranym w Przemyślu!

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ feniks
dnia 20.04.2012, 14:45 · Zgłoś
brawo chłopcy pasja uśmiech na twarzy to jest to Głowa DO GÓRY SZÓSTKA i ITAK WYGRA
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.