Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło
W sobotę 18 lutego br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn z miejscowości Szebnie, Wolica, Trzcinica, Osobnica i drużyna z sołectw Kowalowy - Gorajowice. Po zaciętych i wyrównanych meczach, które stały na wysokim poziomie, zwyciężyła drużyna z miejscowości Trzcinica.
W turnieju wzięło udział 5 drużyn z miejscowości Szebnie, Wolica, Trzcinica, Osobnica i drużyna z sołectw Kowalowy - Gorajowice.

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1. Trzcinica
2. Wolica
3. Osobnica
4. Szebnie
5. Kowalowy - Gorajowice
Zwycięska drużyna otrzymała okazały puchar. Dodatkowo wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe (piłki siatkowe).

Organizatorzy przyznali również indywidualne wyróżnienie dla Pawła Pyznara z Osobnicy - najlepszego zawodnika turnieju.
Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem. Odbywał się w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy wykazywali wysokie umiejętności i z wielkim zaangażowaniem walczyli na boisku.
M. Zajchowski
