Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rozstrzygnięcie konkursu "Świąteczne malowanie"

50

Z ogromną przyjemnością chcieliśmy ogłosić wyniki Konkursu Świąteczne Malowanie. Wśród wielu prac zgłoszonych do Konkursu, dwie otrzymały jednakową ilość głosów.

Uszanowaliśmy wolę internautów i pierwsze miejsce ex aequo otrzymują:

Ewa Kupczyk i Dawid Juszczyk – 78 głosów, 


drugie miejsce zajmuje Klaudia Szynal  - 55 głosów


trzecie miejsce przypadło Agnieszce Fiałkiewicz – 47 głosów.

Serdecznie gratulujemy talentu, pomysłów i wyróżnienia. Dziękujemy serdecznie również wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie MPM Świąteczne Malowanie.

Rozdanie nagród odbędzie się 27 listopada 2010 roku o godzinie 12:00 w Młodzieżowym Domu Kultury (w Ogródku Jordanowskim). Wszyscy uczestnicy Konkursu zostaną nagrodzeni.
               
Serdecznie Zapraszamy

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]58
dnia 17.12.2010, 20:55 · Zgłoś
super kartka klaudia
Odpowiedz
0
@ yxz
dnia 28.11.2010, 20:51 · Zgłoś
te kartki ociekają za[...]
Odpowiedz
0
@ Ksda
dnia 28.11.2010, 14:21 · Zgłoś
Sądzę, że Praca Agnieszki powinna być na 2 miejscu jak co.
Nie jest może idealna , ale jak patrzy się na nią z daleka to ładna jest , a jak z bliska to nie aż tak.
A z tego co czytałam to miało być w pracy odwołanie się do MPM-u , a na niektórych pracach nic związanego z nim nie ma.
Odpowiedz
0
@ ika
dnia 27.11.2010, 16:38 · Zgłoś
Dla mnie to jest szok co wypisujecie! Po namyśle już wiem, że te "prace" konkursowe w większości są wypocinami rodziców wypowiadających się na tym forum. Szkoda mi tylko dzieci, które uczestniczą w tym "kabarecie".
Odpowiedz
0
@ do syliwia p.
dnia 26.11.2010, 15:21 · Zgłoś
jeżeli konkurs był do 16 roku życie to oznacza,że osoby które mają 16 lat też mogą barć w nim udział. Dawid Juszczyk ma 15 lat (jest napisane chyba wyraźnie!!). Ewa Kupczyk też ma 15 lat wiec JAKIM CUDEM WG. CIEBIE ONI SĄ ZA STARZY?! człowieku, 15<16.
I w ogóle dlaczego ktoś nie ma im gratulować, kiedy słusznie wygrali. A jak nie pasi to następnym razem głosuj tak,żeby Ci pasowało..
i pamiętaj : 15<16! zawsze!
Odpowiedz
0
@ sylwia p.
dnia 25.11.2010, 20:35 · Zgłoś
do ineteligentnego
przeciez mozna sobie pisac co sie podoba nie obraża to nikogo a konkurs był do 16 roku zycia
dawid juszczyk ma 16 lat wiec chyba jest stray
ewa kupczyk 15 więc chyba tez
wiec nie gratuluj im tam bardzo i nie obrażaj innych [...] bo te dzie osoby które wygrały tez sa stare
a jak ci żal to w przyszłym roku tez rysuj !!
Odpowiedz
0
@ [...] [...] ;p
dnia 25.11.2010, 20:28 · Zgłoś
a co sylwia i sandra miały najładnijeszego??
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 25.11.2010, 20:18 · Zgłoś
no i popieram powyższy komentarz
moja praca jest SWEET
Odpowiedz
0
@ do pseudointeligo
dnia 24.11.2010, 10:51 · Zgłoś
DO "INTELIGENCJA" nie obrażaj nikogo swoimi wypocinami bo gro komentarzy to prawda, to jest raptem kilka samodzielnych prac, do wyścigu przyłączają sie ochoczo "utalentowani rodzice tzw stare konie właśnie " ucząc dzieci oszustwa a nie pracowitości i samodzielności, tak tak niech rodzice czują niesmak odbierając nagrodę która naley się dziecku, które naprawdę samo na nią zapracowało, to był konkurs dla DZIECI a nie walka o worek czekoladek za wszelką ceną dla własnego dziecka! [...] to wychodzi w twoim kometarzu i zaciętości bo obiektywizmu w tobie tyle co tej "samodzielności" w pracy "zwycięscy"
