Seniorzy MKS „MOSIR” Jasło nadal na fali
W piątek siatkarze MKS „ MOSIR” Jasło rozegrali kolejny mecz o mistrzostwo III Podkarpackiej Ligi Seniorów z drużyną UKS „Tęcza” Dom – Bud Żołynia.

Jaślanie po wyrównanym pierwszym secie wygranym 27 : 25 odjęli prowadzenie.
Drugi i trzeci set był zdominowany przez bardzo dobrze usposobionych siatkarzy jasielskich.
Zespół jasielski wziął srogi rewanż za porażkę 3 : 1 w I rundzie na wyjeździe.
Siatkarze jasielscy wystąpili w składzie:
Kumor M., Pawlik B., Gliwa M., Nikiel P., Warchoł F., Hołodniak T., Michalec M., Dedo B., Waśko K., Zabawa K., Kmiecik D.
Tadeusz Baniak
