Ruszyła liga osiedlowa piłki nożnej!
W tym roku już po raz piąty zostały zorganizowane dla dzieci i młodzieży zajęcia
w ramach programu „Trener Osiedlowy”, a wraz z nim, ruszyła liga osiedlowa piłki nożnej chłopców. Rozgrywki, które są kontynuacją zeszłorocznej inicjatywy cieszą się coraz większym zainteresowaniem.


W związku z otwarciem nowego Orlika, liga odbywać się będzie na tym obiekcie. Do grupy starszych chłopców, grających w lidze międzyosiedlowej dołączyły drużyny młodszych chłopców.




Wyniki poszczególnych grup:
GRUPA STARSZA:
1 Mickiewicza – Śródmieście 0:7
2 Gamrat – Kopernika 9:0
3 Rafineria – Hankówka 2:1
4 Mickiewicza – Gamrat 2:4
5 Śródmieście – Rafineria 2:1
6 Kopernika – Hankówka 0:10
7 Gamrat – Rafineria 4:6
8 Mickiewicza – Kopernika 3:2
9 Śródmieście – Hankówka 3:3
10 Mickiewicza – Rafineria 1:4
11 Śródmieście – Kopernika 2:2
12 Gamrat – Hankówka 2:1
13 Kopernika – Rafineria 3:4
14 Mickiewicza – Hankówka 3:0
15 Śródmieście – Gamrat 4:2
GRUPA MŁODSZA:
1 Mickiewicza – Rafineria 2:0
2 Kopernika – Hankówka 2:2
3 Rafineria – Hankówka 1:2
4 Mickiewicza – Kopernika 1:1
5 Kopernika – Rafineria 1:2
Jerzy Chmiel
