Spektakl plenerowy „Pan Tadeusz” przy Pałacu Sroczyńskich
Z okazji jubileuszu 50-lecia Medyczna Szkoła Policealna im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle zaprasza mieszkańców Jasła i okolic na spektakl plenerowy „Pan Tadeusz” w reżyserii Ireny Jun w wykonaniu aktorów Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Spektakl odbędzie się 7 października 2011 r. o godz. 16.00 na terenie parku przy Pałacu Sroczyńskich – siedzibie Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle. Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy”
Medyczna Szkoła Policealna
im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle
