Strona główna

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z osiedla Górka Klasztorna

22
Napisany dnia: 05.12.2018, 14:12 , Tagi: Brak

W Klasztorze Sióstr Wizytek w Jaśle odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który przygotował dla dzieci z osiedla Górka Klasztorna 100 paczek mikołajkowych.<FOTOGALERIA>

Po raz pierwszym na osiedlu Górka Klasztorna w klasztorze zorganizowano spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzięki uprzejmości ks. kapelana i siostry przełożonej dzieci mogły w dogodnych warunkach cieszyć się z jego wizyty.

W tym roku przygotowano 70 prezentów dla najmłodszych pociech w wieku 3 do 8 lat, które zostały sfinansowane przez władze miasta. Ponadto 30 upominków wręczono wszystkim starszym dzieciom mieszkającym na osiedlu, które sfinansował z diety radnego Jan Pierzchała, przewodniczący osiedla Górka Klasztorna.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ łodyniec
dnia 05.12.2018, 14:32
Ocena
komentarza:
-4
To ino sto dzieci jest na gorce ?
@ ???
dnia 05.12.2018, 18:06
Ocena
komentarza:
2
To i tak dużo...na osiedlu Śródmieście nie ma w ogóle dzieci.W tym roku Mikołaj zastrajkował?
A może "elfy"zaspały???
@ a ja
dnia 05.12.2018, 20:44
Ocena
komentarza:
6
W śródmieściu niestety sami emeryci.chyba jest czworo dzieci .2 w bloku na Jana Pawła II na basztowej...chyba.bo na igielnej iflorianskiej to nie wiem...
@ ???
dnia 05.12.2018, 21:05
Ocena
komentarza:
7
Śródmieście to nie tylko ul.J.Pawła,Basztowa czy Igielna
i Floriańska.
Inne osiedla mogły zorganizować Mikołaja,ale nie Śródmieście.
Dla Pana Przewodniczącego są jak widać ważniejsze sprawy...
@ P.
dnia 06.12.2018, 10:03
Ocena
komentarza:
2
Inne osiedla? Z tego co wiem, to większość osiedli w tym roku nie organizuje Mikołaja Osiedlowego. Dlaczego? Proszę spytać przewodniczących kiedy wpłynęły do nich pisma sygnowane podpisem pana burmistrza i ile czasu było na odpowiedź a nie odpowiadać banialuk, że zarządom się nie chce panie ukrywający się pod trzema pytajnikami. ???
@ Jaslanin
dnia 06.12.2018, 12:02
Ocena
komentarza:
1
Tak Osiedlowi dostali pismo z Urzędu Miasta z organizacją późno ale dziwne że na 16 osiedli 13 rad osiedli zorganizowało Mikołaja a 3 osiedla Nie. Więc bardziej chodziło o chęci zorganizowania i radość dla dziecka -a zwłaszcza że tylko dla dzieci 3-8lat. Nie chcieli to nie zorgznizowali.
@ ???
dnia 06.12.2018, 13:24
Ocena
komentarza:
1
Na 16 osiedli 13 organizuje,dało się?Dało...
Dla chcącego nic trudnego
@ P.
dnia 07.12.2018, 07:50
Ocena
komentarza:
3
Ha ha Stefan! Jesteś TheBest! :-) Tak to wyglądało? No gdybym był w zarządzie osiedla to bym się wkurzył. Ludzie poświęcają swój wolny czas, pomagają innym bezinteresownie, ZA DARMO. Po czym czytają o sobie w internetach, że nie maja być mili tylko KOMPETENTNI i SKUTECZNI, pomimo, że wielu osobom pomogli, w tym i mnie, a kompetentni i skuteczni urzędnicy, niestety utrudniali mi życie. W dodatku są leniwi, bo w tym roku Mikołaja nie będzie i to wszystko ich wina, a nie gościa, który przytula co miesiąc około 7 tysi do rączki. HA HA HA! Roszczeniowość poziom HARD. To ja jako mieszkaniec osiedla Śródmieście proponuję, aby w maju 2019 część zarządu nie kandydowała ponownie, a w ich miejsce wybierzemy pana GOSV i Panią ???. Którzy poświecą swój wolny czas dla mieszkańców i załatwią wszystko! Jestem ZA! :-)
@ ???
dnia 07.12.2018, 16:05
Ocena
komentarza:
0
