Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ruszyła liga osiedlowa piłki nożnej!

10

W tym roku już po raz piąty zostały zorganizowane dla dzieci i młodzieży zajęcia
w ramach programu „Trener Osiedlowy”, a wraz z nim, ruszyła liga osiedlowa piłki nożnej chłopców. Rozgrywki, które są kontynuacją zeszłorocznej inicjatywy cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

W związku z otwarciem nowego Orlika, liga odbywać się będzie na tym obiekcie. Do grupy starszych chłopców, grających w lidze międzyosiedlowej dołączyły drużyny młodszych chłopców.

Wyniki poszczególnych grup:

GRUPA STARSZA:

1 Mickiewicza – Śródmieście 0:7

2 Gamrat – Kopernika 9:0

3 Rafineria – Hankówka 2:1

4 Mickiewicza – Gamrat 2:4

5 Śródmieście – Rafineria 2:1

6 Kopernika – Hankówka 0:10

7 Gamrat – Rafineria 4:6

8 Mickiewicza – Kopernika 3:2

9 Śródmieście – Hankówka 3:3

10 Mickiewicza – Rafineria 1:4

11 Śródmieście – Kopernika 2:2

12 Gamrat – Hankówka 2:1

13 Kopernika – Rafineria 3:4

14 Mickiewicza – Hankówka 3:0

15 Śródmieście – Gamrat 4:2

GRUPA MŁODSZA:

1 Mickiewicza – Rafineria 2:0

2 Kopernika – Hankówka 2:2

3 Rafineria – Hankówka 1:2

4 Mickiewicza – Kopernika 1:1

5 Kopernika – Rafineria 1:2

Jerzy Chmiel

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Gamrat
dnia 28.07.2012, 23:29 · Zgłoś
w jednym wyniku jest pomyłka bo z osiedlem Mickiewicza było 5-2 a nie 4-2 : )
Odpowiedz
0
@ Uczestnik2
dnia 26.07.2012, 21:46 · Zgłoś
Uczestnik ma duzo racji.Za czasow pana Artura Ogonka bylo wszystko lajtowo. Byly podzielone roczniki i kazdy byl zadowolony a teraz lipa. Kazdy trener osiedlowy zbiera sobie ekipe zeby tylko wygrac zawody i wziasc kase do portfela ...
Odpowiedz
0
@ Uczestnik
dnia 26.07.2012, 16:06 · Zgłoś
To jest żenada teraz to nie jest trener osiedlowy nie ma czysto sportowej gry nie wiem ustawiają sobie czy co nie rozumiem takie grupy które sobie zrobili ci [...]eni trenerzy osiedlowi to jet naprawde żenada !! I tyle skoro jeśli ktoś jest w tym samym wieku co koledzy a sam on musi grac w grupie starszej noto jak mozna sobie pograć zróbcie coś z tym albo [...] się w [...]
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 10.08.2012, 08:44 · Zgłoś
frustrat! chciało się grac z młodszymi bo za słaby na starszą grupę! śmiech na sali mastaj
Odpowiedz
1
@ TEMPOfun
dnia 25.07.2012, 09:26 · Zgłoś
Zapraszamy pod nowy adres strony drużyny Tempo Nienaszów
http://temponienaszow.futbolowo.pl/
Odpowiedz
1
@ Jaś
dnia 24.07.2012, 12:17 · Zgłoś
Brudny obiektyw panie fotografie.
Odpowiedz
0
@ max
dnia 23.07.2012, 20:58 · Zgłoś
pierwszy komentarz byl jak najbardziej prawdziwy! i prosze nie usuwac!!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 23.07.2012, 16:51 · Zgłoś
dlaczego usuwanie sa moje komentarze>???
Odpowiedz
2
@ redakcja
dnia 23.07.2012, 18:07 · Zgłoś
Komentarze nie odnoszą się w żaden sposób do treści prezentowanych w artykule
Odpowiedz
2
@ VIKING78
dnia 23.07.2012, 16:24 · Zgłoś
to jest spoko akcja sportowa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.