Stal Sanok nie wpuści kibiców "Czarnych" na stadion!
W sobotę Czarni Jasło rozegrają wyjazdowe spotkanie ze Stalą Sanok - liderem III ligi lubelsko-podkarpackiej. Niestety zarząd sanockiego klubu podjął decyzję o niewpuszczeniu na stadion kibiców z Jasła.
Stal Instal-Bud Sanok – Czarni Jasło, sobota godzina 17.00
"Ze względu na nieprzystosowanie do rozgrywania meczów podwyższonego ryzyka stadionu przy ulicy Żwirki i Wigury w Sanoku (m.in. brak zintegrowanego elektronicznego systemu monitoringu), kibice drużyn przyjezdnych nie zostaną wpuszczeni na stadion.
Przypominamy, że meczami podwyższonego ryzyka w tej rundzie, mającymi odbyć się na stadionie Wierchy są spotkania z: Czarnymi Jasło, Stalą Mielec i Karpatami Krosno.
Ponadto na tych meczach mogą zostać wprowadzone inne ograniczenia takie jak: wyłączenie całego sektora dla publiczności od strony ulicy Staszica, imienna sprzedaż biletów po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość. Powyższe ograniczenia zostają wprowadzone wyłącznie ze względu na znowelizowaną Ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych."
Zarząd Klubu MKS Stal Sanok