Zadowolony-na jesteś jak komuś dowalisz?
Organizacja Mikołajek na osiedlu to nie mega wyzwanie,
trochę dobrej organizacji i nie byłoby tematu.
@ P.
dnia 07.12.2018, 21:00
Ocena
komentarza:
3
Nie no, szanowna pani ??? proszę mi tu nie wprowadzać moralności Kalego. Bo gdy Wy dowalacie i obrażacie jest OK, natomiast gdy ktoś z tym merytorycznie polemizuje, to jest BE. Powtórzę RAZ JESZCZE: jako mieszkaniec osiedla Śródmieście proponuję, aby w maju 2019 część zarządu nie kandydowała ponownie, a w ich miejsce wybierzemy pana GOSV i Panią ???. Którzy poświecą swój wolny czas dla mieszkańców i załatwią wszystko! Proszę wystartować. Jestem ZA! :-)
@ ???
dnia 07.12.2018, 21:49
Ocena
komentarza:
1
Mówisz i masz...maj 2019.Do zobaczenia na wyborach
osiedlowych.Pan/Pani P.na przewodniczącego osiedla
Śródmieście.
@ P.
dnia 08.12.2018, 15:41
Ocena
komentarza:
3
Zatem do zobaczenia, pani ??? i pan GOSV członkami a może nawet przewodniczącymi Zarządu Osiedla Śródmieście. Ja nie mam ambicji kandydowania na stanowisko przewodniczącego, ani do zarządu, do którego pracy osobiście nie mam zastrzeżeń.
@ ???
dnia 08.12.2018, 16:13
Ocena
komentarza:
0
Zarząd bez pani/pana P.to nie zarząd...
Jest Pan/pani świetnie poinformowany/a
o pracy Zarządu Śródmieścia...pewnie
lata doświadczenia.
@ Woytazz
dnia 05.12.2018, 17:08
Ocena
komentarza:
11
Drobiazg, ale warty podkreślenia - Mikołaj wyglądał jak powinien, w biskupiej czapce i z pastorałem, a nie jak przerośnięty krasnolud z reklamy.
@ Gosv
dnia 05.12.2018, 18:32
Ocena
komentarza:
10
Brawo. Super, jakos dało sie zorganizowac Mikołaja dla dzieci a i oddac swoja diete dla 9 latka albo starszego dziecka. A SRODMIESCIE śpi bo dzieci ze Sródmiescia to dzieci gorsze czy co??? Wstyd dla rady środmiescia za lenistwo. Tu tylko pomniki, zdjecia i wystawy...
@ Gosia
dnia 06.12.2018, 19:15
Ocena
komentarza:
2
Akurat ludzie z zarządu Środmieścia są fajni i bardzo mi pomogli w pewnych urzędniczych sprawach. Na pewno nie są leniwi. Pytałam o Mikołaja i wiem, że pewnych spraw nie załatwia się z dnia na dzień. A ty Gosv ile razy byłeś na ich dużurach, aby cos załatwić? Nie wstyd ci tak pisac o ludziach ktorych nawet nie znasz?
@ ???
dnia 06.12.2018, 21:15
Ocena
komentarza:
1
Fajni?Oni mają być kompetentni i skuteczni,a nie fajni.
Miałam okazję przekonać się o tym.
Nie mam do nikogo zastrzeżeń,ale Mikołaj na osiedlu
to odrębna sprawa...gdyby tylko chcieli,można byłoby
to zorganizować.Skoro innym się udało,to było do ogarnięcia.
Wystarczyło troszeczkę chęci...
@ Karola
dnia 06.12.2018, 04:47
Ocena
komentarza:
7
Brawo dla radnego brawo :-) nie znam to osobiście ale popieram i na pewno powinni inni wziąść przykład z niego
@ Znający temat
dnia 06.12.2018, 09:41
Ocena
komentarza:
0
łodyniec, dobrze to porachowałeś !!!. Święty Mikołaj fajny, tylko pastorał cośik jakiśik nowocesny, ach te plastykowe łozdoby z recyklingu
@ nina
dnia 06.12.2018, 18:55
Ocena
komentarza:
1
A to reszta dzieci nie byla na osiedlu brana pod uwage???
@ mieszkaniec
dnia 06.12.2018, 21:17
Ocena
komentarza:
3
Wspaniały człowiek naszego osiedla Pierzchała dbający nie tylko o najmłodszych ale także o starszych.
Przede wszystkim dba by osiedle zmieniało się na lepsze i estetyczniejsze. Życzymy Radnemu zdrowia.
@ eee
dnia 07.12.2018, 20:03
Ocena
komentarza:
-1
przyszedł na niego czas nawrócenia i dobrych uczynków wór się rozwiązał!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105