Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Spektakl plenerowy „Pan Tadeusz” przy Pałacu Sroczyńskich

13

Z okazji jubileuszu 50-lecia Medyczna Szkoła Policealna im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle zaprasza mieszkańców Jasła i okolic na spektakl plenerowy „Pan Tadeusz” w reżyserii Ireny Jun w wykonaniu aktorów Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.


Spektakl odbędzie się 7 października 2011 r. o godz. 16.00 na terenie parku przy Pałacu Sroczyńskich – siedzibie Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy”

Medyczna Szkoła Policealna
im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
1
@ :P
dnia 04.10.2011, 12:05 · Zgłoś
A zającowa będzie Zosią ahahahahahahahaahah
Odpowiedz
0
@ az
dnia 06.10.2011, 20:45 · Zgłoś
Tylko peruka by się jej przydała:)
Odpowiedz
1
@ jolka
dnia 03.10.2011, 15:03 · Zgłoś
warto-podać dalej wiadomość -bo naprawdę warto!
Odpowiedz
3
@ polecamy!!!!!!!!!
dnia 01.10.2011, 10:59 · Zgłoś
Piękny teren wokół szkoły będzie dodatkowym atutem przedstawienia.

Chętni wpisujcie się czy przyjdziecie???
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 29.09.2011, 14:50 · Zgłoś
A Dachowska w roli Telimeny!
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 27.09.2011, 15:09 · Zgłoś
Szkoda, że tak póżno, zabrałabym klasę... A tak to sama pójdę.
Odpowiedz
2
@ starszak
dnia 27.09.2011, 18:20 · Zgłoś
Gdyby było wczesniej to takie starsze dzieci jak ja by nie miałyby jak iść bo sa w pracy ... a uczniowie jak maja ochote to moga pójść z rodzicami ( ci młodsi ) a starsi sami dadza radę , mysle ze lepsze to niz miałyby isc troche " pod przymusem " . Pamietam ze takie lekcyjne wyjscia ze szkoły na sztukę mało smakowały .
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 28.09.2011, 16:06 · Zgłoś
Moi uczniowie niestety dojeżdżają do szkoły, niektórzy z daleka, więc wątpię, czy po ośmiu godzinach zajęć będzie im się chciało zostać, biec na drugi koniec miasta na spektakl, a potem wracać na autobus do domu. Dlatego szkoda...
Odpowiedz
0
@ robaczek do dragoness
dnia 28.09.2011, 22:48 · Zgłoś
ojej, to Ty jesteś nauczycielką w szkole średniej. aż się tam wybiorę
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 29.09.2011, 17:37 · Zgłoś
Zapraszam, tylko w jakim charakterze, bo nie wiem na kogo mam zwrócić uwagę?
Odpowiedz
2
@ robaczek do dragoness
dnia 29.09.2011, 23:13 · Zgłoś
zapewne w tym samych charakterze co Ty - widza
Odpowiedz
0
@ jolka
dnia 27.09.2011, 12:24 · Zgłoś
Jeżeli to to samo przedstawienie,które onegdaj było w JDK-u,to jak najbardziej polecam!!!
Odpowiedz
0
@ Misia
dnia 27.09.2011, 13:31 · Zgłoś
Tak, to jest to samo przedstawienie :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.