Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rywalizacja o Puchar Prezesa Stacji Narciarskiej "Mareszka" zakończona

10

W dniu 12.01.2013 r. w Świątkowej Wielkiej odbył się Cykl Zawodów o Puchar Prezesa Stacji Narciarskiej „Mareszka”,  „Od dzieci do dziadków”. Zawodnicy w 12 grupach walczyli o „Puchar Mamy”.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy zajęli następujące miejsca:

Grupa II dziewczynki 2006-2007

I miejsce Tondera Maja

Grupa III chłopcy 2004-2005

I miejsce Gajdek Filip

II miejsce Mac Adam

Grupa III dziewczynki 2004-2005

I miejsce Maczuga Amelia

II miejsce Dubis Magdalena

III Żebracka Otylia

Grupa IV chłopcy 2001-2003

I miejsce Skiba Jakub

II miejsce Kras Kamil

III miejsce Banaś Grzegorz

Grupa IV dziewczynki

I miejsce Dubis Katarzyna

II miejsce Parzygnat Natalia

III miejsce Kosiba Kinga

IV miejsce Kras Ola

V miejsce Mac Wiktoria

Grupa V mężczyźni 1992-2000

I miejsce Piela Konrad

II miejsce Mac Jakub

III miejsce Giera Szymon

IV miejsce Betlej Damian

Grupa V kobiety 1992-2000

I miejsce Tondera Magdalena

II miejsce Tondera Eryka

Grupa VI mężczyźni 1991 i starsi

I miejsce Tondera Mariusz

II miejsce Nowak Piotr

III miejsce Rak Mariusz

IV miejsce Wolański Andrzej

Grupa VI kobiety 1991 i starsze

I miejsce Drewniak Marta

II Baran Albina

 

KOMITET ORGANIZACYJNY ZAWODÓW

 

Sędzia Główny - Tadeusz Wójcik

Przewodniczący - Krzysztof Żebracki

Zastępca do spraw organizacyjnych - Jan Gracoń

Kierownik zawodów - Jacek Dubiel

 Zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się już niedługo.

 

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Rafał
dnia 20.01.2013, 14:57 · Zgłoś
Bar jest najlepszy na zapiekane czekałem 40 min :P
Odpowiedz
0
@ Jacek D
dnia 19.01.2013, 23:46 · Zgłoś
heh heh heh Pewno by mnie to zdanie rozśmieszyło gdyby było napisane poprawnie gramatycznie ,a tak to podejrzewam, że jaka gramatyka takie i umiejętności narciarskie heh heh heh
Odpowiedz
-1
@ aaa
dnia 18.01.2013, 20:46 · Zgłoś
to jest stacja narciarska??
bo jak ja tam byłem to sie musiałęm kijkami z górki sobie pomagać
heh
Odpowiedz
0
@ kk
dnia 15.01.2013, 20:15 · Zgłoś
fajnie fajnie a ten wyciag taki stromy ze az strach jak sie na samej gorze stoi, jak słonko przyswieci to trzeba sie kijkami odpychac zeby na sam dol zjechac a co do zawodow to jest ok :)
Odpowiedz
0
@ Irek
dnia 15.01.2013, 10:18 · Zgłoś
A co jest 26 stycznia na stoku?
Odpowiedz
1
@ juka
dnia 14.01.2013, 23:44 · Zgłoś
ale te zdjęcia to chyba nie są z ostatnich zawodów???
Odpowiedz
1
@ juka
dnia 14.01.2013, 23:42 · Zgłoś
Bardzo dziękujemy organizatorom ,panu Tadeuszowi i brawa dla Kuby Skiby i kasi Dubis.Gratulacje
Odpowiedz
1
@ Jacek D
dnia 14.01.2013, 22:13 · Zgłoś
Nastepne 2 lutego o "Puchar Taty"
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 14.01.2013, 21:04 · Zgłoś
Nie wiecie kiedy następne ??
Odpowiedz
1
@ ktosiek
dnia 14.01.2013, 20:42 · Zgłoś
Fajna sprawa - popieram taka akcję :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.