Siatkarski weekend dla MKS ,,MOSiR” Jasło
W sobotę 06 października jasielscy siatkarze zainaugurowali rozgrywki III podkarpackiej ligi zwycięstwem nad drużyną SMS ,,Neobus” Niebylec 3:0 w setach do 17,16,15.
Od pierwszego seta jaślanie dominowali na boisku w każdym elemencie rzemiosła siatkarskiego, kończąc bardzo często akcje potężnymi atakami.
Drużyna wystąpiła w składzie:
Kumor M, Gliwa M., Nikiel P., Warchoł F., Michalec M., Pankiewicz S., Dedo B., Waśko K., Zabawa K., Michałowski T., Myśliwiec P.
Trener Kilar Bartosz.
W niedzielę Miasto Jasło reprezentowali siatkarze juniorów pod wodzą trenera Bartosza Kilara: Myśliwiec P., Pawlik B., Procanin J., Michalec M., Waśko K., Juszczyk D., Pankiewicz S., Warchoł F., Rogaczewski M., Ryzner Sz., Zając B. , podejmując zespół MKS ,,Wisłok” Strzyżów.
Jaślanie, mimo kilku słabszych momentów kontrolowali przebieg spotkania zakończonego zwycięstwem 3:0. Zespół młodzików gościł w Strzyżowie zmierzając się z miejscową drużyną MKS ,,Wisłok” Strzyżów. Młodzicy po dobrej grze wygrali spotkanie 2:0.
MKS "MOSiR" Jasło