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 23.11.2010, 23:26 · Zgłoś
A cóż to za "inteligencja" tak literacko pisze? Jak się pisze z błędami to lepiej mówić, tylko potrzeba do tego jeszcze cywilnej odwagi!!!
Odpowiedz
0
@ MOTOROLA
dnia 23.11.2010, 21:21 · Zgłoś
SYLWIA PERZ I SANDRA PERZ MIAŁY NAJŁADNIEJSZE I ONE POWINNY WYGRAĆ
Odpowiedz
0
@ do "Do moherów"
dnia 23.11.2010, 21:21 · Zgłoś
jak jesteś chętna to napisz na nk.pl chętnie porozmawiam tylko się podpisz jakby coś "Do moherow" hehe
Odpowiedz
0
@ do inteligencja
dnia 23.11.2010, 21:17 · Zgłoś
jak masz pisać głupio to nie pisz wcale [...]
Odpowiedz
0
@ Do moherów
dnia 23.11.2010, 20:12 · Zgłoś
Ty nie nazywasz sie Szymon K. tylko Szymon K.
widnieje to pod Twoją pracą ;p
właściwie to ja tez szukam chłopaka ;p ;D
Odpowiedz
0
@ inteligencja
dnia 23.11.2010, 15:59 · Zgłoś
hm żal mi was LUDZIE!! widać nie mieliście szczęśliwego dzieciństwa!!!takie stare konie i taka zazdrość w konkursie dla dzieci!!!niesmak to czuje ja jak to czytam...widać u was wielki talent...[...]:)gratuluję zwycięzcą a dla was [...] wyrazy współczucia...
Odpowiedz
0
@ dudek
dnia 23.11.2010, 15:34 · Zgłoś
tutaj jest miejsce na komentarze do tego konkursu, więc jak nie ma ktoś nic do powiedzenia to niech tu nie zaśmieca.
Odpowiedz
0
@ do omg.
dnia 23.11.2010, 12:56 · Zgłoś
słowo omg już nie jest modne teraz jamodniejsze i na topie sa [...] :) my zawsze wyznajemy publicznie swoje zdanie
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 22.11.2010, 23:09 · Zgłoś
W tej jednej kartce jest pomyłka, chyba powinno być Klaudia lat 17 - to uwierzę, ale 7 ??? Myślę, że o Matejce świat zapomni, jak taki talent się ujawni. Jeśli rzeczywiście praca wykonana jest samodzielnie to Gratuluję!, a jeśli nie to na miejscu rodziców Klaudii miałabym wielki niesmak, gdyby moje dziecko odbierało niezasłużoną nagrodę, bo wśród prac widzę, że wiele dzieci bardzo się napracowało, żeby je wykonać i widać, że są to prace samodzielne. Zresztą same dzieci oceniają, że nie jest to praca wykonana przez dziecko. Widać, że uczciwość w tym przypadku to mało znany termin, a szkoda...
Odpowiedz
0
@ kolega ,,gościa"
dnia 22.11.2010, 21:34 · Zgłoś
haha tak jest! to jest [...]! bandyci! komuniści!
Odpowiedz
-1
@ Do moherów
dnia 22.11.2010, 21:22 · Zgłoś
nazywasz się Szymon Kardaś a nie Szymon Konieczny ;p
twoje imie i nazwisko wyraznie widac pod kartką
a jak sobie szukasz dziewczyny to ja jestem chetna ;p
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 22.11.2010, 19:25 · Zgłoś
jedno wielkie oszustwo!!!!!
Odpowiedz
0
@ omg.
dnia 22.11.2010, 18:27 · Zgłoś
OMG... co to zbiorowisko moherów internetowych? i jeszcze wyznania...
Odpowiedz
0
@ jedwab
dnia 22.11.2010, 18:25 · Zgłoś
zrobić idiotyczne kartki i [...] się przez tydzień- cel młodzieży XXI wieku.
Odpowiedz
-1
@ [...] [...] s.s.
dnia 22.11.2010, 13:01 · Zgłoś
prace sylwii perz to jest oboraaa ;)
Odpowiedz
1
@ moherówka temperówa
dnia 22.11.2010, 13:00 · Zgłoś
Sandusia Perz zrobiła najpiękniejszą pracę i sądzę iż ona powinna wgrać a nie ci co głosują sami na siebie i robią fikcyjne konta e- mail. żal żal zal
Odpowiedz
1
@ mohereczka
dnia 22.11.2010, 12:55 · Zgłoś
Ewa kocham cię :*** twój szymek a Dawid to chyba jesteś za stary na robienie kartek hehe
Odpowiedz
0
@ babka moherka
dnia 22.11.2010, 12:53 · Zgłoś
Sylwia Perz zrobiła najoborniejszą pracę i Sandra Perz też i ja też
znjadziecie mnie na nk Szymon Konieczny pisać bo szukam dziewczyny
