Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sukces jaślanina na Debiutach Kulturystycznych 2012

20

W sobotę 24 marca 2012 r. jaślanin, Artur Bal wygrał ogólnopolskie zawody w Ostrowi Mazowieckiej - debiuty kulturystyczne organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Artur Bal z numerem 9. Kliknij aby powiększyć.

Artur Bal zajął pierwsze miejsce na debiutach kulturystyczne organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, w kategorii kulturystyka klasyczna 175 cm i zajął trzecie miejsce w kategorii kulturystyka klasyczna open. Reprezentował na tych zawodach Jasielski Klub Kształtowania i Modelowania Sylwetki Atlas Jasło. Artur Bal obecnie mieszka w Katowicach, gdzie gra w siedmioosobową odmianę rugby w AZS AWF Katowice, z którą to drużyną był dwukrotnym mistrzem Ekstraligi Rugby 7 i kilkukrotnym reprezentantem Polski.

Jednocześnie na tegorocznych debiutach kulturystycznych, z Jasielskiego Klubu Kształtowania i Modelowania Sylwetki Atlas Jasło wystąpili Szymon Błasik i Kornelia Pietrzyk, oraz niezrzeszony Adrian Grodzicki z Siepietnicy. Zawody te są obowiązkowym wstępem do dalszych występów, w tym do Mistrzostw Polski w Kulturystyce, które odbędą się 20-22 kwietnia 2012 r., a na których Artur Bal zapowiedział swój występ. Ponadto nasz reprezentant wystąpi na kulturystycznych mistrzostwach Śląska 15 kwietnia 2012 r.

Jasielski Klub Kształtowania i Modelowania Sylwetki
Atlas Jasło

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ 001
dnia 04.04.2012, 15:47 · Zgłoś
Artur to syn Pani Profesor Marty Bal, matematyczki
Odpowiedz
1
@ MATEMATYK
dnia 09.04.2012, 22:44 · Zgłoś
a jaka z niej zajefajna laseczka _______ mmmmmmmmmmmm :***
Odpowiedz
1
@ Wojownik
dnia 27.03.2012, 17:56 · Zgłoś
Gratulacje i szacunek dla startujących za wytrwałość, determinację i poświecenie jakie włożyli w przygotowania które trwały miesiącami. Wiele wyrzeczeń tylko po to aby osiągnąć sukces. Mam nadzieję że to nie ostatnie zawody na których brali udział zawodnicy z jasła. Tak na marginesie to przydałby się jakiś remont siłowni i trochę nowego sprzętu bo z tego co słyszałem to trzeba rezerwować miejsce na bieżni jak się chce pobiegać :-)
Odpowiedz
1
@ Plisiu
dnia 27.03.2012, 14:04 · Zgłoś
Ale wysmarowani :D
Ale gratuluję jak najbardziej :)
Odpowiedz
3
@ Tafal989
dnia 27.03.2012, 12:14 · Zgłoś
Szymon Błasik, chodzaca ambicja i determinacja i to juz w tak mlodym wieku. Chlopak zawsze dojdzie do celu w swoim zyciu. Forma [...]. Tak trzymaj!!!
Odpowiedz
2
@ ;)
dnia 27.03.2012, 10:00 · Zgłoś
Brawo ARTEK !
Tak trzymać !
Odpowiedz
3
@ krupek
dnia 27.03.2012, 08:04 · Zgłoś
Balon dopiął swego, szacun dla młodego Szymona -za rok bedzie lepiej
Odpowiedz
3
@ aras
dnia 27.03.2012, 00:25 · Zgłoś
gratulacje panowie !!! tak 3 mać:)
Odpowiedz
2
@ Seba
dnia 26.03.2012, 22:30 · Zgłoś
Gratulacje Artek. Do zobaczenia na rugby w Sączu w sobotę :)
Odpowiedz
2
@ modelka
dnia 26.03.2012, 21:43 · Zgłoś
Szacun dla Artura, ale gdzie tak na prawdę ukształtował i wymodelował sylwetkę? W Jaśle, czy w Katowicach?
Odpowiedz
3
@ NP1910
dnia 26.03.2012, 21:53 · Zgłoś
Balon gratki dla Ciebie.
Odpowiedz
3
@ ewe
dnia 28.03.2012, 15:04 · Zgłoś
wiadomo, że skoro Artur mieszka w katowicach to tam kształtował swoją sylwetkę, ale w tej dziedzinie to on już zjadł zęby jak trenował na jasielskiej siłowni jeszcze przed studiami
Odpowiedz
1
@ ble
dnia 26.03.2012, 21:19 · Zgłoś
jeju,ale koszmarnie wyglądają-fuj
Odpowiedz
1
@ na co mi nick
dnia 26.03.2012, 19:49 · Zgłoś
Noo.. nie ma lipy :)
Odpowiedz
0
@ fsdafcs
dnia 26.03.2012, 19:31 · Zgłoś
aryjska świta powraca
Odpowiedz
-2
@ to on
dnia 29.03.2012, 09:46 · Zgłoś
skąd oni uciekli? z afryki czy z kopalni? a ten co wygrał to wcale nie mecyje ,widzę tam lepszych :P
Odpowiedz
0
@ fsdafcs
dnia 30.03.2012, 15:37 · Zgłoś
których? poza tym to jest zdjęcie po rozdaniu nagród, a nie z prezentacji
Odpowiedz
-1
@ :)
dnia 26.03.2012, 19:14 · Zgłoś
blasik i tak najlepszy.
Odpowiedz
9
@ tolek
dnia 27.03.2012, 00:05 · Zgłoś
Szymon to największy z najmłodszych ! Przykład determinacji i pasji w dążeniu do celu. Tego brakuje jp gangscie 13 latków z petem w cuju .
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 28.03.2012, 17:05 · Zgłoś
nie wiem kto napisal ten komentarz ale jest mistrzem :D a Szymon to nawet nie bede gadal bo to co sie chlop katowal to za samo to powinien dostac miejsce na podium haha :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.