Rozstrzygnięcie konkursu "Świąteczne malowanie"
Z ogromną przyjemnością chcieliśmy ogłosić wyniki Konkursu Świąteczne Malowanie. Wśród wielu prac zgłoszonych do Konkursu, dwie otrzymały jednakową ilość głosów.
Uszanowaliśmy wolę internautów i pierwsze miejsce ex aequo otrzymują:


Ewa Kupczyk i Dawid Juszczyk – 78 głosów, 
drugie miejsce zajmuje Klaudia Szynal - 55 głosów
trzecie miejsce przypadło Agnieszce Fiałkiewicz – 47 głosów.
Serdecznie gratulujemy talentu, pomysłów i wyróżnienia. Dziękujemy serdecznie również wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie MPM Świąteczne Malowanie.
Rozdanie nagród odbędzie się 27 listopada 2010 roku o godzinie 12:00 w Młodzieżowym Domu Kultury (w Ogródku Jordanowskim). Wszyscy uczestnicy Konkursu zostaną nagrodzeni.
Serdecznie Zapraszamy
