Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w VIVO! Krosno

6

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, niosąc ze sobą magiczną atmosferę. W VIVO! Krosno pojawiła się już świąteczna dekoracja, a niebawem Centrum Handlowe odwiedzi wyjątkowy gość z Laponii – Święty Mikołaj. 7 grudnia wybuduje on w VIVO! Krosno swoją Fabrykę, w której powstaną strefy z mikołajkowymi warsztatami. Przy tej okazji każdy będzie mógł porozmawiać ze Świętym Mikołajem oraz wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z brodatym przybyszem ze Skandynawii.

Ducha nadchodzących świąt poczują wszyscy, którzy 7 grudnia odwiedzą Centrum Handlowe VIVO! Krosno. Powstanie tu niezwykła Fabryka Świętego Mikołaja, gdzie na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji. Z pomocą asystentów maluchy od podstaw stworzą kolorowe pierniczki i ozdobią je według własnych upodobań. Do dyspozycji dzieci pozostaną formy o tematycznych kształtach, kolorowe lukry oraz smaczne posypki. Mali kucharze przygotowane przysmaki będą mogli zapakować, a następnie podarować najbliższym. To oczywiście nie wszystko! Uczestnicy wydarzenia wykonają także świąteczne kartki 3D oraz poznają zanikający zwyczaj ich pisania. Po intensywnym dniu pełnym wrażeń dzieci staną przed szansą rozmowy oraz spędzenia czasu ze Świętym Mikołajem. Nie zabraknie również wspólnych upominków, zdjęć oraz uścisków.

- Dla naszych najmłodszych gości oraz ich opiekunów przygotowaliśmy niecodzienną niespodziankę. VIVO! Krosno odwiedzi wyjątkowa postać, której obecność bez wątpienia wywoła uśmiechy na małych buziach. W zlokalizowanej w naszym Centrum Handlowym Fabryce Świętego Mikołaja odbywać się będzie międzypokoleniowa zabawa, stanowiąca doskonałą okazją do spędzenia rodzinnej soboty. Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia w niej udziału mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.      

Wydarzenie odbędzie się w VIVO! Krosno 7 grudnia w godz. 13:00-18:00. Udział jest bezpłatny. Uwaga! Na życzenie rodziców Święty Mikołaj wręczy dziecku prezent.

Serdecznie zapraszamy!

Materiał Partnera

Napisany dnia: 02.12.2019, 18:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Wow
dnia 02.12.2019, 18:46
Ocena
komentarza:
10
W VIVO Krosno znów atrakcje a w Jaśle cicho i smutno, szczególnie wieczorem. Rynek jakiś taki ciemny i depresyjny.
@ P.
dnia 02.12.2019, 18:50
Ocena
komentarza:
8
A w Jaśle dzień później Motomikołajki. 15 grudnia spotkanie Przy Wigilijnym Stole. Rozeznaj się człowieku jakie atrakcje są w Jaśle, bo żal czytać. Poza tym mam wrażenie, że gdyby nie Vivo Krosno, to też by tam Vuja było.
@ Ja
dnia 03.12.2019, 09:29
Ocena
komentarza:
0
Motomikołaje są LUX! P. dobrze gada. Nie mam co robić, tylko lecieć do Krosna. :-)
@ tylko normalność
dnia 04.12.2019, 08:48
Ocena
komentarza:
6
Usiądźmy z krośniakami przy Wigilijnym Stole , może uda się przełamać wzajemne,
wieloletnie animozje.
@ zeniu
dnia 05.12.2019, 10:02
Ocena
komentarza:
-1
Mikołaj nie jest świętym bo tytuł świętego odebrał mu papież
@ zeniu
dnia 11.12.2019, 10:41
Ocena
komentarza:
0
Święty Mikołaj nie jest świętym bo tego tytułu pozbawił go pewien nieomylny papież.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • WIOŚ wszczął postępowanie o ukaranie zakładu. Kontrola wykazała rażące nieprawidłowości

  Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Rzeszowie przeprowadzili kontrolę w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Wolicy w celu m.in. oceny ekologicznych skutków pożaru. Jej wyniki są niepokojące. W tej sprawie prowadzone jest także śledztwo pod kątem nieodpowiedniego postępowania z odpadami...

