Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w VIVO! Krosno

6

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, niosąc ze sobą magiczną atmosferę. W VIVO! Krosno pojawiła się już świąteczna dekoracja, a niebawem Centrum Handlowe odwiedzi wyjątkowy gość z Laponii – Święty Mikołaj. 7 grudnia wybuduje on w VIVO! Krosno swoją Fabrykę, w której powstaną strefy z mikołajkowymi warsztatami. Przy tej okazji każdy będzie mógł porozmawiać ze Świętym Mikołajem oraz wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z brodatym przybyszem ze Skandynawii.

Ducha nadchodzących świąt poczują wszyscy, którzy 7 grudnia odwiedzą Centrum Handlowe VIVO! Krosno. Powstanie tu niezwykła Fabryka Świętego Mikołaja, gdzie na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji. Z pomocą asystentów maluchy od podstaw stworzą kolorowe pierniczki i ozdobią je według własnych upodobań. Do dyspozycji dzieci pozostaną formy o tematycznych kształtach, kolorowe lukry oraz smaczne posypki. Mali kucharze przygotowane przysmaki będą mogli zapakować, a następnie podarować najbliższym. To oczywiście nie wszystko! Uczestnicy wydarzenia wykonają także świąteczne kartki 3D oraz poznają zanikający zwyczaj ich pisania. Po intensywnym dniu pełnym wrażeń dzieci staną przed szansą rozmowy oraz spędzenia czasu ze Świętym Mikołajem. Nie zabraknie również wspólnych upominków, zdjęć oraz uścisków.

- Dla naszych najmłodszych gości oraz ich opiekunów przygotowaliśmy niecodzienną niespodziankę. VIVO! Krosno odwiedzi wyjątkowa postać, której obecność bez wątpienia wywoła uśmiechy na małych buziach. W zlokalizowanej w naszym Centrum Handlowym Fabryce Świętego Mikołaja odbywać się będzie międzypokoleniowa zabawa, stanowiąca doskonałą okazją do spędzenia rodzinnej soboty. Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia w niej udziału mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.      

Wydarzenie odbędzie się w VIVO! Krosno 7 grudnia w godz. 13:00-18:00. Udział jest bezpłatny. Uwaga! Na życzenie rodziców Święty Mikołaj wręczy dziecku prezent.

Serdecznie zapraszamy!

Materiał Partnera

Napisany dnia: 02.12.2019, 18:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Wow
dnia 02.12.2019, 18:46
Ocena
komentarza:
10
W VIVO Krosno znów atrakcje a w Jaśle cicho i smutno, szczególnie wieczorem. Rynek jakiś taki ciemny i depresyjny.
@ P.
dnia 02.12.2019, 18:50
Ocena
komentarza:
8
A w Jaśle dzień później Motomikołajki. 15 grudnia spotkanie Przy Wigilijnym Stole. Rozeznaj się człowieku jakie atrakcje są w Jaśle, bo żal czytać. Poza tym mam wrażenie, że gdyby nie Vivo Krosno, to też by tam Vuja było.
@ Ja
dnia 03.12.2019, 09:29
Ocena
komentarza:
0
Motomikołaje są LUX! P. dobrze gada. Nie mam co robić, tylko lecieć do Krosna. :-)
@ tylko normalność
dnia 04.12.2019, 08:48
Ocena
komentarza:
6
Usiądźmy z krośniakami przy Wigilijnym Stole , może uda się przełamać wzajemne,
wieloletnie animozje.
@ zeniu
dnia 05.12.2019, 10:02
Ocena
komentarza:
-1
Mikołaj nie jest świętym bo tytuł świętego odebrał mu papież
@ zeniu
dnia 11.12.2019, 10:41
Ocena
komentarza:
0
Święty Mikołaj nie jest świętym bo tego tytułu pozbawił go pewien nieomylny papież.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Strażnicy kontrolują czym palimy w piecach. Ośmiu funkcjonariuszy ma do tego uprawnienia

  Strażnicy miejscy podobnie jak w latach ubiegłych przeprowadzają kontrole dotyczące spalania odpadów w piecach grzewczych i paleniskach domowych. W tym roku dwukrotnie zwiększyła się liczba funkcjonariuszy uprawnionych do sprawdzania kotłów. - Nie będziemy już pouczać tak jak dawniej – podkreśla komendant Kazimierz Wiśniowski.

 • Rada parafialna, Caritas i Akcja Katolicka bronią księdza

  Mieszkaniec Tarnobrzega w jednym ze swoich wpisów na profilu facebook'owym wrócił wspomnieniami do czasów sprzed 34 lat, kiedy na lekcji religii ksiądz, który dzisiaj jest proboszczem w jednej z podjasielskich parafii miał brać dziewczynki na kolana i je dotykać. Przedstawiciele Akcji Katolickiej, Caritasu i rady parafialnej uważają, że duchowny został w perfidny sposób oczerniony i pomówiony...