praca Sylwii Sandry i Szymka (Perzów) są najpiękniejsze i one powinny wygrać!!!
Odpowiedz
0
@ beretka
dnia 22.11.2010, 12:50 · Zgłoś
a Ty szymon to myślisz ze twoja piękna ???????????????????
Odpowiedz
0
@ moher
dnia 22.11.2010, 12:49 · Zgłoś
i moja też zresztą ;p
czyli sylwusiii
Odpowiedz
0
@ [...] [...] s.s
dnia 22.11.2010, 12:48 · Zgłoś
prace szymka kardasia to jest oboraaa ;)
Odpowiedz
1
@ S.S.
dnia 22.11.2010, 12:34 · Zgłoś
i tak Szymon [...] Sandra P. i Sylwia P. mieli najładniejsze kartki :) :*
Odpowiedz
0
@ wojkup
dnia 22.11.2010, 09:42 · Zgłoś
jaki konkurs, takie głosowanie :D
skoro nikogo nie zadowalają wyniki to dlaczego już od 4 lat mpm organizuje taki konkurs i cieszy się popularnością? nie chcesz-nie głosuj. proste.
a ss myślę że nie powinien się w tej kwestii wypowiadać gdyż jak się okazało sam jest bez pojęcia na temat kartek ;D
i na koniec- gratulacje dla zwycięzców!
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 22.11.2010, 09:13 · Zgłoś
7-latka ależ talent!Co to będzie jak to dziecko dorośnie!
Odpowiedz
0
@ yeti
dnia 21.11.2010, 22:51 · Zgłoś
na rozdaniu nagród poznamy utalentowaną 7-latkę, a może po nagrodę zgłoszą się rodzice ?
Odpowiedz
0
@ kontrss
dnia 21.11.2010, 22:25 · Zgłoś
ss,
od lat.. wydaje mi się że nawet nie od miesiąca, bo kartka jest wykonana SAMODZIELNIE. Myślę,że to nie jest dobre miejsce na udawanie znawcy...
Odpowiedz
0
@ marroz2006
dnia 21.11.2010, 18:08 · Zgłoś
Aga - BRAWO ;-)
Odpowiedz
0
@ Rutana
dnia 21.11.2010, 10:15 · Zgłoś
no brawo brawo. mysle ze macie talent ;d
Odpowiedz
0
@ ss
dnia 20.11.2010, 17:32 · Zgłoś
no pewnie ze 7 latek tego nie wykonał. zreszta pozostałe tez nie sa tworzone samodzielnie.Zajmuje sie tym od lat i to poprostu od razu widac po pewnych detalach itd.
Odpowiedz
0
@ basia sąsiadka
dnia 20.11.2010, 16:07 · Zgłoś
Ewuniu gratuluję, kartka naprawdę piękna!!!:)
Odpowiedz
0
@ poirytowany
dnia 20.11.2010, 11:27 · Zgłoś
Według mnie, tylko dwie prace z nagrodzonych: Dawida i Agnieszki zasługują na główne nagrody.
Ewa- ciekawa kartka, ale na pewno nie na pierwsze miejsce, pewnie ma duże poparcie wśród internautów ;) i chyba o to w tym wszystkim chodzi.
Klaudia- gratulacje dla rodziców ;)
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 20.11.2010, 09:56 · Zgłoś
7 latek i jego babcia
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 19.11.2010, 23:16 · Zgłoś
Dawid, mówiłam,że ładna kartka ;)
gratulacje.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 19.11.2010, 22:36 · Zgłoś
Akurat uwierzę,że 7-latek wykonał taką kartkę... Śmiechu warte!
Odpowiedz
0
@ T.S.
dnia 19.11.2010, 20:55 · Zgłoś
Gratulacje dla KLAUDII. Masz dopiero 7 lat a już tak duży talent artystyczny!!!:)
Odpowiedz
0
@ Roza
dnia 19.11.2010, 19:50 · Zgłoś
Agnieszka- gratulacje! Bardzo ładna praca!
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 19.11.2010, 16:57 · Zgłoś
BUHAHAHAH JEŚLI TO JEST PRACA 7 LATKI TO JA JESTEM 10-CIO LATEK!!!! GRATULACJE DLA JEJ RODZICÓW [...] !! PARODIA.
Odpowiedz
0
@ kazek7
dnia 19.11.2010, 16:19 · Zgłoś
Wszystkie bardzo ładne, trudno wybrać te naj... ale sam głosowałem na Ewę i rzeczywiście prawie wygrała - gratuluję i podziwiam talent.
Odpowiedz
0
@ Ciocia :)
dnia 19.11.2010, 15:53 · Zgłoś
Dzięki :)
Odpowiedz
0
@ Szkodazetonieja
dnia 19.11.2010, 15:53 · Zgłoś
Gratulacje dla wygranych ;*
Odpowiedz
0
@ Wujek :)
dnia 19.11.2010, 14:52 · Zgłoś
Gratulacje Ewa :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.