Turniej tenisa stołowego na osiedlu Bryły
W dniu 9 luty 2012 roku o godz 13 w Osiedlowym Domu Ludowym Bryły odbył się turniej w tenisa stołowego seniorów oraz juniorów.
Kategoria Juniorów
I.miejsce Cezary Bania
II.miejsce Dawid Serwa
III.miejsce Paweł Wal
Kategoria Seniorów
I.miejsce Paweł Dłuski
II.miejsce Bartek Rak
III.miejsce Mateusz Czarny
Wszyscy uczestniczy zostali nagrodzeni-Turniej został zorganizowany przez Mariusza Szufnara Przedstawiciela Stowarzyszenia Jasło-Bryły jak twierdzi Mariusz Szufnara takie turnieje będa organizowane częsciej gdyż takie inicjatywy są potrzebne na naszym osiedlu młodzież naszego osiedla chętnie uczestniczy w organizowanych przez stowarzyszenie turniejach.
Pragnę podziękowac sponsorą
Panu Andrzejowi Czerneckiemu Burmistrzowi Miasta Jasła
Panu Adamowi Kmiecikowi Staroscie Jasielskiemu
Panu Krzysztofowi Nowosielskiemu Salon Telefonów
Panu Jan Wątroba Piekarnia
Firmie Santos
Mariusz Szufnara Oraz Młodzież Osiedla Jasło-Bryły