 • Opłata za śmieci bez zmian dla mieszkańców Jasła. Radni o konieczności uszczelnienia systemu

   

  Miejscy radni w miniony poniedziałek podjęli decyzję w sprawie wysokości stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Jaślanie, od 1 stycznia 2021 r. zapłacą za śmieci dokładnie tyle ile płacą teraz. Władze miasta podjęły również kroki w celu uszczelnienia systemu. Odstąpiono jednak od pierwotnego projektu, w którym opłata za gospodarowanie odpadami w przypadku mieszkańców budynków wielolokalowych (bloków mieszkalnych) miałaby być obliczana w oparciu o ilość zużytej wody.

 • Pociągi z Zagórza do Krakowa przez Jasło codziennie już od grudnia

   

  W grudniu bieżącego roku, w rozkładzie jazdy pociągów pojawią się nowe połączenia, którymi będzie można dotrzeć z Jasła do Krakowa. Pociąg PKP Intercity będzie kursował na linii Zagórz – Kraków codziennie.

 • Wybory na wójta gminy Tarnowiec. Utworzono trzy komitety wyborcze

  W gminie Tarnowiec zapowiada się niezwykle interesująca rywalizacja o fotel wójta. Przedterminowe wybory wyznaczono na 10 stycznia 2021 r. Wszystko wskazuje na to, że o urząd powalczy czterech kandydatów.

 • Uczniowie pozostają na nauce zdalnej. Rząd otwiera czasowo galerie handlowe

  Premier Mateusz Morawiecki na dzisiejszej konferencji prasowej poinformował o kontynuacji nauki w systemie zdalnym, jak również o tym, że od przyszłej soboty zostaną czasowo otwarte galerie handlowe w reżimie sanitarnym...

 • Czy wytrzymasz jeden dzień bez papierosa?

   

  W 1974 amerykański dziennikarz Lynn Smith rzucił wyzwanie swoim czytelnikom. Mieli nie palić papierosów przez jeden dzień, nagrodą było zdjęcie na okładce gazety Monticello Times. Trafiło na nią 300 osób. Ale przeszło 1500 osób podjęło się wyzwania. Amerykańskie Towarzystwo Walki z Rakiem zachęcone popularnością tej akcji ustanowiło 3 czwartek listopada Światowym Dniem Rzucania Palenia.

 • Pożar w sortowni odpadów. Zapaliła się maszyna do sortowania śmieci

  Strażacy od kilku godzin dogaszają pożar, który wybuchł około godziny 5. w jednej z hal w sortowni odpadów w Wolicy. Zapaliła się maszyna do rozdrabniania śmieci.

 • Czy ksiądz dopuścił się molestowania małoletnich w latach 80.? Sprawę bada prokuratura i kuria

  W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat księdza, który w latach 80. ubiegłego wieku sprawował posługę w jednej z tarnobrzeskich parafii. Dziś kapłan jest proboszczem w parafii pod Jasłem. Dawni jego uczniowie wystosowali wobec duchownego poważne zarzuty dotyczące molestowania małoletnich dziewczynek. Kuria przeprowadziła wstępne dochodzenie kanoniczne. Sprawę zbada również przemyska prokuratura.

   

 • "W DPS w Foluszu żaden z mieszkańców nie zmarł z powodu Covid-19" – podkreśla dyrektor Adamski

  W Domu Pomocy Społecznej w Foluszu na obecną chwilę mieszka 229 pensjonariuszy. Na 170 zatrudnionych pracowników na ten moment gotowych do pracy jest 120, z czego 85 bezpośrednio pracuje z mieszkańcami domu. Jak w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa walczy DPS w Foluszu? Z dyrektorem placówki Karolem Adamskim rozmawia Ilona Dziedzic.

 • Już dzisiaj otwarcie nowego sklepu Stokrotka w Tarnowcu!

   

  Miło nam poinformować o powstaniu nowej Stokrotki. W czwartek, 19 listopada, otwieramy nowo wybudowaną placówkę dla naszych klientów w Tarnowcu 411. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00-22.00 oraz w niedziele pracujące w godzinach od 8.00-20.00.

 • Ubezpieczenia – czy na pewno nie potrzebujesz?

   

  Wyobraź sobie sytuację, w której jesteś sprawcą wypadku. Okazuje się, że osoba poszkodowana  zostaje sparaliżowana, a Ty, jako sprawca, musisz pokryć koszty jego leczenia i płacić mu rentę do końca życia. Czy jesteś na to przygotowany/-a finansowo?

 • Obiad za pół ceny? Zamów i odbierz u „Wojtka”

   

  Bar mleczny u „Wojtka” przygotował dla swoich klientów specjalną promocję. Od dzisiaj do odwołania, każdego dnia serwuje on zestawy obiadowe za pół ceny! Wystarczy zamówić i odebrać dania w barze przy ul. 3 Maja 101.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105