 • Fakty o podwyżce cen śmieci w Jaśle

   

  Mówić i pisać można wiele, a także podawać różne wybiórcze informacje dotyczące podwyżek cen za śmieci. Fakty są jednak takie, że Miasto nie zarabia na śmieciach, a na wzrost cen składa się kilka czynników od Miasta niezależnych.

 • Świąteczne szaleństwo w Galerii Jasło! Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy

 • Zamiast cmentarza odkryli osadę z epoki brązu

   

  Archeolodzy, którzy na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 poszukiwali śladów cmentarza żydowskiego niespodziewanie odkryli pozostałości po osadnictwie pradziejowym. Znalezisko najprawdopodobniej jest reliktem, który można wiązać z epoką brązu.

 • Figura Chrystusa góruje nad miastem

  Figura Chrystusa Króla Wszechświata stanęła na wzgórzu przy ul. Na Kotlinę w Jaśle. Rzeźba została postawiona na ośmiometrowym cokole już w ubiegłym tygodniu.

 • Szykujcie się na świetną zabawę! Już jutro otwarcie kręgielni INDYGO

 • Projekty szkoleniowe ze stażami!

 • Szykują się kolosalne podwyżki za śmieci!

  Miasto zaproponowało nowe stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi w Jaśle. Opłata ma wzrosnąć dwukrotnie. Co jest tego przyczyną? Z analiz przygotowanych przez urzędników wynika, że jaślanie wytwarzają coraz więcej odpadów, a firmy odbierające śmieci podniosły ceny za świadczoną usługę.

 • „Ekonomik” ma ściankę wspinaczkową

   

  W Zespole Szkół nr 4 w Jaśle, popularnym „Ekonomiku”, powstała ścianka wspinaczkowa. Służyć ma nie tylko uczniom szkoły, lecz wszystkim tym, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas korzystając z pierwszego w powiecie jasielskim obiektu tego typu. Koszt zakupu i montażu ścianki wyniósł ponad 180 tys. zł.

 • KBBistro skończyło roczek!

   

  Czas biegnie. Dokładnie rok temu pojawiliśmy się w mieście, aby nieprzerwanie dostarczać Waszym podniebieniom kulinarnych wrażeń.  Widzimy to każdego dnia, kiedy wracacie do nas, aby delektować się naszymi sławą owianymi burgerami i nie tylko. 

 • Motomikołaje znów w akcji! Paczki trafiły do ponad tysiąca dzieci

   

  Organizatorzy MOTOMIKOŁAJEK od kilku już lat uszczęśliwiają dzieci wręczając im prezenty. Dzięki darczyńcom, w tym roku paczki trafiły do ponad tysiąca dzieciaków. W Dębowcu i Jaśle na spotkanie z mikołajem przybyły setki osób.

 • Piękno świątecznych podarunków

   

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się z bliskimi radością zapominając o codziennych troskach. 

 • Realne szanse na kolejne połączenia kolejowe z Jasła do Małopolski

   

  Starania o uruchomienie nowych połączeń kolejowych z Jasła w kierunku zachodnim mogą zmaterializować się już wiosną 2020 r. Głosy, domagające się uwzględnienia w rozkładach jazdy pociągów do Krynicy, czy też Stróż zdają się wreszcie przynosić wymierne efekty.

 • Więcej miejsc parkingowych w Jaśle!

 • Dom w krótkim czasie, tani w utrzymaniu? Teraz to możliwe.

   

  Twoje wymarzone miejsce do życia to dom z ogródkiem? To marzenie nie jednego z nas. Bardzo wiele osób po kilku latach życia w mieście zaczyna marzyć o własnym domu. Niestety nadal wygrywa przekonanie, że luksus posiadania i zbudowania własnego domu wiąże się  z bardzo odległym czasem i kosztami jego utrzymania. Prawdą jest że budowa nie musi ciągnąć się latami.

 • Wpadnij do nas na „Szamkę”

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105