Strona główna

Tłumy na Baciarach i Brathankach

18
Napisany dnia: 24.06.2019, 09:54 , Tagi: Brak

Tegoroczne Dni Gminy Skołyszyn odbyły się pod nazwą "Prozioki 2019" na stadionie sportowym w Skołyszynie. Kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego, krośnieńskiego oraz gorlickiego przyjechało mile spędzić czas przy muzyce zespołów Baciary i Brathanki.

W minioną niedzielę odbyły się Dni Gminy Skołyszyn 2019, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na uczestników zabawy czekało mnóstwo atrakcji. Szczególnie najmłodsi nie mogli narzekać na nudę. Wesołe miasteczko, kule wodne, zjeżdżalnie – były to najbardziej oblężone miejsca zabawowe. Na stadionie sportowym w Skołyszynie tegoroczną imprezę rozpoczęły występy dzieci i młodzieży, po których zorganizowano blok zabaw. Na scenie nie mogło zabraknąć zespołu ludowego Lisowianki, który od czterdziestu dwóch lat promuje kulturę ludową nie tylko w środowisku lokalnym, jak również Bartosza Klębę, uczestnika programu muzycznego The Voice Kids 2 i zespołu High 5. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Skołyszyn stanęły na wysokości zadania. Wśród smakołyków, które przygotowały były prozioki podawane z masłem czosnkowym, czy serkiem z bazylią.

Dni Skołyszyna ściągnęły tłumy. - Do tej pory takie wydarzenia były organizowane na innym terenie. Podjęliśmy decyzję, aby w tym roku zorganizować ją na stadionie sportowym w Skołyszynie i był to dobry wybór. Myślę, że przede wszystkim występy zespołów Baciary i Brathanki zdecydowały o tym, że tyle osób z naszej gminy i nie tylko postanowiły być tutaj dzisiaj z nami – powiedział Bogusław Kręcisz, wójt gminy Skołyszyn.

Wszyscy, którzy postanowili wziąć udział w zabawie mieli okazję posłuchać znanych szlagierów Baciarów "Jak się bawią ludzie", czy "Żyje się raz" i zespołu Brathanki "Czerwone Korale" oraz "Gdzie ten, który powie mi". Na koniec imprezy dyskotekę poprowadził DJ MARCUS.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Maria
dnia 24.06.2019, 10:55
Ocena
komentarza:
6
Fajnie, tyle że ja wody nie mam.
@ Kk
dnia 24.06.2019, 12:11
Ocena
komentarza:
0
Skołyszyn to super miejscowość na imprezy. Prozioki 2019 w tym roku fantastyczne. Oby więcej takich imprez w skołyszynie na stadionie sportowym
@ Jeremi
dnia 24.06.2019, 12:39
Ocena
komentarza:
-3
Nie zgadzam się na takie imprezy z publicznej kasy. Gmina ma bardziej pilne potrzeby, choćby wodociąg w Kunowej i Harklowej. Jak będę chciał pójść na koncert to kupię sobie bilet.
@ Ona
dnia 24.06.2019, 14:42
Ocena
komentarza:
3
Masz prawo zapytać ile to kosztowało i z jakich środków. Może nie z publicznych.
@ Proznia
dnia 26.06.2019, 21:46
Ocena
komentarza:
3
A zakup namiotów to z jakich środków ?
@ Nba
dnia 26.06.2019, 21:47
Ocena
komentarza:
3
Kto jest kierownikiem inwestycji UG Skołyszyn?
@ Mieszkanka GMiny Skolyszyn
dnia 28.06.2019, 10:05
Ocena
komentarza:
0
Moze zamiast kupowac bilety na koncerty wykop sobie studnie.
@ Gorl
dnia 24.06.2019, 12:14
Ocena
komentarza:
-2
Świetnie że na stadionie sportowym. Dni Skołyszyna najlepsze w tym roku
@ xena
dnia 24.06.2019, 22:32
Ocena
komentarza:
7
Osiek was przebije.to tam od paru lat sa najlepsze imprezy wakacyjne.
@ Jasło
dnia 24.06.2019, 12:15
Ocena
komentarza:
-4
Super było !!!
@ Jeremi
dnia 24.06.2019, 15:09
Ocena
komentarza:
-9
Wszytkim minusujacym gratuluje myślenia ... beneficjenci zasiłków jak znam życie ...
@ Alvaro
dnia 24.06.2019, 17:19
Ocena
komentarza:
12
Bo w Jaśle, za przeproszeniem się gów*o dzieje
@ poiuy
dnia 25.06.2019, 21:58
Ocena
komentarza:
5
Na dni Jasła będzie Lady Pank - i co wy na to?
@ Wojtek
dnia 25.06.2019, 22:11
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ jose
dnia 26.06.2019, 09:50
Ocena
komentarza:
1
Fajna impreza.Nawet nie wiedziałem, że w Skołyszynie taki piękny obiekt mają!
@ NO to JAK ? Nie czyTak.
dnia 26.06.2019, 23:04
Ocena
komentarza:
1
Przeważnie Prozioki były na placu targowym
Ktoś się potargował i wyszło SUPER
Do zobaczenia za rok
@ a spłacać bedo przyszłe pokolenia
dnia 28.06.2019, 06:18
Ocena
komentarza:
1
Tak się bawi 500+ , 1000+ , 13-stka+, emerytura+, karyna i sebix+
@ Mieszkanka GMiny Skolyszyn
dnia 28.06.2019, 10:02
Ocena
komentarza:
2
Normalny Wójt to i normalne miejsce na tego typu imprezy. Gołym okiem widac pozytywne zmiqny w naszej gminie. Na placu targowym nastepne beda dni gminy Hasiakowo
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Wygraj bilety na Wesołe Miasteczko w VIVO!

   

  Do VIVO! Krosno już w najbliższy piątek zawita Wesołe Miasteczko. Spraw frajdę swojej rodzinie biorąc udział w naszym konkursie. Do wygrania jest 5 podwójnych biletów na dowolne atrakcje.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • FOOD FESTIWAL after week w Jaśle!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105